ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД /img/frontend/nomap.png"

ДРУЖБА СТЪКЛАРСКИ ЗАВОДИ АД

Шуробаджинащина.....

Здравейте преди много време работих в Стинд София и бях много доволна сега искам да се върна там моля за мнение за София питам не за Пловдив дип Стинд София

За отдел палитизатори да кажете нешо.за 4ти цех

Подкрепям те колега особенно този Николай прави се на готин ако му вървеш по свирката и варшиш неговата работа.а всъщност е едно селско парче

Освенн доброто заплащане другото е леш.работих в цех 4 искам да кажа цвятко ли мятко ли е заедно с онзи плешивец Николай гърчат хора които са на по 1 седмица защото трябвали те да работат.иначе няма каше обяд от 11 до 2 и в 4 черта към вкъщи

Бях в отдела на главния енергетик, колегите уж са готини ама си бачкат частно по време на работа, условията са повече от мизерни, мръсотия, горещина, студ, вятър, шум и много прах. За парите които дават не си заслужава в тази мизерия да се бачка. Да не говорим как ме експлоатираха и уж помагам на колегите който единия е на 50 60 години и вместо да бачка аз бачках и се изгърбих и излязох в болничен - реален. Ама шефчето вика щом не съм бил на легло трябвало да ходя и поради тази причина ме освободиха. Никво уважение. Да не говорим, че дори не си вършат работата за да може да аварират машините нощно време и да ходят да ги оправят за допълнително пари. Мъчат те през пробния период после те освобождават. Колегите няма по малко от 5 10 години стаж там и всичките са на някакви роднински начала. Софиянци шовинисти. Иначе имате шанс да видите много машини и да научите разни неща от практичен опит. Ако сте млад и изпълнен с желание да работите и се развивате - това не е вашето място. Ако не виждате възможности за развитие в лично отношение - това е вашето място. Ако искате да ви гърбят и да ви правят на луди - това е вашето място. Поздрави на всички колеги останали там. На новите служители пожелавам успех и приятно изкарване.

Здравейте, бихте ли споделили какво е положението в момента в завода в София?

много моля хора който не са служители на фирмата да не дават тъпите си мнения

кой както се ореди аз лично съм доволен !!!

Пазете се!В този завод работа има само за връзкари.Колкото и да работиш,щом нямаш някой зад гърба си вънка.Не се знае как ще те изритат,след 6 мес. срок на изпитание ако останеш е добре.В повечето случай си вънка и ако нямаш 6мес.и на трудовата борса не може да се запишеш.Пазете се,изглежда гърците не виждат или така им е по-удобно.Бай Ганьо за пореден път доказа ,че още живее в българина.