СТРОЙРЕНТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СТРОЙРЕНТ ЕООД

Здравейте!
Някой може ли да разкаже какво е положението за Варна към момента: видях, че имат обява за сервизен техник във Варна, но имат само изисквания. Никъде не се казва конкретно какво компанията е готова да предложи, дали изобщо е в състояние да плати за изискванията, които е поставила. Все пак Техниката изисква грамотност и технически познания на ниво над средното,без значение от местоположението в страната, но по отношение на предлаганото заплащане никъде нищо не е казано. Също така се интересувам заплащат ли се командировки и извънреден труд, какъвто в сервизната дейност много често се полага. Поздрави!

какво е заплащането ?

АМИ ТЕЗИ ДЕТО СЕ ОПЛАКВАТ Е ЯСНО ЧЕ СА БИЛИ ИЗГОНЕНИ ОТ ФИРМАТА, ЗАЩОТО ПРОСТО НЕ СА МОЖЕЛИ ДА РАБОТЯТ. ТОВА НЕ Е ДЪРЖАВНА РАБОТА, ФИРМАТА Е НОВА, НАВЛИЗАЩА БЪРЗО НА БЪЛГАРСКИЯ ПАЗАР, С ГОЛЕМИ ИНВЕСТИЦИИ, НО СЕ ИСКА ДА СИ СБОСОБЕН И МОЖЕШ ЗА ДА РАБОТИШ В ТАЗИ ФИРМА!

фирмата бързо навлиза на българския пазар. ползва се с добро име, увеличи клиентите си за много кратък период, много добър екип и отлично ръководство. фирмата предлага много добро заплащане на служителите си, както и обучение и възможност за развитие. създадена е социална политика към служителите. динимична и интересна работна среда с много възможности за развитие.

Тук се обсъждат фирмите като работодатели.Не може да се изказва някой,в тяхна защита само защото е взел нещо по-изгодно,като клиент.Аз също работих в тази фирма.Колектив няма.Идеи също.Днес си на една длъжност утре на друга.Всеки гледа да се скрие от инвеститора и да се размотава.Самият той пък дава обещания,без всякакво покритие.Там е царството на лицемерието.Всеки си прави собствени далавери и чудно още как съществува тази фирма.За достоверността на думите ми говори текучеството от персонал.

Бързоразвиваща се, млада фирма. Наемал съм оборудване от тях и ще ви кажа, че цените са им най-ниските а оборудването марково! Вижте какво направиха във Варна! Това, което прочетох е писано от комплексар или някой изгонен от там поради некадърност!

Много аматьорска фирма.Всичко в организацията куца.Липсва всякаква колегиалност.Шефа е заслепен от лакеи,които го мамят.Свестните си отиват бързо.