Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Прочетох доста негативни коментари относно фирмата....
Интересувам се как стоят нещата в счетоводния отдел,тъй като се интересувам от стажа в сч. отдел.
И вярно ли е това с глобите за закъснение и т.н
Благодаря предварително!

Като бивш служител мога само да помоля, ако хората в България за вас са толкова некачествени, аутсорснете се в Индия.

Търновеца каза, че не вярва в България да има заплата 800 лева.

Здравейте! Заинтересувах се от тази фирма заради няколко интервюта на нейния собственик, който обясняваше как абсолютно честно и самостоятелно е направил огромен и печеливш бизнес. Стори ми се малко странно като се има предвид как се прави какъвто и да е бизнес в нашите обществени и политически условия и реших да видя има ли някакви мнения за тази толкова уникална фирма. Е за мое съжаление се оказа не само че има , но и те не са по различни от тези за толкова други "много печеливши бизнеси" от нотариални кантори до заводи. Чудя се защо ли така се извращават нещата у нас и както беше написал някой преди мен човек се чувства повече като в трудов лагер отколкото в нормална фирма,в която извършва някаква дейност и очаква и все пак човешко отношение освен заплата и осигуровка. Както сигурно сте чували някъде и заплати не дават! Дано някой все пак повдигне този въпрос някъде, така че да не се чувстваме хора от втора и трета категория в сравнение с европейците! Предполагам че и с американците, чийто"добри практики" така много се харесват на нашите мениджъри! Това ще бъде от полза и за работата, защото изнервени и стресирани хора не могат да свършат добре работа, каквото и да говорят!

Интересувам се от актуалните им обяви в jobs.bg и по-специално тези за чертожник, архитект и подобни.

Има ли запознати със заплащането и условията за тези специалности?

Благодаря!

Аз мисля че е крайно време да отнемат правото на тази фирма да публикува обяви в jobs. Стига с този цирк.

Виждам че 95% от мненията са негативни за България.Интересува ме само дали има мнения за монтажници който са били в САЩ,Канада защото не видях!

mojeli nqkoi da mi kaje zasto tolkova chesto se tursqt montajnici v tazi firma zastoto bqh na intervy v vuprosnata firma i ostanah dosta razocharovan ot nekompetentnosta na provejdashtiq intervuyto popitah go samo toi dali v jivotasi e zavurtql edin bolt

Приех поканата за интервю преди да прочета мненията тук. Като цяло бяха доста любезни. Есе на английски, тест за интелигентност писан леко неграмотно и некадърно. Тест за логическо мислене имащ отношение с маркетинг и финанси. Офиса изглежда модерен и приветлив.
Негативните страни: уважението към работниците и труда им клони към нула. Има култ към ръководството. Щом шефа е намигнал - всички се кланят. Иска се доста инициативност и креативност от работниците. Има абсурдни фирмени правила които пречат доста на личния живот и ако искаш да работиш там трябва на 100% да се посветиш на работата. Тя трябва да ти е приоритет номер 1 в живота. Перспективите за развитие са нулеви, заплащането ниско. Като цяло се търсят балами които да носят приходи и ползи на фирмата и да го правят за кеф а фирмата може и да им дава някакви пари.
Най-лошо впечатление ми направи неуважението от началниците към работниците. Смешно е фирма от 150 човека да се прави на корпорация. Големите корпорации като майкрософт и гугъл нямат такива правила и отношение към работниците.
Просто за мениджъри има мутри. Няма как това да е добра фирма за работа. Освен ако някой не обича да целува г...за на мутра и за това да му плащат малко.

4 звезди за колеги, що има един де ме ръчка у подмишниците, ама аз му го връщам, като му викам "изрод", иначе не бих се оплакал, има безплатна вода, нищо че чашите са кафяви.