ФОКС ООД /img/frontend/nomap.png"

Компететни и образовани слъжители и качествени продукти. Много добро обслужване изработка на диоптричните леяи строго индивидуално, ако се случи рекламация, се реагира бързо адекватно на ниво и качествено.

Здравейте, отново. Пак съм аз, един доволен служител. Имам въпрос към "господин" Иван. Нима вие не получихте новата си рамка, която всъщност сте счупили сам абсолютно безплатно? И нима за вас марката "Сейко" е напълно непозната?Мисля, че имате какво да научите и имате нужда да образовате себе си малко повече. Аз лично бих ви предложила да похарчите парите си някъде другаде, пък да видим в коя оптика ще реагират по този начин - да бъдат изпълнени условията по исканата от вас рекламация и да ви бъдат изработени точно стъклата, за които сте заплатили - съберете повечко опит за продуктите в сферата на оптиката и може да пишете отново, когато съм сигурна че мнението ви ще бъде доста различно.
С най-добри пожелания - Светослава - оптик

Здравейте.Като клиент на оптики ''ФОКС'' си позволявам и аз да изкажа своето лично мнение.Впечатленията ми от четири посещения  са следните:Компетентността на продавач консултантите е на ниво-доста грамотни и знаещи момичета.Относно артикулите/стъкла,очила/-предлагат се никому известни фирми със съмнително качество.Конкретно в моя случай- така прехвалената рамка ''Titan Flex'' от един дебел и  мазен господин се оказа пълен боклук.Загубих и пари и време. Проблема беше решен от една мила дама в офиса им на Ал.Стамболийски след 4 /четири/ посещения.Като цяло мога да кажа конкретно за София,че има далеч по-качествени оптики където можете да се сдобиете с красиви и практични очила /във Фокс нямат дори и какво да ви предложат/-изключително беден асортимент от артикули .Моят съвет e -  всеки интелигентен и уважаващ себе си човек,който иска да бъде на ниво просто да избягва тази верига оптики.Едно ваше влизане в оптиката е чиста загуба на време, а в последствие и на пари.

Здравейте, мили хора и не толкова мили. Работя в тази фирма от доста дълго време, за да имам вече много наблюдения в посоката за която коментирате.Мисля че един месец не достатъчен да се дава оценка за хората. Трябва да ви кажа, че на който не му се работи и го мързи, никога няма да му хареса в някоя фирма. Това че се държи на лоялност и кадърност, а също така и на работливост, мисля че няма да учуди никого. За обучение също не искам да се добива грешна представа, всички от нас, по-старите кадри са дали всичко от себе си да налеят малко знание на новите, но когато цигарите и телефонните разговори са по-важни няма начин обучението да има резултат. Най-добрите оптици са в тази фирма - ако искате питайте конкуренцията - те ще ви кажат същото. А колектива се създава сам - който е комуникативен се напасва бързо, за останалите няма надежда. С най-добри пожелания към всички вас - един доволен оптик, в една прекрасна фирма.

Изкарах малко повече от месец в фирмата... Отношението на по висщестоящите - на някои добро на други МНОГО ЗЛЕ.. Като цяло слаба работа -- нямаше НИКАКВО ОБУЧЕНИЕ. Като цяло не препоръчвам

бях там на итнервю,HR-ката на 20 години ,мениджърката -не с особено висок интелект ,трагедия пълна,уважене - 0

1 точка

ужас .отношението е под сякаква критика.нямат елементарно възпитание и никакво уважение.с две думи който дойде да работи в фирмата да знае 4е прави голяма грешка.пълна трагедия

Нали си давате сметка, че това е сайт за служители а не за работодатели. Всичко написано от вас звучи фалшиво и е коренно различно от реалността. Обобщавам с едно изречение: Ако искате да се чуствате заробен елате при нас. По-гадни условия и началници не сте виждали !!!!

Фирмата има верига от магазини за търговия с оптика и оптически услуги в София. Екипите на филиалите са млади :) в смисъл като възраст на служителите. Шефовете също са млади. Имат либерално и толерантно отношение към хората си. Не е проблем да се ползва отпуска или болничен - КТ се спазва доста сериозно. Плащат винаги навреме и според уговореното. Назначават те на истинската ти длъжност, а не на фиктивна доста по-непрестижна. Дават се премии за добре свършена работа и при добри резултати на екипа.
Като проблем виждам, това че се работи на ротационен принцип и за определен период от време ми се пада да работя на отдалечен филиал:( Но пък това си има и добри страни.
Отношението към клиентите е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО толерантно - в това отношение мисля, че не съм срещала по-клиентски ориентирана фирма.
Като недостатък още мога да кажа, че понякога стават интриги между хората във фирмата :(