АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

Това им стана интересно!!!Да се гледат по телевизора на всяко 1во число...

Колеги, от сигурен източник знам, че шефовете ни готвят изненада, вместо 60 % заплати ( за 700 лв. заплата 60 % са 420 лв. - 240 лв. аванс е 180 лв. ) са ни нафласили по една 100 лв. банкнота за заплата. Пак ни излъгаха с споразумения и не спасват КТ. В началото на месеца се стреснаха, а сега им пари под краката за изпълнението на договорите - бригади, 3 смени и никъкви отпуски. Сега трябва да спрем и да си искаме нашето, защото трябва да се плащат сметки и заеми. Между другото нямало на 28.07 да дадат разценките.
П.П. Да сте видели някой от ДИРЕК_ТОРИТЕ да е слазал от колата си ( днес един май изкаще да Ви заги с новата си мощна и черна кола)

Колеги от сигурен източник знам, че ръководството Ви е подготвило изненада вместо 60 %  по една 100 лв. банкнота за заплата. Теглило е майната на споразумения и КТ и чака да види дали ще мине с това. В началото на месеца се стреснаха, а сега им пари под краката за изпълнението на договорите - три смени, бригади и никакви  отпуски. Да спираме работа че със 100 лева не се живее трябва да се плащат сметки и заеми, а пари за море не се виждат от никъде.
П.П. Да сте видели някой от ШЕФОВЕТЕ да слезе от колата си ( днес щяха да Ви прегазят ). 60 % от заплата 700 са 420 лв. - 240 аванс = 180 лв. а не 100 лв.

Колеги, от сигурен източник знам, че ръководството Ви готви изненада, вместо очакваните 60 % от БРУТНАТА ЗАПЛАТА е нагласило от една банкнота от 100 лв. на всеки. За поведен път се нарушава не само споразумение а и КТ. Питам Ви как ще си платете сметките и заемите, да не говорим за море.
В началото на месеца се уплашиха сега им пари под краката за изпълнението на договорите - 3 смени, бригади. Да спрем работа и ги откажем от намеренията.

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл [email protected]

Мизерна работа нямат дори и препарат за миене на раце да не говорим за други работи,правят се икономи от обработките на детаилите с цел точене на пари и нищо за работника

Фирмата е сключила таен договор със всички банки,кредитни институции и електроразпределителни дружества и каквото още се сетите,нарочно да закъснява със заплатите за да може после да плащате лихви и наказателни вноски заради ВАШЕТО ЗАКЪСНЕНИЕ по погасявяане на задължението ви!! :)))

Най-пропадналата фабрика във Велико Търновски регион!Условията на труд са ужасни,липсва хигиена и нямаш права!Защо нямаш права ли? Защото работодателя казва "На портала чакат още 903824 човека,като не ти изнася се махай".Те хората ритат да работят в тази мизерия нали?Много проверки трябва да бъдат направени от съответните служби,защото много от правилата за здравословни и безопасни условия на труд не се спазват и хората там се чудя как още са физически добре.Когато идват одитори и всички нередности гледат да се прикрият за момента и бива заповядвано на работниците да действат,а те понеже са страхливи и изпълняват.Не останаха млади хора,защото всички избягаха на други места с по-добро заплащане и условия на труд.

Отвратително място с още по-отвратителни работодатели! Ниско заплащане,лоши условия на труд,синдикатите не защитават работниците и така с няколко думи.Нямаме хигиенисти,които да чистят тоалетните,защото ги изгониха и ни карат ние да чистим.Хората почнаха да ходят по нужда извън цеховете,защото е гнусно да влизаш в мизерните тоалетни.НАСИЛСТВЕНО НИ КАРАТ ДА ИЗЛИЗАМЕ НЕПЛАТЕН ОТПУСК,А ИМА ХОРА С ПО 50+ ДНИ ПЛАТЕН ОТПУСК.Когато си болен ти пращат проверка в дома ти за да те проверяват дали лъжеш или не ! Нещо,което нямат право да правят и ако не те намерят у дома (отишъл си до аптеката или да си купиш хляб) те карат да връщаш парите,които ти плаща работодателя ! ! !

Много е зле тази фирма,след съкращенията започнаха да измислят странни заповеди,може би искат да я докарат до фалит.