Сепа Кибер Технологии https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,жк. Западен район&markers=Варна,жк. Западен район

Сепа Кибер Технологии

Като настоящ служител мога да потвърдя всички мнения на бившите колеги. Атмосферата е ужасна, а управлението е на много ниско ниво. Търсят те в извънработно време постоянно, а парите са мизерни. В момента съм в процес на търсене на работа и пожелавам успех на малкото останали колеги. Не препоръчвам.

Като настоящ служител мога да подкрепя в голяма част долните коментари.
Самият факт, че пиша коментар тук трябва да ви говори достатъчно за фирмата
Ако току що сте започнали и сте в изпитателен срок, нямате право на отпуск, привилегии и могат да ви освободят по всяко време, без никакво предупреждение. Видях го как се случва.
Няма абсолютно никакъв project managment и
от вас ще се очаква да работите извънредно, понеже сроковете най-често вече са изтървани, но ​в правилата на фирмата много ясно е записано, че това време не се заплаща

Като позитив трябва да отбележа колегите, повечето са много приятни и кадърни

За мениджмънта не мога да кажа много неща, Марвин почти не съм го срещала, а Костас е много далеч от лидер и човек с който бихте искали да работите

Заплащането според мен е нормално за Варна

Ако нямате семейство и личен живот и не ви е проблем да ви тъпчат, фирмата става
Ако не, по-добре се ориентирайте другаде

Здравейте, веднага давам съвет към хора търсещи мнение за компанията - НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!

Като бивш служител, мога да потвърдя по-голямата част от мненията изказани по-долу. Мениджърите там се чувстват "шефове", но нямат качествата да бъдат "лидери".

Аз лично бях излъган на интервюто за:
- количеството програмисти в компанията. Реално са в пъти по-малко отколкото ми беше казано. Също така ни бе казано, че за 1 година не могат да намерят един добър програмист в България.

- спазване на методология. Agile (or Scrum) не съществуват. Няма план за управлението на проектите или за бизнеса като такъв. Всичко зависи от днешното мнение на СЕО-то. Няма timeline, просто се гасят пожари.

- съществуващи продукти. Реално така и никой не знае какво компанията продава, за да има приход.

- компанията иска да се разраства и да удвои служителите си. Фактите са: от началото на 2021 до края на месец Май 2021 са съкратени 12 човека. Всички докато още са в изпитателен срок и нямат 6 месеца в компанията. Това показва огромното неуважение към личността на всеки служител. Очевидно компанията има проблеми. Навярно финансови.

- Статиите във Форбс България, Yahoo Finance, Калдата.бг са лъжа и платен маркетинг, нищо общо с реалната ситуация.

- Home office. За служителите работата от вкъщи е нежелателно да се случва. Допустимо е изключително рядко, ако някой е болен на легло.

Алчни и зли комплексирани мошенници. Огромна загуба на време и нерви е да се работи в тази компания.

Заплащане като на продавачка в мол с лъжи за вдигане след 6 тия месец. Изхвърлят те два дни преди да подпишеш постоянен трудов договор.

Некомпетентен мениджмънт, интриги, лъжи, ниско заплащане, хаос, огромни изисквания, никакви условия.

Здравейте бъдещи СЕПА Кибер технологии кандидати. Имам 1 единствен съвет към вас – НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ КОМПАНИЯ!!! Щом сте дошли тук събирате информация за компанията, за хубавите и за лошите страни, за да знаете за какво да сте подготвени и за какво да внимавате.
Общо взето напуснах друга компания, в която работих дълги години, за да започна в Sales отдела в СЕПА и това беше една от най-големите грешки в живота ми. На интервюто ми обещаха страхотна заплата, страхотно бъдеще и ми представиха компанията като много просперираща, имаща всичко от А до Я за финтех и банковата индустрия, имаща офиси в 7 държави, над 400 девелопъра и какво ли още не. Да ама не

Здравейте колеги, радвам се за вашите мнения, но повече се радвам, че след подадените сигнали скоро там ще стъпят регулаторните органи, да се надяваме че след това нещата ще се коригират

Нямам честта да познавам изразилия се колега, но за съжаление напълно подкрепям мнението му. Обстановката наистина е най-отровната, в която съм работил, благодарение както на ниските мениджърски умения главно на управителя Марвин(който почти не стъпва във фирмата), така и на така наречената "оперативен директор" Ваня. От некадърността и жаждата й за себедоказване страда всеки, който и е неудобен (разбирайте знаещ и можещ повече от нея). Скоропостижно Ви спретва всякакви интриги и скалъпени сюжети с обградилите я лакеи...така чисто превантивно, за да не блеснете в очите на шефа и да не и вземете местенцето. Фирмата е чиста проба гнездо на оси. Като се прибави и факта, че заплащането е под средното за сектора (дори и за Варна), съвсем чистосърдечно заявявам, че започването на работа е съвършен мазохизъм.

Оставям този коментар за ориентир на бъдещи кандидати.
На вторият месец напуснах. Преди мен за 3месеца бяха напуснали 4 човека. Докато бях там напусна още 1 човек заедно с мен. Главната причина е Operation Director - Ваня Грозева. Изключително неприятно дж^дже (колеги са я мерили без да разбере около 145см). Ужасно отношение - може би заради видните й комплекси. Всички се оплакват от нея, че прави средата във фирмата отровна и много неприятна. Заяжда се непрекъснато за дребнави и незначителни неща и се държи много надменно. Предполагам Марвин Блажевски няма да я държи още дълго време, защото от миналата есен има постоянно текучество на хора - идват и си отиват заради отношението й. Вече са почти 10 човека за 5 месеца. Ако го четете в момента поинтересувайте се дали тя все още е във фирмата. Ако не е може да пробвата, за да видите дали е вашето място за развитие, но със сигурност няма да е ако все още тя Operation. Пожелавам успех на Sepa Cyber, защото сферата й на работа е интересна, но с Ваня Грозева няма човек, който иска да комуникира, а това е неизбежно в работната обстановка.

С уважение към Sepa Cyber Technologies и останалите готини бивши колеги,
Симеон Карамаринов