Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Наскоро бях на интервю за позиция във фирмата. На него присъстваха 2 дами, една от които доста позитивна и усмихната, и въпросната Мария Младенова, за която прочетох доста коментари тук. Е, мнението ми се припокрива с написаното от другите - отегчена и надменна физиономия, клатеше се на стола, очевиден стремеж за непрекъснати провокации с грешния подход, непрофесионално поведение и вид! За мен като кандидат е недопустимо такъв човек да представя компанията, камо ли за самата компания (това може да говори много за манталитета и средата). Доста съм разочарована за загубата на време и грешното впечатление, което си бях създала за Уолтопия от разни статийки в интернет пространството. Все пак, ако Ви предстои интервю - отидете. Човек трябва да има и опит с лошите примери :)

Успех на всички!

Изключително некоректни хора. Правят се на големи мениджъри, но са обикновени балкански чорбаджии. Всичките им правила имат една цел – да ви платят колкото се може по-малко.

Впечатленията ми за Уолтопия са само от интервю за работа, което имах при тях и като цяло са много добри. Интервюто би беше с ръководител Човешки ресурси и с ръководител на отдел. На интервюто ми бяха зададени въпроси за ценностите и нещата, които считам за важни, които ме вдъхновяват и т.н. Много скоро се разбра, че не сме един за друг, защото се разминавахме по принципни въпроси или в разбиранията си относно значението на понятията. Например аз държах на равнопоставеност, честност и прозрачност, а те на строга йерархична структура, подчиненост и лоялност. Така нямаше много смисъл да навлизаме в конкретика относно опита и способностите ми, както и работно време и условията за работа, възнаграждение и др. В крайна сметка това е смисълът на интервюто. Препоръките ми към Уолтопия са да обозначат адекватно къде се намират - нямаше табели нито за паркинга им, нито за паркоместата за посетители, уличката по която се стига до входа на паркинга им е блокирана от паркирали автомобили, в лошо състояние е и две коли не могат да се разминат - хубава сграда, но лоша инфраструктура. Не знам защо са избрали там да направят офиса си. Да изпращат имейл-покана за интервюто, в който кратко и ясно да указват как да стигнеш до тях с кола или обществен транспорт.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Чета мненията за фирмата и на единственото положително, на което попаднах, видях следното:

"Смених 10 фирми за 1 година преди да започна работа в Уолтопия всичките напусках заради безумни изисквания"

- това означава, че за тия 10 фирми си нямал/а предизвестие и винаги си започвал почти веднага, т.е. си толкова добър, че са те наемали от първото интервю :))

Малко не звучи логично

Голяма част от заплатата е под формата на "бонус", така че предното мнение няма особена тежест.

За който не си знае правата:
Глобите за закъснения са незаконни! Единствената възможност е да удържат заплащане за времето на закъснение. Пример: дневна надница 60 лева, закъсение 30 минути (1/16 от работния ден) - 60/16 = 3.75 лева удръжка.

Това беше едно от най-нелепите ми интервюта в живота.

Дамата, която ме интервюира, г/ца - г/жа Мария Младенова, през цялото време се държеше надменно, клатеше се на стола и докато говореше, си гледаше в ноктите и колко кожички има по тях - изключително неуважително.

Условията са като в казармата - за всяко едно закъснение (отиваш на работа в 08:01 ч.) - глоба. Много били стриктни в изпълняването на наказанията и в порицаването на служителите.

"Ако бъдете изкаран пред всички и ви се каже, че работата ви за нищо не става и е пълен ужас, трябва да го приемете като мотивация и да се стегнете" - цитирам конкретни думи.

Обясни ми се съвсем ясно, че компанията не е социално отговорна, не си падат по тъпотии като "изкуството", защото могат да си го позволят. Те са Уоутопия! (сигурни си мислят, че управляват света :) ).

Не мога да си обясня как са имали успех, ако така се отнасят към служителите си или поне по начина, който ми се представи.

Съжалявам само, че не прекъснах жената и не си тръгнах още по време на интервюто. Трябва да разберат ясно, че подобни условия са недопустими!

Който му се работи като роб и да му се подиграват в лицето и да го глобяват защото не е отишъл в събота на работа при положение че е на 5-дневна работна седмица да заповяда на работа в тази "ВЕЛИКА" фирма в която има само нагаждачи и подмазвачи а свестни началници и бригадири не се задържат понеже не се подмазват

Поканиха ме на интервю и реших да проверя първо комнентарите тук. Направи ми впечатление, че единствените три положителни отзива за трите страници, които изчетох, са изключително дразнещо неграмотно написани... против всякви правила на българската граматика относно членуване, пунктоация и пр.
Наистина ли неграмотни хора успяват в тази фирма..?