Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Хора....хора... хора... Не Ви разбирам! Толкова негативни мнения а гледате само пред носът си! Смешно е как една толкова добра фирма, грижеща се за персоналът си по начин не виждан до сега в нашата загиваща държава, е толкова оплюта от хора, очевидно не справящи се и не ставащи за тази работа! Това, че не са Ви взели на работа не означава, че фирмата е скапана и тн и тн а по скоро, че нивото Ви е твърде ниско! За това, че не са се свързали с вас след интервюто съм съгласен! Положете повече усилия преди да отидете на интервю в тази фирма. За целият ми стаж които не е никак малък в тази фирма не мога да кажа почти нищо негативно. Да това е фирма която изисква от хората да бъдат отдадени на това което правят на 100% но това е нормално защото е така трябва да бъде! Много съжалявам, че не Ви оставят да се мотаете по цял ден, да си пушите цигарки и прочее, НО все пак за това сте наети на работа! Да работите и да си вършите задълженията. Мога да кажа само едно голямо браво на хората които движат тази фирма! Смених 10 фирми за 1 година преди да започна работа в Уолтопия всичките напусках заради безумни изисквания, оставания след работа, отношение и тн и тн. което предполагам всички много добре знаете защото навсякъде в България е едно и също, НО това е една фирма която си цени хората и далеч отношението на ръководителите не е негативно! Работното време е ясно и се спазва! Има много придобивки като служител на фирмата! Похвално е, че това се случва в България! Заплатите смятам, че са доста коректни на фона на това което се плаща за сходни позиции в България! Също така трябва да се вземе в предвид и факта, че ръководителите наблюдават хората и когато се види, че някой работи усърдно се поощрява за това! Заплатата Ви си зависи от самите вас! НО за да постигнете това трябва да сте точния човек за тази работа, а не средностатистически мързел от обществото! Мога само да кажа изкажа поздравления на Ивайло Пенчев и екипът му за работната среда която са постигнали! А оплакващите хора няма да спрат никога защото е ясно, че на българинът винаги му е малко и нещо не му е на ред, но се замислете как е в другите фирми в България и тогава хвърляйте негативи върху тази! На хората искащи да започнат работа горещо препоръчвам, но си имайте 1 на ум, че в тази фирма не е на хляба мекото и на работата лекото! Преценете!

Бях на интервю с г-ца Мария Младенова, която явно е заучила въпроси ,които задава на всички кандидати - инфо за детството и защо сте напуснали предишната си компания. Коментарите , свързани с неините физиономии по време на интервюто са правдоподобни. Искам да допълня, че на мен не ми даде да правя тестова, тъй като съм била квалифицирана и нямало смисъл да ми губи времето... е, уви след това трябваше да ме информира за отговор в рамките на 2 седмици, тя не го направи! След напомнямне от моя страна чрез email, пак не получих отговор. След пращане на 2ри email, че е непрофесионално от тяхна страна , тя благоволи да ми каже, че не съм избрана. Много ми е интересно защо не съм избрана, предвид че самата тя каза на интервюто, че съм квалифицирана, имам опит с позицията и дори няма нужда да правя тестове. Според мен и тя не знае къде се намира и какъв кандидат се търси. Най малкото , което може да направи е да даде някакъв feedback на кандидата.

Поредната фирма с некомпетентни хора в отдел човешки реурси. Мария Младенова ме интервюира, като буквално единственото важно беше, защо съм сменил тази или онази работа и ако не й кажеш в прав текст се ококорва, приближава се към теб и казва "чакайте чакайте сега, ама защо напуснахте там...". Разпитваше ме за деството ми, както и за средновековието. Ако не искате да си изгубите времето чакайки хора, които закъсняват, плюс 3 теста за 1 час и накрая г-ца Младенова да ви се подиграва не се занимавайте. А това, че хората след най-много 2 години напускат е показателно "защо" има един хора дето си сменят работата от време на време.

Поздрави.

Привет!
Бих искал да споделя опита си с въпросната компания. Офисът е нов и модерен, но страшно смешно ми се стори да чета всички надписи по стените: "на въпроса кога се отговаря с точна дата" И.П. както и други комплексарски надписи ....имаше тест с логически и математически въпроси, нищо особено, както и кратко есе на английски ...иначе интервюто беше с шефа на отдела, нямаше HR ...уж им беше спешно да си намерят човек, а вече 2-ри месец виси обявата ...не бях избрах, добре че сам звънях и се поинтересувах какво става, защо нямам обратна връзка вече 3 седмици .....мисля, че е за хора, които обичат да се подчиняват и да не си отварят много устата, защото И.П. не се кефи на чуждо мнение ... :)

Прочетох доста негативни коментари относно фирмата....
Интересувам се как стоят нещата в счетоводния отдел,тъй като се интересувам от стажа в сч. отдел.
И вярно ли е това с глобите за закъснение и т.н
Благодаря предварително!

Като бивш служител мога само да помоля, ако хората в България за вас са толкова некачествени, аутсорснете се в Индия.

Търновеца каза, че не вярва в България да има заплата 800 лева.

Здравейте! Заинтересувах се от тази фирма заради няколко интервюта на нейния собственик, който обясняваше как абсолютно честно и самостоятелно е направил огромен и печеливш бизнес. Стори ми се малко странно като се има предвид как се прави какъвто и да е бизнес в нашите обществени и политически условия и реших да видя има ли някакви мнения за тази толкова уникална фирма. Е за мое съжаление се оказа не само че има , но и те не са по различни от тези за толкова други "много печеливши бизнеси" от нотариални кантори до заводи. Чудя се защо ли така се извращават нещата у нас и както беше написал някой преди мен човек се чувства повече като в трудов лагер отколкото в нормална фирма,в която извършва някаква дейност и очаква и все пак човешко отношение освен заплата и осигуровка. Както сигурно сте чували някъде и заплати не дават! Дано някой все пак повдигне този въпрос някъде, така че да не се чувстваме хора от втора и трета категория в сравнение с европейците! Предполагам че и с американците, чийто"добри практики" така много се харесват на нашите мениджъри! Това ще бъде от полза и за работата, защото изнервени и стресирани хора не могат да свършат добре работа, каквото и да говорят!

Интересувам се от актуалните им обяви в jobs.bg и по-специално тези за чертожник, архитект и подобни.

Има ли запознати със заплащането и условията за тези специалности?

Благодаря!

Аз мисля че е крайно време да отнемат правото на тази фирма да публикува обяви в jobs. Стига с този цирк.