ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД /img/frontend/nomap.png"

ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД

Здравейте, каква категория труд са работниците в завода ?

Ако искате да работите със най- голямата измет от града и околните села това е за вас! В производството е като в мина, само като видиш мутрите на операторския персонал и ще ти стане ясно къде си попаднал и кво те очаква- интриги , клюки и връзки от ‘онова’ време;). Стойкаджии прикрити зад дългите си години стаж оплетени като черва- кой кум, кой сват, брат,кака, жена, леля!……. Селски мегдан. Ако някой малко от малко е по съвестен и работи , то го товарят като магаре, даже му е*ават мамата под предтекст че го чака светло бъдеще,НО истината е проста- бачкаш ти за да не бачкам аз:). До като бачках там разбрах ,че да си с висше образование е престъпление! Ако немаш нужните знания и опит натрупани в годините на Дружба няма да се издигнеш повече от това да метеш и да мажеж. Ако ви се бачка с миризляци , ако ви се яде манджа , ако имате 100 думи в речника си и пишете като първолак то това място е за вас и вие сте Идеалния кандидат за работа в производството. В администрацията са доста добре ама там НЕМА ШАНС за ТЕБ!
Ако искаш малко повечко парички и да бачкаш като роб - това място е за вас!
Ако искаш да крадеш а и да те крадат си на точното място. Ако искаш шефа ти да се отнася с теб като с добитък и да тв третира като роб си перфектен за там. Ако искаш да работиш в жега, да пушиш за 10 секунди и да не може да седнеш за почивка си идеален!
Ако искаш да си затънал в масло , пот и мирис на некъпан индиец направо подавай молбата- ще те вземат от раз!!!
За финал : парите са малко повече от другите заводи но за това пък докато си на смяна ще ти вземат тока.
Нароварването е много.
Уважение никакво
Колектив -НУЛА / с малки изключения от по младите работници, които не са много/
Превилегии - бонуси и реални осигуровки
Зимата ще ви е топло ама лятото ще ви е още по топло:)
Успех на всички запътили се към Португалското чудо на Пловдив БА ГЛАС!

Някой с мнение за работа и условия в завода в Пловдив? Всяка актуална информация ще ми е от полза

Здравейте, някой с мнение за обстановката във фабриката. Уважение към работниците, заплащане и т.н.

Не се подлъгвайте да почвате в тази фирма. Текучеството и съкращенията са много. Работата е под всякъква критика. Подлъгват те с приказки от хиляда и една нощт, а като почнеш разбираш точно как стоят нещата. В тази фирма не си работник, а роб. Уважение никакво, пребиваш се от работа, от смените нямаш време за нищо,а камо ли да си починеш.

Първо да уточня. Новото име е BA Glass (БиЕй Глас).
Второ, не си губете времето със тази самозабравила се компания. Истината е че българите са абсолютни роби и абсолютно всички важни решения се взимат от собствениците португалци. Дори за ключови позиции постоянно се гонят хора, защото "не отговарят на изискванията им", а в същото време цяла година търсят нови будали и след многобройни интервюта не могат да преценят дали някой отговаря на божествените им изисквания. Няма никаква Ангажираност в обучението на служителите от страна на компанията. Хвърлят ги в дълбокото, който може да плува ок, който не може от ден първи, айде следващия на опашката. Хора с десетилетия опит в компанията напускат или биват премахнати, защото не са им удобни и скъпи. Цени се лицемерието и лизането на за.дници. Не се заплаща овертайм, който е постоянен, тъй като не могат дори да преценят колко хора за колко количество работа трябват. Пълен безпорядък.На пръв поглед може да ви изглежда примамливо предложението им, но повярвайте, не е това което изглежда. Това е неправилно функционираща компания, която ежедневно се държи на косъм от пълен колапс и от няколко човека в администрацията. Производството е мръсно, вредно и опасно. От друга страна вече почти изцяло автоматизирано,тъй че поне не са много хората там, които ще каталясат.

Шуробаджинащина.....

Здравейте преди много време работих в Стинд София и бях много доволна сега искам да се върна там моля за мнение за София питам не за Пловдив дип Стинд София

За отдел палитизатори да кажете нешо.за 4ти цех

Подкрепям те колега особенно този Николай прави се на готин ако му вървеш по свирката и варшиш неговата работа.а всъщност е едно селско парче