Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

майко мила, в момента имат над 20 обяви,като няколко от позициите са от началото на годината. Във фирма в която има текучество каквото е тук, нещата не са на добре.

Meчтая някой ден да започна работа в тази невероятна фирма.Да се запозная на живо с фамозния г-н Пенчев и да попивам във всеки момент от мъдростите му на "сериен предприемач",които явно се въртят около това какви нищожества са всички работещи в тази световна емблема на серийното предприемачество.Да си ме хока да нюха покрай мен и да прави малките си шефски трикчета с които да се опитва да ме стресира до степен до която да го възприемам като един малък Фюрер и когато го видя да ставам и да викам "Хайл,Пенчев,хайл сериен предприемач".Мечти...А и да се запозная с "проверените и превилегировани" хора,те естествено да ми показват колко по-високо в сравнение с мен са в тази интернационална корпорация.И накрая най-якото да ми се накара г-н Серийния предприемач и безмилостно да ме изгони от този мастодонт ,съсипвайки всичко детско в мен.Ех,някой ден,дали ще имам този шанс..поне ме вземат на работа като оператор на CNC там ги сменят през ден така че може да ми се усмихне щастието за ден- два.Пет звезди от мен.

Tази смешна фирма скоро ще счупи всички рекорди на Гинес за брой на пуснати обяви за работа.През ден се пускат обяви за едни и същи позиции чудя се как изобщо някой работи там-"в глобалният лидер на пазара на стени за катерене".Това фирме е пълна карикатура и срам за пазара на труда в България.

Здравейте. Искам да засегна други отношения на Walltopia Към хората с които работи. Наскоро фирмата обяви архитектурен конкурс с награден фонд от 60000 евро.Подадените проекти са над 200.В условията на конкурса се упоменава, че всеки кандидатстващ проект става собственост на фирмата,независимо дали е спечелил.Това открито противоречи на ЗАПСП чл.15, чл.18.Всеки кандидат за конкурса се съгласява с условията ,иначе не е допуснат.Така се прехвърлят авторски права без те да са платени. Може да проследите как ще се развие конкурса и кой ще спечели. Ще спечели фирмата ,като придобие собственост върху всичките проекти,които впоследствие може да използва.Това е отношението към творците в БГ- не по различно от това към работниците.

До Анонимен Настоящ слижител с мнение от 18 март.

Г-це, абсолютно съм съгласен с мнението Ви. Въпросът е защо такъв Бай Ганьо успява, как мотивира служителите си и защо те са негови служители? 20 млн. годишен оборот са добра сума за БГ фирма, но все пак селското промотиране и автореклама на този човек много ми напомня на Боян Радев - борец, каруцар, успял по света :) Ивайло е селяк от градски тип, вярно е, но къде е достойнството на служителите му?! Тръгнете си без угризения, а останалото само ще се случи - и за Вас и за Пенчев :) Господ и съдбата си знаят отлично работата, при тях няма HR-и, маркетингови директори, мениджъри и всякаква друга надменна, куха с.сган :) Успех и с мир!

Бях на интервю с няколко девойки и двамата Ивайловци. Трагедия, комични ситуации, плиткоумие. Великотърновското не може да се изкорени от някои хора :) По-смешни интервюта и срещи не съм имал за последните 10 години пребиваване на трудовия пазар. Пенчев в за освидетелстване, въпреки че е гърмян заек и успял сериен предприемач. Безобразно смешно :) Не кандидатствайте там, наистина, оценете се по-добре!

Успех на всички!

Мисля да напусна тази компания и съветвам всеки уважаващ себе си човек да не кандидатсва там.

Заплащане: почти никакво дори не изплащат бонус при осъществени успешни продажби.

Уважение: Шефът Ивайло Пенчев е повече от арогантен егоманиак мислещ си, че е хванал Господа за пъпа. Безкрайно неприятен и негативен човек внасящ самп стрес на работното място. Емоционален тормоз върху всички служители освен към девойките по-близо до обкръжението му.

Привилегии: 0 Ивайло Пенчев не вярва в допълнителни привилегии и социална отговорност към служителите.

Натоварване: ще кажа само че съм работила и в други много по-натоварени фирми, но истината е, че най-големия проблем за мен е негативния и егоцентричен Ивайло Пенчев. Селянин забогатял и напомнящ на Бай Ганьо. Човек, който срванява служителите си с КУЧЕТА показва за какво иде реч.

Потенциал: Никакъв шанс за развитие. Върват напред само гъзолизците.

Колеги: Змиярник, всеки злорадства и говори зад гърба на другия. Да не говорим и за отдел маркетинг и ЧР. Девъчките там са като метреси.

Текучеството е голямо. Погледнете в jobs.bg колко са свободните позиции. На интервюто ви казавт, че се разрастват и затова нови позиции има, а всъщнот това са хора напуснали или уволнени и гореспоменатия Бай Ганьо.

За 40 мин глобяват ли?

Здравейте!
Споделям мнение за атмосферата в Уолтопия и за един от собствениците. Чудя се сам на себе си защо си губя времето в момента и отговорите са 2 - да помогна на кандидатстващи за работа там хора да не го правят и на тези, които се влияят от "харизматични" хора, като Ивайло Пенчев. Последният се самоопределя, като сериен предприемач, инженерна мисъл и т.н. По мое мнение, с уважение към постиженията му, този човек е най-обикновен болен мозък, като много такива по света. Т.е. кратко и ясно - търсещите работа - забравете, че има такава фирма, ако все още се самоуважавате поне малко и искате да останете така. Към хората, които се кланят на Пенчев - огедайте се пак и помислете дали си заслужава заради пари, властно приятелство или друго.
Служителите, работещи в някои от компаниите са странни хора. Смачкали самочувствието си, мислещи може би с мозъка на водача си или просто отказали се от собствено мнение. Чудно как там вирее друго мнение, освен Ивайлово-то.
Интересно дали служителите във фирмите се осигуряват на пълна сума?! И друго интересно, какво ли очакват служителите като развитие в еднолична фирма? Освен летален изход може би?!?
Успех на всички!

Искам и да добавя че има глоби които не ти ги казват на интервюто за закъснения до колкото си спомням е 10 мин = 10 лв , до 20 мин = 20 лв над 30 мин = 30 лв. Ако не си свършил нещо глоба и да не изброявам повече , че става много зле !!!!!