Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Ако за ваш лош късмет се окажете на интервю за работа в тази фирма, започнете вие и задайте няколко бързи въпроса - какво е обяснението за такова голямо текучество, защо напускат цели отдели и наистина ли за последните няколко месеца са си тръгнали повече от половината служители?

Това е най-смотания работодател, бягайте далече изобщо не си губете времето.

Здравей те няма кво говоря зимат работници от затворите да им работят за без пари условия под всякаква критика наи евтините материали за работа кенефите се заключват мизерия мизерия и пак мизерия не си губете времето и здравето в тая кочина глоби за щяло и нещяло на Коледа имах глоба 50 лева защото е празник иначе по 30 но за двойна надник няма бил съм на смени и съм задължен боклуци пустиняци и гъзолисци да ви се върне двойно

Най-шибания завод и работодател ,ако може да се нарече такъв. Супер ниско заплащане,супер некомпетентни мениджъри,началници,брегадири и т.н. 90% са нещастници. Назначили са някъкви цигани необразовани (дори някой от тях нямат и 8-ми клас) и некомпетентни за длъжноста която изпълняват. Възнагражденията нямат нищо общо с реалноста, в сайтовете за набиране на работници обявяват 1200-1300 лв. а всъщност повече от 600-800 лв не можеш да вземеш. Някаква тъпа крава ти начислява всеки месец някъкви глоби и отдръжки които така и не разбираш от къде са. Икономическа полиция, НАП или която и да е институция не са си мръднали пръста да погледнат за какво става въпрос. Само заплатаджии, стоят на бюрата да минава времето и това е. А тоя Метин и другия Ивайло ли беше или там какъвто и да е, ще си платят скъпо и пре скъпо за подиграбките с хората и робския труд...................ВСИЧКО НА ТОЗИ СВЯТ СЕ ЗАПЛАЩА, ПЕДАЛИ СКАПАНИ....................

Наскоро бях на интервю за позиция във фирмата. На него присъстваха 2 дами, една от които доста позитивна и усмихната, и въпросната Мария Младенова, за която прочетох доста коментари тук. Е, мнението ми се припокрива с написаното от другите - отегчена и надменна физиономия, клатеше се на стола, очевиден стремеж за непрекъснати провокации с грешния подход, непрофесионално поведение и вид! За мен като кандидат е недопустимо такъв човек да представя компанията, камо ли за самата компания (това може да говори много за манталитета и средата). Доста съм разочарована за загубата на време и грешното впечатление, което си бях създала за Уолтопия от разни статийки в интернет пространството. Все пак, ако Ви предстои интервю - отидете. Човек трябва да има и опит с лошите примери :)

Успех на всички!

Изключително некоректни хора. Правят се на големи мениджъри, но са обикновени балкански чорбаджии. Всичките им правила имат една цел – да ви платят колкото се може по-малко.

Впечатленията ми за Уолтопия са само от интервю за работа, което имах при тях и като цяло са много добри. Интервюто би беше с ръководител Човешки ресурси и с ръководител на отдел. На интервюто ми бяха зададени въпроси за ценностите и нещата, които считам за важни, които ме вдъхновяват и т.н. Много скоро се разбра, че не сме един за друг, защото се разминавахме по принципни въпроси или в разбиранията си относно значението на понятията. Например аз държах на равнопоставеност, честност и прозрачност, а те на строга йерархична структура, подчиненост и лоялност. Така нямаше много смисъл да навлизаме в конкретика относно опита и способностите ми, както и работно време и условията за работа, възнаграждение и др. В крайна сметка това е смисълът на интервюто. Препоръките ми към Уолтопия са да обозначат адекватно къде се намират - нямаше табели нито за паркинга им, нито за паркоместата за посетители, уличката по която се стига до входа на паркинга им е блокирана от паркирали автомобили, в лошо състояние е и две коли не могат да се разминат - хубава сграда, но лоша инфраструктура. Не знам защо са избрали там да направят офиса си. Да изпращат имейл-покана за интервюто, в който кратко и ясно да указват как да стигнеш до тях с кола или обществен транспорт.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Чета мненията за фирмата и на единственото положително, на което попаднах, видях следното:

"Смених 10 фирми за 1 година преди да започна работа в Уолтопия всичките напусках заради безумни изисквания"

- това означава, че за тия 10 фирми си нямал/а предизвестие и винаги си започвал почти веднага, т.е. си толкова добър, че са те наемали от първото интервю :))

Малко не звучи логично

Голяма част от заплатата е под формата на "бонус", така че предното мнение няма особена тежест.