ФОКС ООД /img/frontend/nomap.png"

Хора бъркате фирмата! Фокс ООД няма нищо общо с фирма Фокс Лазер ЕООД!

Фокс лазер е една сянка на отминало величие. Да някога фирмата е била едно прекрасно място за работа, но сега е тотал щета. Има две токсично момчета, но лишени от всякакво мъжество които съсипаха всичко във тази фирма. Шефът е шизофреник които не спира да вика и обижда персонала, а реши ли, че си му черен се стига и до съд. Лесно може да се провери колко заведени дела има фокс със бивши служители. Човешкия труд и достойнство тотално не се зачита, работи се под нечовешки стрес, а заплатите са граничещи със подигравка. Също така вупреки обявения 8 часов работен ден, се работи по 12часа в противен случей ти се сърдяят и ти правят номера. За сравнение 8 часов работен ден, на крак и тежък физически труд= 1000лв бруто, след 6 месеца пак толкова. Има уж някакви бонуси които подмолните интервюираши обещатав но едвали ще ги видите освен ако не сте приближени на директора. Бонусите и заплатите са по симпатия. Равносметката работи се във няккаъв ад за никакви пари но за да могат до край да ви екплатират, предизвестието е 3месеца има не малко случей в които човек постъпва, работи 1 ден и веднага вижда, че нещата са зле, но е принуден да седи през 3 месечното си предизвестие. Ето и една тайна от кухнята за 2019г има над 130 молби за напускане, текучестовто на хора е угромно ЗАЩО ЛИ .
ИЗВОД- НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ ТАМ АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕТЕ В РОБИ НА ПОДМОЛНИ ИГРИ И ЛУДОСТ.

Бягайте далече от тая скапана фирма. Собственика е луд и прави луди и хората около него. Била е супер фирма навремето, но сега е най скапаната фирма.Работа , работа, работа и яко стрес.

Компететни и образовани слъжители и качествени продукти. Много добро обслужване изработка на диоптричните леяи строго индивидуално, ако се случи рекламация, се реагира бързо адекватно на ниво и качествено.

Здравейте, отново. Пак съм аз, един доволен служител. Имам въпрос към "господин" Иван. Нима вие не получихте новата си рамка, която всъщност сте счупили сам абсолютно безплатно? И нима за вас марката "Сейко" е напълно непозната?Мисля, че имате какво да научите и имате нужда да образовате себе си малко повече. Аз лично бих ви предложила да похарчите парите си някъде другаде, пък да видим в коя оптика ще реагират по този начин - да бъдат изпълнени условията по исканата от вас рекламация и да ви бъдат изработени точно стъклата, за които сте заплатили - съберете повечко опит за продуктите в сферата на оптиката и може да пишете отново, когато съм сигурна че мнението ви ще бъде доста различно.
С най-добри пожелания - Светослава - оптик

Здравейте.Като клиент на оптики ''ФОКС'' си позволявам и аз да изкажа своето лично мнение.Впечатленията ми от четири посещения  са следните:Компетентността на продавач консултантите е на ниво-доста грамотни и знаещи момичета.Относно артикулите/стъкла,очила/-предлагат се никому известни фирми със съмнително качество.Конкретно в моя случай- така прехвалената рамка ''Titan Flex'' от един дебел и  мазен господин се оказа пълен боклук.Загубих и пари и време. Проблема беше решен от една мила дама в офиса им на Ал.Стамболийски след 4 /четири/ посещения.Като цяло мога да кажа конкретно за София,че има далеч по-качествени оптики където можете да се сдобиете с красиви и практични очила /във Фокс нямат дори и какво да ви предложат/-изключително беден асортимент от артикули .Моят съвет e -  всеки интелигентен и уважаващ себе си човек,който иска да бъде на ниво просто да избягва тази верига оптики.Едно ваше влизане в оптиката е чиста загуба на време, а в последствие и на пари.

Здравейте, мили хора и не толкова мили. Работя в тази фирма от доста дълго време, за да имам вече много наблюдения в посоката за която коментирате.Мисля че един месец не достатъчен да се дава оценка за хората. Трябва да ви кажа, че на който не му се работи и го мързи, никога няма да му хареса в някоя фирма. Това че се държи на лоялност и кадърност, а също така и на работливост, мисля че няма да учуди никого. За обучение също не искам да се добива грешна представа, всички от нас, по-старите кадри са дали всичко от себе си да налеят малко знание на новите, но когато цигарите и телефонните разговори са по-важни няма начин обучението да има резултат. Най-добрите оптици са в тази фирма - ако искате питайте конкуренцията - те ще ви кажат същото. А колектива се създава сам - който е комуникативен се напасва бързо, за останалите няма надежда. С най-добри пожелания към всички вас - един доволен оптик, в една прекрасна фирма.

Изкарах малко повече от месец в фирмата... Отношението на по висщестоящите - на някои добро на други МНОГО ЗЛЕ.. Като цяло слаба работа -- нямаше НИКАКВО ОБУЧЕНИЕ. Като цяло не препоръчвам

бях там на итнервю,HR-ката на 20 години ,мениджърката -не с особено висок интелект ,трагедия пълна,уважене - 0

1 точка

ужас .отношението е под сякаква критика.нямат елементарно възпитание и никакво уважение.с две думи който дойде да работи в фирмата да знае 4е прави голяма грешка.пълна трагедия