CARETOWER LTD / CT Europe Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Шипченски проход 18&markers=София,бул.Шипченски проход 18

CARETOWER LTD / CT Europe Solutions

Skoro napusnah ot nekorekten rabotodatel i si napravih truda da iz4eta celia tozi nerelevanten v goliamata si 4ast material. Zna4i vsi4ki razbrahme, 4e ima nastoiasti i bivshi slujiteli na tozi psevdorabotodatel, porednia v mizernata ni rodina, koito prosto sa sbarkali "foruma". Ideiata na site-a e takiva kato men, da ne se podlujat i to osobeno ako skoro im se e slu4ilo. Za poleznata informacia blagodaria na vsi4ki, koito sa se pridarjali kam ideiata - kato kakvo se krie zad obiavata ot "nad 1000 leva mesechno", vazmojnosti za razvitie i rabotna sreda. Smiatam da propusna. Blagodaria oste vednuj.

:D Здравейтеееееееее,

Супер и аз ще се включа. Значи аз работех като уеб дизайнер длъжност малко по различна и не толкова обща с всичко останало. За Диди защото виждам, че яко сте я захапали :D. Всеки си е чешит по един или друг начин но Диди е симпатяга и ако не я е подразнил някой умишлено за 3-те години в Куртауър не си спомням да е захапала някой.

Иначе през първата година някои обещания се случиха при мен макар и с доста закъснение. След това м неееееее. Значи в момента работя в доста по голяма компания щеше ми се да направя един разбор на мениджмънт, маркетинг и тн. И след това се замислих, че в този компания такива няма и освен стария Крис надали някой знае в действителност какво означават.

Поне докато аз работех там нямаше нормална отпуска. Признавам си закъснявах всеки ден :D и ако извадя зъкъсненията от работното време което съм изработил допълнително ще се окаже, че тази фирма не ми е платила заплата за месеци.

Мисля на всички работили в този малък и жалък ЦИРК е ясно, че имената на служителите са измислени. За да не отбележат "ръст" в отрицателна посока, карат служителите си да лъжат че се обаждат от Лондон! А и да си измислят фалшиви имена.

Така че нека си казваме поне истинските.

Здравейте всички!
Много ми е мъчно като чета и виждам как хората са настроени едни срещу други.Аз работих малко в "Caretower" тъй като се разболях и се се наложи да напусна,за да се лекувам.Но от малкото време прекарано там срешнах изключително добри хора,работата ми харесваше,условията също.Искам само да ви кажа,че живота е прекалено кратък,за да го пропилявате в разпри едни срещу други.Изпращам поздрави на всички...и нека бъдем малко по-добри :-)

Lucy

re6ih da si izgubq vremeto i da po4eta malko vsi4kite gluposti koito sa se izpisali tuk - 1. tova e sait za obsujdane na rabotodateli i ni4ii li4en jivot nqma mqsto tuk, nito pak vie imate pravo da se burkate v nego. Za Didi moga da kaja 4e savsem 4esno si pe4eli parite, mnogo dobre uspiva klientite...tq e edin ot nai dobrite prodava4i, koito tazi firma moje da ima - ina4e firmata za ni6to ne stava i tova e fakt. Shefkata ne e osobenno inteligentna no pak kolegite sa gotini - ima mnogo minusi firmata, vklu4itelno i zaplatata no pak naistina ti se dava 6ans da se dokaje6 i da spe4eli6 sam parite si - ako ne go moje6 zna4i prosto ne stava6 i ne ti e mqstoto tam. Po princip - kolkoto pove4e vreme si tam tolkova pove4e pari izkarva6 - trupa6 si klientite i taka...Firmi ima mnogo, usloviqta sam si gi dogovarq6 i kato ne ti iznasqt nqma za6to izob6to da po4va6 rabotata - It's as simple as that! :)

Zdravey Didi i az ti jelaya uspeh

HAHAHAH abe vie ste mnogo sme6ni ve4e:) vsi4kite!!!
kak puk da ne vzema da pi6a ot 4ujdo ime, 4e i na angliiski:) vinagi sasatavam s imeti si zad tova koeto pi6a za razlika ot strahlivcite po-dolo. Savsem ve4e se izlagate i se 4udite kvo da izmislite...imeto mi si e perfektno i nqma kakvo da go 4istq, prosto me draznqt zlobari kato vas koito se 4udqt kak da izkarat nqkoi takav kakavto ne e,a samite vie za ni6to ne stavate.
A ti Stanimir, pro4eti kakvo si napisal po-dolo i togava mi govori,4e ne si prepisva6 priatelstva koito ne sa6testvuvat. I ti i lubovnicata ti ste ot edin dol drenki, kakto se kazva. Ne sum i o4akvala razli4no otno6enie ot takiva kato vas. Dobre e 4e koito trqbva6e vi razbra kakvi ste. Na men tova mi e dostata4no, drugo ne iskam. I predi da govori6,4e az sum nekorektna se zamisli dali ti samiqt s poslednoto si pisanie ne se pokaza kato edin izklu4itelno nekorekten 4ovek. Do6al si na rabota s qsnoto saznanie,4e e samo za mesec/dva, a si zablujdaval na intervuto,4e tarsi6 postoqnna rabota,za6toto v protiven slu4ai nqma koinda te naeme. Nqma kakvo pove4e da govorq, ti sam se izloji ve4e. A ti za kakva me misli6 ne mi puka, vajnoto e,4e horata okolo men i tezi koito me poznavat znaqt kakav 4ovek sum. Taka ,4e probvai da o4erni6 nqkoi drug sega, nikoi ne ti se vrazva...samo zlobarite kato teb,koito izbivat kompleksi na 4ujd grab i sa mnogo smeli v izkazvaniqta si za6totoizpolzvat nekvi tapi psevdonimi tuk...kato ste mnogo otvoreni da mi go bqhte kazali v o4ite tova koeto mislite, a??? Vsi4ki ste strahlivci, a ti si nai-golemiqt!!! Uspeh ti jelaq! A na vsi4ki ostanali 6te kaja da si pi6at kakvoto iskat,pove4e nqma da vi 4eta glupostite tuk! Dostata4no se nagovorih s nekadurni buzliovci!!!

Vij sega Didi ako i ti si jivyala kato men 7 godini v chujbina i si vzimala prili4ni pari v sravnenie s mizernite 450 lv v CT-Europe i ti predpolagam 4e nyama6e da si dava6 mnogo zor da se predstavi6 dobre na izpita i 6tyaha da te uvolnyat,zapo4nah tam s yasnata prestava 4e sam v BG samo do Mart mesec i ne mi puka6e dali 6te me uvolnyat ili az sam 6tyah da si tragna sled taka ili ina4e 2 meseca,za6toto noviat mi dogovor V London zapo4va6e togava prez Mart,no kakto i da e ne iskam da se opravdavam i da davam obyasnenia na koyto i da e,a 6to se otnasya do Kalin az nikoga ne sam paradiral 4e sam priyatel,az sam priyatel s zet mu i sestra mu no predpolagam 4e tova tebe ne te kasae.dale4 sam ot misalta da pravya intrigi za teb i zaradi teb ne me interesuvat apartamenite ti i lajite ti v koito se oplita6 s tvoi blizki hora ,tova 4e sam gi napisal tezi ne6ta v predi6noto si izkazvane e bilo s edna edinstvena cel da pokaja na kolegite ti na4ina ti na mislene i mantalitet,4e vaprosnia ti mantalitet se krie dalboko nyakade mejdu krakata ti ,no kakto i da e daje sega malko sajalyavam za6to izob6to se zabarkah v tozi tvoy spor s biv6ite ti i nastoya6ti kolegi za6toto v momenta kogato gi pi6a tezi ne6ta osaznavam 4e sam mn dale4e ot va6ite problemi v firmata vi i ne e moy problema ,taka 4e re6avayte si problemite po mejdu si

Диляна, не си хаби думите, НИКОЙ не ти вярва. Няма чак такива будали! Не може да си измиеш опетненото име, така че свиквай с епитетите. И това, че се защитаваш, пишейки от името на някой друг (даже и на англиски) не върши работа. Абе най-добре въобще спри да пишеш,че изнервяш аудиторията.

If I see my name mentioned on this website again I will fly over to sofia and kick the ever loving sh*t out of you (only didi is allowed to write my name, I will also slap anyone that has bad things to say about Didi!! Have some respect for beautiful Woman you stupid little boy!! Stanimir stop using my name...Tashak lici pravish??