Въртиго Венчърс /img/frontend/nomap.png"

Въртиго Венчърс

1 точка от 1 мнение

До всички инженери (QA или DEV) да избягват въпросната фирма, ако не искат
- безумно дълги срещи всеки ден /3-4 часа/
- липса на точна спецификация
- натоварвение - 200% , трябва да се работи 12 ч , поне за да се свълшат всички ъсайнати таскове
- отношение - привидно добро, зад гърба ви се говори друго
Ъбсурдът е че искат automation, но нито имат стабилна тестова среда - няма такава всъшност, нито ъксептънс критерии са дефинирани в повечето таскове и е невъзможно да се напище каквото и да било.

Нещата които се правят в тази фирма са потресаващи - видях да се деплойва на продъкшън среда просто една логин форма, без нищо останало да работи след като се логнеш (no implementation) към клиента. И да се пишат бъгове / тестове за неработещи функционалности.

Бонусът е че имате колеги филипинци :)- не са много отзивчиви повечето и не им се разбира кво говорят.

QA го карат да тества също така на клиентска среда, девовете също им се налага там да гледат дали им работи кода, понеже нямат достъп до средата на филипинците. Въобще мазалото е пълно

Фирмата не предлага никакви социални придобивки, даже няма българска регистрация - ако човик му трябва болничен не знам просто....