Анона Трейд ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велики Преслав,ул.Втора 2&markers=Велики Преслав,ул.Втора 2

Анона Трейд ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Работих във фирмата като общ работник 1 месец. Работиш по 12/13 часа без почивка получаваш минимална заплата. Отношението межди колектива и началниците са под всякаква критика отвратително. Напуснах без предизвестие не ми платиха даже 1 час + отгоре на това са ми изпратили документ за дисциплинарно уволнение. Който има акъл поне малко да не се занимава с тези боклуци.