Ред Тейп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София, Център&markers=София,София, Център

Фирмата е химическа тоалетна. от тия дето са на по 3-4 години вече и дето са видяли няколко лета и зими.вътре са се чукали,блъскали,смъркали и прочие.Сега си представете труп,на сгазена от ТИР котка.представете чистач,от който се иска да поддържа химическата тоалетна чиста,с помощта на котешкия труп вместо четка. уханията на яма,канал и мърша са най-силни.на чистача му се връчва трупа на умрялата котка която трябва да търка тоалетната за да е чиста.Докато използва своята "четка" по предназначение чистача забелязва че от нея изпадат ембриони,като някои от тях пеели песни на латински,други ругаели на северозападен диалект,а трети имали гъбички.

Настоящ служител на фимата съм. Позицията ми е на Тийм Лидер. Моето мнение е че фирмата е страхотна, бързо разрастваща се,с опции за развиетие. Често ме питат дали работим чисто - да,работим регулирано. Бонусната система е чудесна за начина ни на работа. Нещо което ми направи добро впечатление е че основния метод за набиране на хора е чрез рефъръл. По този начин успях да помогна на няколко от своите приятели и вече сме и колеги. Организират се уникални партита и тийм билдинги. Средата е корпоративна , но и някак си семейна.
Офисите са нови и модерни. Има добър трафик. Няма да опоменавам имена , но целия мениджмънт заслужава похвала.
Ако в момента сте в процес на търсене на работа и случайно сте попаднали на обява за нас - кандидатствайте , няма да сгрешите.

Ot suvsem skoro sum v kompaniyata. Vsichko e top- ofisite, grijite koito poluchavame, petucite v koito polivame sedmicata. Edinstvenoto neshto koeto ima nujda ot podobrenie e recruitment procesa im. Predi 2 meseca s men se svurzaha nyakolko recruterski kompanii, predlagashti recruitment uslugi,sled kratko interview kazaha che shte polucha obratna vrazka- koyato taka i ne poluchih. V posledstvie razbrah che RedTape si imat svoi mnogo pozitiven ekip ot dami, s koito az se svurzah zaradi obyavata v jobsbg. Moyat suvet e recruitmenta da idva samo ot edno myasto zashtoto inache e oburkvashto.
Otnosno rabotata- hora trafika e mnogo dobur.Bonusnata sistema e solid i managerite i team leaderite sa top. Vsichki sa mladi, pozitivni i nahusani. Naistina atmosferata e top!!

Фирмата е чудесно. Разбрани хора, които определено стимулират служителите си. На българският пазар подобен тип компания относно мениджмънт не съм срещала. Определено средата е чудесна, а колегите са просто невероятни! HR, COO, Recruiters и Администрация просто са чудесни момичета, с които се работи толкова лесно.

Red Tape e firma koyato mnogo me iznenada. Rabotya tuk ot 4 meseca i iskam da spodelya che ne sum vijdal nishto podobno. Rukovodstvoto se opitva da pomogne na slujitelite si, vinagi positivni i mnogo vnimatelni. HR-kata Nadezhda e mnogo vnimatelna i vziskatelna, izumen sum ot tnoshenieto i na samiya sobstvenik koito chesto poseshtava ofisa. Ako si tyrsite rabota v forex industriyata-tova e vasheto myasto!!