CARETOWER LTD / CT Europe Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Шипченски проход 18&markers=София,бул.Шипченски проход 18

CARETOWER LTD / CT Europe Solutions

O! Stanimir!!! Za malko da zabravq. Moje6 naistina da si dade6 nomera! Kafe s teb opredeleno nqma da pia,za6toto za razlika ot teb az podbiram horata s koito izlizam i ne obi4am da se izlagam, no moje da ti uredq sre6ta s mutrata za da ti obqsni podrobno dali me e izgonil ili az sum si tragnala sama zaradi drug 4ovek, i dali mi e podaril apartamenta. Samo za poqsnenie- majete kogato podarqvat apartamenti ne go pi6at na imeto na jenata (kakto v moq slu4ai)a na tqhno ime, za6toto edin den kato se razdelqt se polu4ava edno leko precakvane. Ama ti ne gi razbira6 tia raboti. Na tebe samo intrigi ti dai...i spri da si prepisva6 "priqtelstva s Kalin", izlaga6 se ve4e...

Zdravey, Stanimir!
Ti si posledniat 4ovek, koito da mi govori za li4nite mi otno6eniq. Ako si re6il da si go vra6ta6 na men zatova,4e be6e pozorno uvolnen o6te predi da si sednal na buroto, ne e tova na4ina. I ne komentirai li4nite mi otno6eniq s Kalin,za6toto te sa perfektni i sega(kolkoto i da te drazni tova). Ti dori nqma6 predstava zatova az izob6to kakva sum v kompaniata i kakva mi e poziciata,za6toto parvo bqh v dalag bolni4en kogato si bil nazna4en i vtoro dori i kato se varnah ne sme imali kakavto i da bilo kontakti ili dialog za nqkolkoto dni koito izkara tuk. Taka,4e ne se pravi na mnogo znae6t. Klukite i intrigite si gi puskai tam zaedno sas zastarqva6tata ti lubovnica Sesil (za 4iito moral mojem da si pogovorim dosta, ama to vsa6tnost nqma takav) i ne se zanimavai s men. Kalin vinagi e znael kakva e to4nata mi poziciq v kompaniata. Tova,4e ostanahme zaedno i sled tvoite intrigi bi trqbvalo da ti govori ne6to. Faktat i 4e prekasna otno6eniqta si sas Sesil sled va6ite gluposti i lajlivi pisanici v presata i momentalnoto oproverjenieto koeto dade sled tova, sa6to e dosta krasnore4iv. Taka 4e ne si postigna celta,moeto mom4e!
A otnosno tova kakvi apartamenti imam i ot kogo sa, ne ti vliza v rabotata. No ako mnogo iska6 da razbere6 moga da ti pratq vaprosnata "mutra" da ti obqsni podrobno...toi sas sigurnost bi se izdraznil dosta na prikazkite ti,moje bi togava 6te si sedne6 na zadnika i 6te prestane6 s glupostite i intrigite. Za6toto rano ili kasno ako prodaljava6 taka vse nqkoi 6te ti zatrvori ustata...ama zadalgo...

Didi vmesto da umuvash za gluposti koy kakvo e pisal obadi se na Kalin Velyov i mu se izvini za lajite koito si naprikazvala na nego 4e tova kolko golyam boss si v tazi firma i kak ti komandvash parada v CT-Europe che momcheto se e vidyalo v chudo s teb, i kaji kak onaya mutra te izgoni ot uj sobstvenia ti apartament lpyto beshe kupen s tvoi pari a se okaza che ti e podaren ot nego,izvinyavam se na chitatelite v tozi forum che ne pisha neshta svarzani s rabotata v firmata poradi prostata prichina che sam rabotil tam mn malko vreme i ne poznavam mn dobre obstanovkata tam,prosto zashtitavam moya priyatel koyto e bil nay brutalno mamen ot Didi pri uslovia che sa bili intimni priyateli,ot tam si napravete smetkata kakvo shte i e otnoshenieto na vaprosnata Didi kam kolegite si sled kato laje sobstvenoto gadje, a vie o4akvate da e kolegialna kam horata v office,mejdu drugoto Didi shte idvam septemvri v BG ako iskash zapovyaday na kafe))))))))) ako iskash i tel shte ti ostavaya, ne me e strah da si napisha istinskoto ime kakto nyakoi hora koito pishat tuk

Този "Pro Didi" да не би да е самата Didi :) Хахаха. Твърде вероятно... Или пък има и толкова тъпи мъже, които да и се впечатляват от флиртаджийските номера? Диди флиртува със всичко живо от мъжки пол. Отначало си мислех, че флиртува само с тези, от които има полза, ама не... то и било в кръвта. Ей мъже, ако не сте виждали това, на което се вика лисица, заповядайте в Caretower. Там има една, която се мисли за някакъв мениджър, само защото стои на по-високо столче. Диляна, ще ме извиниш,но е абсурдно да се правиш на света вода ненапита. Много съм благодарен, че все още се намират и свестни жени, съхранили достойнството си, а не само леки фусти.

Fortune, i sym obrazovan i si rabotia na hubavo miasto, niamam problemi nito s karierata, nito s obrazovanieto si :) Prosto izkazah niakoi zabelejki.
Vyzrastta na Konstantin ne e porok, naprotiv, mislia, che e mnogo svej pich, kojto si razbira ot rabotata. Kolkot do vynshnia vid, Svetlana tochno taka gi naemashe, a ako se poiaveshe niakoia po-zasukana macka, vednaga minavashe na interviu pri Dian ili Eva i bivashe otriazana. I tova se znaeshe sred starite slujiteli, prosto niama koj da go potvyrdi.

Leleeee kolko mnogo zlobni "biv6i" komentar4eta ima tuk:) ne e za vqrvane!!!! 4udo vi se 4udq!!!
Alo, Biv6ite, ne se zanimavaite s gluposti i ne pletete intrigi za6toto e dosta grozno otstrani... I az sum biv6, i na men ne mi iznasq6e i prosto se mahnah, sega rabotq za pove4e pari ama kolegite mi sa sduhani otvsqkade... ni6to ob6to s veselata atmosfera v CT (tova pone ne moje da go otre4ete) :)
Ostavete gi v CT da si izkarvat golemite pari , a vie si izkarvaite va6ite, be!!!
Kakvi sa tia sporove tuka? Tova da ne e narodnoto sabranie???

OOOO 6tiah da zabrabq- Dian, babe...you've always been my favourite:) :)

Реалист,чудесно е че изказваш мнението си така "пламенно", но ми е интересно на фона на твоята критика относно всички в CT дали ти имаш с какво да докажеш най-малкото своя професионализъм? Кой колко пари взима, как ги изкарва и как си ги харчи не е твоя работа. След като ти не си имал възможността да го направиш си е твой проблем. Относно ИТ отдела.. , кой си ти всъщност да правиш характеристики на това кой как изглежда и как е нает на работа? Сигурна съм,че в порива на злобата си съвсем си забравил да забалежиш,че този така наречен от теб "невръстен" човечец има повече квалификации за годините си отколкото имаш ти и факта,че ти си на светлинни години от този професионализъм те прави толкова озлобен към останалите, които вместо да хленчат като теб са направили нещо много по-смислено в живота си и са станали НЯКОИ. Вместо да си злобееш и интриганстваш тук ,те съветвам да си седнеш на задника, да се образоваш пък току виж и ти от НИКОЙ си станал НЯКОЙ!

Bqh silno provokiran ot napisanoto ot Realist za rabotata v Caretower. Az su6to bqh v sales otdela i ne moga da kaja ni6to lo6o nito za usloviata, nito za samata Dian , koqto tolkova obsujdate i koqto mi be6e 6efka. Vinagi se e otnasqla s razbirane i ne mi e otkazvala pomo6t ili vnimanie. Da, parite koito izkarvah ne bqha mnogo i tova e fakt koito nito az nito tq moje da otre4e. Za li4niat i jivot ni6to ne moga da kaja po prostata pri4ina 4e tova ne ni vliza v rabotata.
A otnosno otno6eniqta i s Eva i Svetlana ne mi se vqrva za6toto te sa postoqnno zaedno i daje i da iska nqma koga da kaje ne6to lo6o. Da ne govorim, 4e sum bil li4en svidetel kak e sporila s tqh o4i v o4i kogato ne6to ne i e iznasqlo...vse pak kuraj se trqbva za taq rabota.
Za Eva i Svetlana su6to ne moga da kaja ne6to lo6o. Ne sa mi pomagali no ne sa mi i pre4eli. Tova e.
A tehni4eskia otdel sus sigurnost moje da izkarva dosta po-dobri pari nqkade drugade.
Tova e moeto mnenie po vaprosite zasegnati tuk.

I stiga ste govorili koj kolko pari si izkarva ot tazi rabota- viziram Dian. Evala, bravo, no za da si specialist i za da razstesh, ne triabva samo da izkarvash pari, a j da se razvivash intelektualno, da poemash poveche zadyljenia, razlichi proekti, da se dokosnesh i do drugite otdeli vyv firmata. V Caretower ima samo sales presonal, kojto ima edin kup menidjyri, direktori i pr., ako si sales ot mnogo vreme edinstvenoto, koeto si razvil u sebe si e anglijskiat ezik, kojto otdavna veche ne e dostatychen. I debilizma si, zashtoto triabva da si naistina goliamo perde, za da si dobyr. Syjaliavam, no edinstvenite v tazi firma, koito mogat da razviat polezni kachestva v sebe si, sa horata ot tehnicheskia otdel.

V krajna smetka dali upravitelkata na firmata moje da se realizira v druga firma spored vas? Dori i kato obiknoven slujitel? Ne mislia. Ne stava samo s iadene, triabva i akyl!

Davat pari drugite firmi Koce, ama iskat i mnogo zdravo bachkane. Osobeno mnogo tova vaji za IT specialistite, koito sa naj-dobre platenite hora v Bylgaria. Za chovek na tvoiata vyzrast e normalno da se kefi na rabotata v Caretower, nali i ti samiat kaza, che si tuk, za da si pochinesh malko. Zabavliavaj se s vlastta, koiato imash nad Svetlana i se radvaj na svobodnoto si vreme, nadiavam se, che go opolzotvoriavash dobre i mislish za bydesheto na karierata si.

Lichno s teb nikoj niama naistina da si obsyjda usloviata na rabota, resheniata v krajna smetka se vzimat ot jena, za koiato vynshniat vid e po-vajen ot kachestvata- v posledno vreme kolkoto si po-pylen i nevzrachen tolkova po-lesno te naemat. S pylnoto uvajenie kym gotinite i umni kolegi v ofisa. A tehnicheskiat otdel napusna predi vreme-edni trima choveka, koito otdadoha mnogo nervi, talant i poznania za tazi firma. I nikoi ne im kaza "Blagodaria!", zashtoto, vidish li, iskali adekvatno zaplashtane na truda si.

Shte vidish, che i na teb nikoj niama da ti kaje edin den. Ne che e vajno, no e pokazatelno za otnoshenieto na menidjmynta kym raboteshtite. Mnogo e grozno da zloslovish sreshtu hora, koito v krajna smetka sa uspeha (dokolkoto go ima) i populiarnostta na firmata, koiato "upravliavash"

Dian, nali kazvashe predi vreme, che shte napuskash i che ti e pisnalo ot gadnite nomera na dvete gospojici? Naistina ima goliama razlika mejdu tova, koeto govorish i tova, koeto pishesh tuk. Ne mislia, che ima smisyl da se razpraviash tuk; horata, vednyj izgradili si mnenie za niakoi, nikoga ne go promeniat.

Uspeh na vsichki!

P.S. Izviniavam se za latinicata.