CARETOWER LTD / CT Europe Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Шипченски проход 18&markers=София,бул.Шипченски проход 18

CARETOWER LTD / CT Europe Solutions

Напълно съм съгласен с мнението на Бивш Служител от Септември 2010(дори тогава работих там, и мисля че знам кой е автора). Това е реално описание на ситуацията.

Бях в Отдела по Продажби - да, акаунтите ти ги вземат ако е по-тлъст, с довода - "еди кой си работи по него преди теб - виж ноутовете"(като ноутовете се пишат при нужда)...
На мен лично не са ми вземали акаунти(щото и нямах сделки за по 10-15К паунди). Интересното е че ти дават малки акаунти(малък брой компютри), а искат да правиш милиони - е няма как.

Моят случай е друг - бях поставен в положението да подпишем взаимно споразумение за прекратяване на трудовия договор(знаете за заплатите и т.н. които получава работника при уволнение) - е те си ме изработиха както си трябва. Браво на Ива.

Единственото което ми остана да получа е един iPad, който съм сигурен че вече някой ползва с голямо удоволствие. Трябваше да го получа като награда за коледа от една от фирмите с която Кеъра работи - за съжаление никой не знае какво става. А и защо трябва да се напрягат за някой който вече не работи в компанията - все едно го е нямало, и с тази награда ще поущрим някой друг(който ние си поискаме)...

Много пъти се молих, и ми омръзна да се моля за нещо което ми е ясно че няма да се случи. Помолих, единствено това което сам съм си спечелил - да си го получа. Но уви не ти дават това, което те дори нямат връзка с него(тук мовем и да засегнем темата за ваучерите).

Разберете че има много за писане и 6000 символа са само увода.

За тези които се замислят да започнат работа там - да, но само за да вземете малко знания за ИТ Секюрити. След това бързо бягайте на някъде - щото явно няма смисъл.

Много мислете преди да отидете там - това трябва да ви е последната спасителна сламка.

Мениджмънта толкова куца, че не е истинско. Дори тийм лидерите са по-добри мениджъри. Саймън президент!

Успех на всички, аз заминавам за Холандия.

П.П. Не се крия понеже аз съм открит човек - затова и името ми грее там!
И оценките са минималните поради това че ме извъртяха, с моята собствена награда - БЛАГОДАРЯ!!!

Здравейте
Канидадтствам във Варна...След всичко прочетено много се колебая дали да хдоя на интервю. Само последния човек е написал що-годе нормален коментар (има и други всъщност), ама тука някакви интриги, някакви чудеса, то дори и да не е истина, някак човек остава с горчив вкус в устата!
Та, колеги-всякакви, придържайте се моля към идеята на сайта и си спестете простотията ;)

Здравйте,
Аз съм един от много бивши служители в тази фирма. Работих доста време там добих представа какво става как става и се махнах. Фирмата както разбирате е разделена на две.
Сейлс. На пръв поглед сейлс в кейра и на друго място няма много много. Дават ти никви пари (600лв нето за да съм по точен) и те карата да си заработиш другото с тези известни бонуси. Не очаквайте да изкарате много пари първата година. Главният проблем е че така нареченото крадене на акаунти съществува и когато видят, че си набарал хубав акаунт и си го работил няколко месеца и си на път да затвориш сделката и да земеш бонус 500лв (че дори и повече). Изведнъж този акаунт изчезва и ти зимаш нищо. Не искам да коментирам кой ги зима тези пари, но да са живи и здрави хората. В сейлс на най-големият си враг не бих пожелал да работи. Най-тъпото е че всички те гледат с мили очички и ти казват да големите бонуси скоро ще ги вземеш като накрая те ги взимат без да се церемонят. Правете си изводите.
ИТ отделът. За там мога да говоря малко повече. Значи имах удоволствието да работя там. За времето което работих там научих много неща. Както някой беше казал по надолу, ако искаш да се занимаваш с ИТ секюрити и нямаш много опит Кеъра е много добър starting point. Работата за мен наистина беше удоволствие. Колегите са много точни и ако имаш проблеми винаги може да се обърнеш към някой. Работата не е тежка без значение дали работиш на смени или редовна смяна, ако ти прави удоволствие. Мениджърът на ИТ в България е точен и може да ти влезе в положение. Проблемите, не са малко но не са фрапантни.  Тъй като главният мениджър е в Англия, той изобщо си няма на идея за какво става дума в България. Звъни на хора вика им по телефона. После звъни и се извинява. Абе пълно малоумие. Заплатите също не са толкова големи и каквото си издействате в началото това ще ви плащат поне 1 година. За мен главното беше, че можеш да научиш много от там и наистина преглътнах всичките тези неща.
Главният проблем на тази компания е, че не иска да си извади главата от дупката в която е завряла и да се огледа. В българия в момента в ИТ има толкова компании които си търсят кадри, че след 1 година (дори и по малко ) в кеър-а може да си намериш работа с двойно, че и по голяма заплата. За това и си губят ценните кадри и вече се чувства напрежение. Ако дават по-големи заплати няма да ги има тия проблеми. Просто не си ценят кадрите, както в ИТ така и в Сейлс.
Иначе главно заплатите си идват на точното време и точната сума.
Уважението зависи къде работиш но ако си точен с хората и те ще са точни с теб.
Привилегиите няма.
Фирмена сигурност намалява.
Потенциал за развитие голям в ИТ никакъв в Сейлс.
Местоположението е супер. До плиска само със самолет не се стига.
Колеги Супер.
Работна среда има какво да се желае, но тоя мокет и тоя климатик да земете да ги смените, че лятото си беше е.... майката.

Здравейте, реших да използвам услугите на сайта, за да получа  информация за фирмата, тъй като не ми е много позната и не знам нищо за дейността й.
Много ще бъда благодарна ако някой настоящ служител си изкаже мнението- дали си струва да се опитва или не, тежка ли е работата, отнема ли много време да се научи и дали е възможно наистина да получиш по-голяма заплата, базирайки се на продажбите, които си направил.
Мерси;)

Човек с амбиции не би се задържал в тази фирма за повече от 7/8 месеца - говоря за техническия отдел. Ако нямате опит в ИТ сферата тази работа е ОК като за начало. Парите както предполагате също са като за начинаещи. Кратко и ясно.

Здревейте!

Интересувам се от "Technical Support Engineer" . Моля кажете условията на работа /колко пари нетно на месец/ и т.н.
Знам горе-долу какви са запалтите в София и за кои позиции.
Не ме интересува кой с кого спи и в какви чаршафи. Дайте да говорим делово.
Благодаря!

Обявата за работа ми се стори интересна и реших да се поровя за фирмата.Ужас.честно казано не ме отказа да кандидатствам това ,че бивши или настоящи служители не са доволни-това е абсолютно нормално.честно казано един добър мениджър не би трябвало толкова да се засяга от нещата писани за него още по-малко да отговаря по начина по които отговаря тази девойка Диди.От всичките тези писания фирмата ви може само да загуби
С уважение

Вече бивш "кандидат за работа":)

Виждам че всички хейтват доста стабилно, в някой случай има защо, други не. Като цяло повечето хора които идват тук никъде другаде не ги искат и те се пробват да станат сейлс. Еми от всяко дърво свирка не става да го еба, а особенно ако нямаш мерак да се развиват. Нека дам за пример Емо (или Емилио), момчето е от година и полвина тука ако не и повече и миналия месец зе 4 бона заплата, но работи здраво. Толкова за сейлс, техническия отдел е нов и особенно ако искаш да се развиваш в IT Security можеш доста да постигнеш защото има напълно безплатни обучения от водещите вендори като: PGP, Juniper, Symantec, Sophos, McAfee, F-Secure и каквито други се сетите. А в момента в БГ няма друга такава фирма която да предлага обучение и работа на такъв голям набор от секюрити производители. Има и възможности за командировки в UK аз лично съм бил на 3 за година и полвина работа. Всичко е до това как сам си направиш нещата -ако си сериозен, всичко е ОК ако не си - духаш супата...

Nqkoi bi li mogul da mi dade polojitelno info otnosno caretower:).Pishe kandidat za rabota za suotvetnata firma, koito se nadqva,4e 6te e ok vsichko .Sushto taka se nadqvam da ima i predimstva, kakto i nedostatuci vupreki vs negativni otzivi .Proqvqvam mnogo golqm interes, poneje se kolebaq izvunredno mnogo za tova dali da zapo4na rabota tam!

Abe vie hora nared li ste?Tuka stava vypros za rabta,a ne za li4en jivot i za li4ni otno6eniq...saita e za rabotodatelq,a ne za vas...Mnogo lo6o vpe4atlenie pravite na potencialni va6i kolegi...Tova go nqma nikyde po sveta....napravo me e sram.....