ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД /img/frontend/nomap.png"

ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД

работи се много пари никакви,работи се инзваредно не се плашта,дават парите редовно нети стигат за никаде,

и в момента работя във фирмата и смятам,че е фирма,в която се работи по европейски.да има натоварване, има и стрес, но къде няма?!работодателя е коректен и изпълнява поетите ангажименти/финансови/,а колкото до социалните придобивки те наистина намаляха, но кризата удари и фирмата.не разбирам защо така усилено се плюе, от тези гневни изблици личи само едно:посредствените никъде не ги търпят!

Все такъв  хаос  и  сервилничене... Все такова безхаберие... Все такава върла  шуробаджанащина... Народе, спасявай се, ако ти е останал малко здрав разум, морал и себеуважение......
Всички мнения, които изчетох дотук са негативни и за съжаление- верни; пропити с гняв, недоволство, отегчение..... и безсилие!
"На добър час, уважаеми бивши колеги!!!!!!!!!!!!!!!!!"

пълен хаос от страна на ръководството спрямо работника

Не се хабете да кандидатствате, преди 5-6 години беше поносимо, в момента е ад, и в производството, и в администрацията нещата са далеч от претенциите на ръководството за мултинационална компания. Възможностите за развитие са свързани с висене по нощите и в уикенда, няма ясни правила за оценка и мотивация на персонала. Заплащането е добро, но за обема работа и нивото на стрес е крайно недостатъчно. Социалните придабивки се режат една по една, вече не останаха такива. Властта и големите пари са в ръцете на шепа роднини и приятелски кръг, другите само гърбят и обират негативите.

управата в завода се самозабравя с всеки изминал ден,и така наречената криза ги прави още по силни лъжат че няма поръчки за да не дават пари но се работи  на пълни обороти,съкратиха персонала не копуват необходимите части и ревът че няма производство.и понеже 75% от работниците са от близките села и са сагласни на какви ли не издевателства върху самите тях страдат и останалите малко кадърни работници,а пък синдиката под всчкаква критика започвам да мисля че и те лапат по нещо а завода бих го нарекъл печатница за пари.дано някога пмислят и за работниците.

наскоро уволниха служители от финансовия отдел защо ли ? за да назначат други на тяхно място , много по добри и нямащи абсолютно никакви връзки .който е некадърен си отива , който е специалист го ценят , така е в пловдив и не сам в стъкларския завод .тук няма никаква шуробаджинащина и никакво връзкарство :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

аз не искам да обиждам никого и затова ако някой се чувства засегнат нека уточня, че аз пиша за неща от преди около 6-7 години. Сега ситуацията може да е коренно различна и тези хора, които работиха тогава да са различни от тези, които работят сега. ИСКРЕНО се надявам обстановката да е по-различна и да има подобрение, защото стъкларкия завод има потенциал, който хаотичния тогава мениджмънт направо прахосваше. Поздрави и успехи на тези, които успяват със собствените си сили, а не с връзки и подлизурщина.

Абсолютно съм съгласен.Този си назначи сина и сега двамата си живуркат в конструктивния.Абе нещо маи не им съвпадат фамилиите, ама то човек какво ли не прави да се докопа до тая
работа.На всичкото отгоре сина му си заряза и работата в САЩ за да се намести в конструктивния!Еи страшни хора бе! Пък ние избягахме от там.........!

Абсолютно съм съгласен с мнението на "отървал се" от Пловдив. Всичко, което е споделил е самата истина - доскоро и аз работех там... изхабените нерви са за моя сметка, състарения си вид също дължа на "прекрасната стъкларска фабрика". Там почти всеки работи каквото не му е работа!!!Учили - недоучили "специалисти" заемат ръководни постове, или пък например една детска учителка, вършеща мръсната работа на мениджър "Човешки ресурси" се е взела толкова насериозно, че сякаш без нейнито "компетентно и професионално" изпълнение на служебните задължения, ще настъпи катастрофа и ще настъпи края на света. ха- ха- ха- ха- ха
А сега към "отървал се": Не съжалявай за нищо, напротив! Синът на бившия ти шеф може и да е заел мястото,което си освободил, но без баща си, това момче няма да се задържи дълго там. А този, който покровителства бащата също е човек на възраст, дори е пенсионер и работи след пенсия, за да крепи цяла плеяда от хора като бившия ти шеф!!! Самият баща е бил шлосер......