Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Най-шибания завод и работодател ,ако може да се нарече такъв. Супер ниско заплащане,супер некомпетентни мениджъри,началници,брегадири и т.н. 90% са нещастници. Назначили са някъкви цигани необразовани (дори някой от тях нямат и 8-ми клас) и некомпетентни за длъжноста която изпълняват. Възнагражденията нямат нищо общо с реалноста, в сайтовете за набиране на работници обявяват 1200-1300 лв. а всъщност повече от 600-800 лв не можеш да вземеш. Някаква тъпа крава ти начислява всеки месец някъкви глоби и отдръжки които така и не разбираш от къде са. Икономическа полиция, НАП или която и да е институция не са си мръднали пръста да погледнат за какво става въпрос. Само заплатаджии, стоят на бюрата да минава времето и това е. А тоя Метин и другия Ивайло ли беше или там какъвто и да е, ще си платят скъпо и пре скъпо за подиграбките с хората и робския труд...................ВСИЧКО НА ТОЗИ СВЯТ СЕ ЗАПЛАЩА, ПЕДАЛИ СКАПАНИ....................

Наскоро бях на интервю за позиция във фирмата. На него присъстваха 2 дами, една от които доста позитивна и усмихната, и въпросната Мария Младенова, за която прочетох доста коментари тук. Е, мнението ми се припокрива с написаното от другите - отегчена и надменна физиономия, клатеше се на стола, очевиден стремеж за непрекъснати провокации с грешния подход, непрофесионално поведение и вид! За мен като кандидат е недопустимо такъв човек да представя компанията, камо ли за самата компания (това може да говори много за манталитета и средата). Доста съм разочарована за загубата на време и грешното впечатление, което си бях създала за Уолтопия от разни статийки в интернет пространството. Все пак, ако Ви предстои интервю - отидете. Човек трябва да има и опит с лошите примери :)

Успех на всички!

Изключително некоректни хора. Правят се на големи мениджъри, но са обикновени балкански чорбаджии. Всичките им правила имат една цел – да ви платят колкото се може по-малко.

Впечатленията ми за Уолтопия са само от интервю за работа, което имах при тях и като цяло са много добри. Интервюто би беше с ръководител Човешки ресурси и с ръководител на отдел. На интервюто ми бяха зададени въпроси за ценностите и нещата, които считам за важни, които ме вдъхновяват и т.н. Много скоро се разбра, че не сме един за друг, защото се разминавахме по принципни въпроси или в разбиранията си относно значението на понятията. Например аз държах на равнопоставеност, честност и прозрачност, а те на строга йерархична структура, подчиненост и лоялност. Така нямаше много смисъл да навлизаме в конкретика относно опита и способностите ми, както и работно време и условията за работа, възнаграждение и др. В крайна сметка това е смисълът на интервюто. Препоръките ми към Уолтопия са да обозначат адекватно къде се намират - нямаше табели нито за паркинга им, нито за паркоместата за посетители, уличката по която се стига до входа на паркинга им е блокирана от паркирали автомобили, в лошо състояние е и две коли не могат да се разминат - хубава сграда, но лоша инфраструктура. Не знам защо са избрали там да направят офиса си. Да изпращат имейл-покана за интервюто, в който кратко и ясно да указват как да стигнеш до тях с кола или обществен транспорт.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Чета мненията за фирмата и на единственото положително, на което попаднах, видях следното:

"Смених 10 фирми за 1 година преди да започна работа в Уолтопия всичките напусках заради безумни изисквания"

- това означава, че за тия 10 фирми си нямал/а предизвестие и винаги си започвал почти веднага, т.е. си толкова добър, че са те наемали от първото интервю :))

Малко не звучи логично

Голяма част от заплатата е под формата на "бонус", така че предното мнение няма особена тежест.

За който не си знае правата:
Глобите за закъснения са незаконни! Единствената възможност е да удържат заплащане за времето на закъснение. Пример: дневна надница 60 лева, закъсение 30 минути (1/16 от работния ден) - 60/16 = 3.75 лева удръжка.

Това беше едно от най-нелепите ми интервюта в живота.

Дамата, която ме интервюира, г/ца - г/жа Мария Младенова, през цялото време се държеше надменно, клатеше се на стола и докато говореше, си гледаше в ноктите и колко кожички има по тях - изключително неуважително.

Условията са като в казармата - за всяко едно закъснение (отиваш на работа в 08:01 ч.) - глоба. Много били стриктни в изпълняването на наказанията и в порицаването на служителите.

"Ако бъдете изкаран пред всички и ви се каже, че работата ви за нищо не става и е пълен ужас, трябва да го приемете като мотивация и да се стегнете" - цитирам конкретни думи.

Обясни ми се съвсем ясно, че компанията не е социално отговорна, не си падат по тъпотии като "изкуството", защото могат да си го позволят. Те са Уоутопия! (сигурни си мислят, че управляват света :) ).

Не мога да си обясня как са имали успех, ако така се отнасят към служителите си или поне по начина, който ми се представи.

Съжалявам само, че не прекъснах жената и не си тръгнах още по време на интервюто. Трябва да разберат ясно, че подобни условия са недопустими!

Който му се работи като роб и да му се подиграват в лицето и да го глобяват защото не е отишъл в събота на работа при положение че е на 5-дневна работна седмица да заповяда на работа в тази "ВЕЛИКА" фирма в която има само нагаждачи и подмазвачи а свестни началници и бригадири не се задържат понеже не се подмазват