Дейтрон ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7&markers=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7

Дейтрон ЕООД

Работила сам в Деитрон няколко години проблеми никакви неми дължат нищо бяха много коректни а увайението към служителите беше на доста високо ниво. не плюите хора фирмата може някога да искате дасе варнете на работа но фирмата работи на принципа които плюе работа сори.

Госпожо Иванова,дано да сте права!Аз чакам от май месец да ми доизплатят неиздължими суми.Отговорът винаги е:"Обади се другата  седмица,ще видим какво можем да направим."Явно човек не трябва да е толерантен и трябва да си търси правата в съда.Не пожелавам хубава Нова година на господа управителите,които се подиграват с човешкия труд!Пожелавам много сили и упоритост на всички,които като мен си чакат дължимите суми и които хранят семейства!Дано доживеем да си вземем изкараните с честен труд пари!И жалко за тези,които си мислят,че безнаказано могат да ползват безплатен човешки труд!Бъдете щастливи на гърба на нещастните!

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ФОРУМА!
НЕГАТИВИТЕ ЗА ТАЯ ФИРМА В ГОЛЯМА СТЕПЕН СА НЕОСНОВАТЕЛНИ.
КАТО ДОСТАВЧИК НА "ДЕЙТРОН"ИСКАМ ДА КАЖА,ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ СЕ ЗАПОЧНА РАЗПЛАЩАНЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА,КОЕТО В ГОЛЯМА СТЕПЕН Е ДОКАЗАТЕЛСТВО,ЧЕ ФИРМАТА Е ЗАПОЧНАЛА ДА СЕ СЪВЗЕМА,Т.Е ИМА НАДЕЖДА ЗА ИЗЛИЗАНЕ ОТ КРИЗАТА,ОТРАЗИЛА СЕ СЕРИОЗНО В СТРОИТЕЛСТВОТО.РЪКОВОДСТВОТО Е ПРОЗРЯЛО,ЧЕ ЗА ДА ИМА БЪДЕЩЕ Е ВАЖНО ДОБРОТО ИМЕ,ГРАДЕНО В ГОДИНИТЕ И ПОДПЛАТЕНО С КОРЕКТНОСТ,УВАЖЕНИЕ И ЛОЯЛНО ВЗАИМНО ОТНОШЕНИЕ.
БЪДЕТЕ ВЕРНИ НА ХОРАТА,КОИТО РАБОТЯТ ЗА ВАС !
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И НЕКА НЕГАТИВИТЕ ОСТАНАТ ЗАД ГЪРБА ВИ.!!!
ИВАНОВА-ВАРНА

Ами неспазване на работно време. Ниско заплащане. Никакво Уважение към мен от началници и колеги.Недоволство от работата ми,пренебрежение,защтото съм от село.Подигравки и обиди.
                    ~Приятна работа и  Това е~

Ако група завистливи идиоти се разхождат в една зоологическа градина и стгигайки до клетката с да речем слона започнат да крещят, че това не е слон а примерно...маймуна, това ще го направили по-малко слон??? С две думи искам да кажа-като фирмата е толкооова добра и коректна към партьорите и служителите си, няма нужда да падате до нивото на завистливото простолюдие, което само иска да я очерни с "лъжи". Все пак това са само думи, ако не са истина как ще повлияят на благосъстоянието на фирмата ?

Фирма Дейтрон  в частост всички служители и управляващи са страхотни, умни и кадърни хора и всеки, който е работил коректно с тях знае, че ще получи същото достойно поведение и отношение.
А Вие, които само бълвате злоба и гнус си е за ваша сметка защото се самоунищожажате от собствената си злодейност.

абе иванчо кой е зле бе има едно нещо на което се казва ДОГОВОР които се подписва от две страни Дейтрон не си изпълняват задълженията така че кво ми говориш я ми кажи в момента какво строят Дейтрон ааааааааааа нали много знаеш аз ще ти кажа НИЩО (освен общи работници и кофражисти на мол русе)ти виждал ли си офертите им за обекти тези хора просто не са добре на такива цени в момента няма начин да работят.а що се отнася за мен моята квалификация и образование са  във пъти по високи от твоята ако си надзор.Деийтрон са най смотаната фирма за строителство това да ти е ясноооо

Драги г-н Иван от стр.надзор ами като се позамисля ние жалките душици не се различаваме мн.от "извисените"Изглежда и вие като нас не сте мн. ангажиран и си "пишите глупости" В сътворения от вас текс-вие сам си противоричите. Да чакаме си заплати от Дейтрон-ама тея заплати сме си ги изработили, не е тайна че за напусналите няма шанс да ги видят-е за останалите си остава надежда... Глупаво е да твърдите, че хората завиждат-един служител би могъл само да се радва ако фирмата в която работи има пол.развитие. За времето през което работих там се нагледах на  простотия наглост и безочие!!!

абе еййй драги ми ...- като имате толкоз големи обекти и сте толкова велика фирма 6то разчитате само на Дейтрон за  заплатите си бе, яя стига сте приказвали глупости и сте се правили на много знаещи и наясно с Дейтрон щото сте далеч от каквато и да е истина и стига сте лапали  лай.... че сте се размирисали. И ти отворко многознаещ със фактите  я по усърдно разучи преди да пишеш нещо щот си зле мой човек с информацията и  само глупости бълваш. Ей хора толкова сте злобни и язвителни че се чудя що за душици носите.
Фирма Дейтрон като управлението и персонала който е заслужил да работи там са добри и отговорни хора. И всеки УМЕН човек който е работил и е общувал с тях го е оценил. Умен казх, защото тези като Вас които се занимават с писане на простотии сте далеч от това определение, но вие едва ли можете да се осъзнаете, защото сте жалки хорица.

приятелю кой петни името на фирмата ??? защо не направиш справка за делата които се водят срещо дейтро а .и тези които са завършели със присъда против Дейтрон -справка последната присъда е от януари тази година.Аз говоря с факти .На абсолютно всички фирми които работиха на нашия обект дейтрон дължи пари(казвам рабитиха защото обекта е спрян и не само тои)такаче като не си запознат моляте не говори глупости защото просто е жалко