АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

Колеги, от сигурен източник знам, че ръководството Ви готви изненада, вместо очакваните 60 % от БРУТНАТА ЗАПЛАТА е нагласило от една банкнота от 100 лв. на всеки. За поведен път се нарушава не само споразумение а и КТ. Питам Ви как ще си платете сметките и заемите, да не говорим за море.
В началото на месеца се уплашиха сега им пари под краката за изпълнението на договорите - 3 смени, бригади. Да спрем работа и ги откажем от намеренията.

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл [email protected]

Мизерна работа нямат дори и препарат за миене на раце да не говорим за други работи,правят се икономи от обработките на детаилите с цел точене на пари и нищо за работника

Фирмата е сключила таен договор със всички банки,кредитни институции и електроразпределителни дружества и каквото още се сетите,нарочно да закъснява със заплатите за да може после да плащате лихви и наказателни вноски заради ВАШЕТО ЗАКЪСНЕНИЕ по погасявяане на задължението ви!! :)))

Най-пропадналата фабрика във Велико Търновски регион!Условията на труд са ужасни,липсва хигиена и нямаш права!Защо нямаш права ли? Защото работодателя казва "На портала чакат още 903824 човека,като не ти изнася се махай".Те хората ритат да работят в тази мизерия нали?Много проверки трябва да бъдат направени от съответните служби,защото много от правилата за здравословни и безопасни условия на труд не се спазват и хората там се чудя как още са физически добре.Когато идват одитори и всички нередности гледат да се прикрият за момента и бива заповядвано на работниците да действат,а те понеже са страхливи и изпълняват.Не останаха млади хора,защото всички избягаха на други места с по-добро заплащане и условия на труд.

Отвратително място с още по-отвратителни работодатели! Ниско заплащане,лоши условия на труд,синдикатите не защитават работниците и така с няколко думи.Нямаме хигиенисти,които да чистят тоалетните,защото ги изгониха и ни карат ние да чистим.Хората почнаха да ходят по нужда извън цеховете,защото е гнусно да влизаш в мизерните тоалетни.НАСИЛСТВЕНО НИ КАРАТ ДА ИЗЛИЗАМЕ НЕПЛАТЕН ОТПУСК,А ИМА ХОРА С ПО 50+ ДНИ ПЛАТЕН ОТПУСК.Когато си болен ти пращат проверка в дома ти за да те проверяват дали лъжеш или не ! Нещо,което нямат право да правят и ако не те намерят у дома (отишъл си до аптеката или да си купиш хляб) те карат да връщаш парите,които ти плаща работодателя ! ! !

Много е зле тази фирма,след съкращенията започнаха да измислят странни заповеди,може би искат да я докарат до фалит.

Днес в една банка чух от инспекторите без да искам че фирма "Аркус"АД гр.Лясковец е в забранителния списък за отпускане на кредити и заеми,с две думи в черния списък,...а логично е и за всички други банки фирмата да е включена в черните им списъци:))Така че държат ни като заложници в това оградено място извън града,изисквайки да се спазва работно време което в никакъв случай неможе да се нарече работно,а по скоро време за прахосване,което трябва стриктно да се побере в рамките на 8те часа за деня:)))А си заминал да го прахосваш другаде,а са те изгонили:)))

Задавам въпрос,докога произвеждащите детайли ще получават заплати равни на тези които от сутрин до вечер играят карти???То хубаво ,картаджиите си вземат договорените заплати,а ние кога ще получим парите за това което сме произвели??

Мнението ми за т. нар suprior staff е, че хората с мерцедесите са достатъчно умни за да разбират отлично една проста истина по отношение на на по - малките директори а то е жестоки, некадърни, умиращи да играят ролята на хора от които всичко зависи прости хора с амбиции готови на всичко за да отстояват мястото си на голямата хранилка