ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД /img/frontend/nomap.png"

ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД

Пазете се!В този завод работа има само за връзкари.Колкото и да работиш,щом нямаш някой зад гърба си вънка.Не се знае как ще те изритат,след 6 мес. срок на изпитание ако останеш е добре.В повечето случай си вънка и ако нямаш 6мес.и на трудовата борса не може да се запишеш.Пазете се,изглежда гърците не виждат или така им е по-удобно.Бай Ганьо за пореден път доказа ,че още живее в българина.

Това което исках да кажа от много време насам виждам че,вече е казвано многократно ,но за сметка на това не са предприети абсолютно никакви мерки за шуробаджанащината,според мен това е най-големия проблем.Мисля че ,ако останат хората които заслужават работата си с доказан труд и се отстранят хората без да обиждам никой,които за нищо не стават ще има много голям напредък и комфорт за много от работниците и преките ни ръководители.
С многото години изработени във фирмата ДРУЖБА виждам страх и отчаяние от страна на работниците(новобранци-младежи) поради същата причина,как някой да стане и да каже на глас всичко това следт което 100%ще доведе до неговото уволнение.
Не искам да обидя никого просто идея и моето мнение,ако тук нямаше анонимни съобщеня съм сигорен че ,щеше да има само позетивни мнения (мазнене) поради същата причина(СТРАХ).

Само връзкарите изглежда остават на работа,а кадърните хора навън.Докога в нашата мила родина кадърните хора отиват на труд.борса?Извода е един-всички отиват в чужбина.Ще останат само пенсии.

Сега нещата са върха, особено с преминаването от 12ч график на 8ч сменен график.

Какво е положението в момента?Има ли заплати?Спазват ли се законите?Какъв е колектива?

работи се много пари никакви,работи се инзваредно не се плашта,дават парите редовно нети стигат за никаде,

и в момента работя във фирмата и смятам,че е фирма,в която се работи по европейски.да има натоварване, има и стрес, но къде няма?!работодателя е коректен и изпълнява поетите ангажименти/финансови/,а колкото до социалните придобивки те наистина намаляха, но кризата удари и фирмата.не разбирам защо така усилено се плюе, от тези гневни изблици личи само едно:посредствените никъде не ги търпят!

Все такъв  хаос  и  сервилничене... Все такова безхаберие... Все такава върла  шуробаджанащина... Народе, спасявай се, ако ти е останал малко здрав разум, морал и себеуважение......
Всички мнения, които изчетох дотук са негативни и за съжаление- верни; пропити с гняв, недоволство, отегчение..... и безсилие!
"На добър час, уважаеми бивши колеги!!!!!!!!!!!!!!!!!"

пълен хаос от страна на ръководството спрямо работника

Не се хабете да кандидатствате, преди 5-6 години беше поносимо, в момента е ад, и в производството, и в администрацията нещата са далеч от претенциите на ръководството за мултинационална компания. Възможностите за развитие са свързани с висене по нощите и в уикенда, няма ясни правила за оценка и мотивация на персонала. Заплащането е добро, но за обема работа и нивото на стрес е крайно недостатъчно. Социалните придабивки се режат една по една, вече не останаха такива. Властта и големите пари са в ръцете на шепа роднини и приятелски кръг, другите само гърбят и обират негативите.