ФОКС ООД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, хора! Не пропускайте предоставената ви възможност! Не оставяйте късметът си! Нека не съжалявате след време за подминаването на този текст. Казвам се Димитър, на 39 г. от Карлово. Моят нюхт за сигурна печалба не ми изневери, когато ми се отдаде този невероятен шанс и сега боготворя този ден. След време, много от вас ще ме споменават с добро. Подробно описание за всичко, ще намерите в този сайт:
WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
==================================================================================
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Като отидете да се убедите лично си носете вазелинче.

Използвам възможността за отговор на написаното мнение за ФОКС ЛАЗЕР ЕООД.
Като първо блогът е смесица между две фирми – „Оптики Фокс“ и „Фокс Лазер“ ЕООД, които не са свързани.
ФОКС ЛАЗЕР ЕООД е създадена преди повече от 20 години и благодарение на устойчивото си развитие е доверен партньор на редица български и чуждестранни компании, които ползват услугите ни в листообработката на метали.
Условията ни на труд, които постоянно подобряваме, са на много високо ниво и много по-добри в сравнение с други компании, занимаващи се с металообработка. Инвестирали сме и инвестираме много, в посока не само на съвременно оборудване, но и в отлична климатизация на работните цехове, както и в санитарно-битовите помещения за служителите. Инвестираме и в персонала на компанията: закупуваме висококачествени ЛПС, провеждаме регулярни специфични и общи обучения, предлагаме социални придобивки.
Заплащането е наистина на много добро ниво и се изплаща винаги навреме.
Компанията предлага на всеки с желание за усъвършенстване и поглед за бъдещето, възможност за кариерно развитие.
Предприятието е много добро място за работа и в случай, че сте лоялен и съвестен служител, няма да има нужда да се притеснявате, както за работното си място, така и за признанието от страна ръководството на компанията.
Всеки, който се съмнява в написаното е добре дошъл, за да се убеди лично.
Анонимността не е качество, което вдъхва доверие, но е инструмент, зад който може да се скрие всеки, целящ разпространението на клевети, не отговарящи на истината.“

Хора бъркате фирмата! Фокс ООД няма нищо общо с фирма Фокс Лазер ЕООД!

Фокс лазер е една сянка на отминало величие. Да някога фирмата е била едно прекрасно място за работа, но сега е тотал щета. Има две токсично момчета, но лишени от всякакво мъжество които съсипаха всичко във тази фирма. Шефът е шизофреник които не спира да вика и обижда персонала, а реши ли, че си му черен се стига и до съд. Лесно може да се провери колко заведени дела има фокс със бивши служители. Човешкия труд и достойнство тотално не се зачита, работи се под нечовешки стрес, а заплатите са граничещи със подигравка. Също така вупреки обявения 8 часов работен ден, се работи по 12часа в противен случей ти се сърдяят и ти правят номера. За сравнение 8 часов работен ден, на крак и тежък физически труд= 1000лв бруто, след 6 месеца пак толкова. Има уж някакви бонуси които подмолните интервюираши обещатав но едвали ще ги видите освен ако не сте приближени на директора. Бонусите и заплатите са по симпатия. Равносметката работи се във няккаъв ад за никакви пари но за да могат до край да ви екплатират, предизвестието е 3месеца има не малко случей в които човек постъпва, работи 1 ден и веднага вижда, че нещата са зле, но е принуден да седи през 3 месечното си предизвестие. Ето и една тайна от кухнята за 2019г има над 130 молби за напускане, текучестовто на хора е угромно ЗАЩО ЛИ .
ИЗВОД- НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ ТАМ АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕТЕ В РОБИ НА ПОДМОЛНИ ИГРИ И ЛУДОСТ.

Бягайте далече от тая скапана фирма. Собственика е луд и прави луди и хората около него. Била е супер фирма навремето, но сега е най скапаната фирма.Работа , работа, работа и яко стрес.

Компететни и образовани слъжители и качествени продукти. Много добро обслужване изработка на диоптричните леяи строго индивидуално, ако се случи рекламация, се реагира бързо адекватно на ниво и качествено.

Здравейте, отново. Пак съм аз, един доволен служител. Имам въпрос към "господин" Иван. Нима вие не получихте новата си рамка, която всъщност сте счупили сам абсолютно безплатно? И нима за вас марката "Сейко" е напълно непозната?Мисля, че имате какво да научите и имате нужда да образовате себе си малко повече. Аз лично бих ви предложила да похарчите парите си някъде другаде, пък да видим в коя оптика ще реагират по този начин - да бъдат изпълнени условията по исканата от вас рекламация и да ви бъдат изработени точно стъклата, за които сте заплатили - съберете повечко опит за продуктите в сферата на оптиката и може да пишете отново, когато съм сигурна че мнението ви ще бъде доста различно.
С най-добри пожелания - Светослава - оптик

Здравейте.Като клиент на оптики ''ФОКС'' си позволявам и аз да изкажа своето лично мнение.Впечатленията ми от четири посещения  са следните:Компетентността на продавач консултантите е на ниво-доста грамотни и знаещи момичета.Относно артикулите/стъкла,очила/-предлагат се никому известни фирми със съмнително качество.Конкретно в моя случай- така прехвалената рамка ''Titan Flex'' от един дебел и  мазен господин се оказа пълен боклук.Загубих и пари и време. Проблема беше решен от една мила дама в офиса им на Ал.Стамболийски след 4 /четири/ посещения.Като цяло мога да кажа конкретно за София,че има далеч по-качествени оптики където можете да се сдобиете с красиви и практични очила /във Фокс нямат дори и какво да ви предложат/-изключително беден асортимент от артикули .Моят съвет e -  всеки интелигентен и уважаващ себе си човек,който иска да бъде на ниво просто да избягва тази верига оптики.Едно ваше влизане в оптиката е чиста загуба на време, а в последствие и на пари.

Здравейте, мили хора и не толкова мили. Работя в тази фирма от доста дълго време, за да имам вече много наблюдения в посоката за която коментирате.Мисля че един месец не достатъчен да се дава оценка за хората. Трябва да ви кажа, че на който не му се работи и го мързи, никога няма да му хареса в някоя фирма. Това че се държи на лоялност и кадърност, а също така и на работливост, мисля че няма да учуди никого. За обучение също не искам да се добива грешна представа, всички от нас, по-старите кадри са дали всичко от себе си да налеят малко знание на новите, но когато цигарите и телефонните разговори са по-важни няма начин обучението да има резултат. Най-добрите оптици са в тази фирма - ако искате питайте конкуренцията - те ще ви кажат същото. А колектива се създава сам - който е комуникативен се напасва бързо, за останалите няма надежда. С най-добри пожелания към всички вас - един доволен оптик, в една прекрасна фирма.