Уолтопия / Walltopia https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 1В&markers=София,бул. България 1В

Уолтопия / Walltopia

Здравейте, работя в Уолтопия от половин година и засега не съм имала лоши впечатления-работното време и отпуските са гъвкави, средата е приятна и офисите са снабдени с всичко необходимо. Колегите са отзивчиви, позитивни и от първия си ден там се чувствах в свои води. Има прозрачност във фирмата, което на много места липсва. Разбира се, има много отдели и дъщерни фирми и може би не всеки е срещнал същото отношение, което аз съм, но засега се чувствам оценена за труда, който полагам и не съм попадала в ситуация, от която да ми "светне червената лампичка". Има обучения за най-различни неща - от срещи за нови служители, които искат по-бързо да разберат фирмената политика, до платен от фирмата курс за катерене. Минус е, че не предоставят служебен телефон, но на фона на всичко останало това не е особено голям проблем. Всяка позиция, с която съм запозната,е свързана с изпълнението на различни дейности, контакт с останалите отдели и дъщерни фирми и работата не е еднотипна. Препоръчвам!

За Уолтопия мога да кажа че не всичко е цветя и рози но за съжаление е една от много малкото фирми в България която спазва трудовото законодателство. 99 % от фирмите не го спазват иначе уреваха държавата за прословутите първи 3 дни от болничните. В София пак казвам за съжаление фирмите които спазват трудовия кодекс най вече за работно време извънреден труд и др. се броят на пръсти и няма никакъв контрол от институциите.

Тия коментари гъвкаво работно време и теб подобни мога му кажа да го духа нищо вярно гъзолизник човек умря на работа в летница каза че не му добре фълиха го в един ъгъл и след колко часа се сетиха да идат да го видят и на капак гледаха да го изкарат на вън да не вътре лека му пръст тея милиони на тоя помяр Иво пенчев и метин мангасара за лекарства ги дадат

Едно наистина ужасно работно място. Ако искате да бъдете овиквани за щяло и нещяло там е мястото ви! В тази фирма няма такова нещо като изслушване на мнение или въобще второ мнение различно от на Ивайловицте, щом някой от тях го казва - така е.

Глоби, крещене, ниска заплата - чудно!

Взеха ме като стажант това лято и милиардите веднага започнаха да се сипят. А аз дори нямам 16 години навършени, каму ли пък 18! Един месец работих и си купих едно Ферари, сега след втория смятам да си купя къща. Пък до края на годината гледам да стана член на борда на директорите в Амазон. Само един голям кур в тая фирма, сред колегите има едни наркомани от съседната компания Оксижен, те са от луд по-луд. Алкохолици до един, имат си бар в стаята на програмистите, пък на всичкото отгоре там заплатите още по-високи. За това, -1 звезда работна среда. Иначе топ!

От няколко години съм в компанията. На мен ми харесва. Има разнообразие и се търси отговорност в това, което правиш, а не просто да наливаш данни от една таблица в друга или да цъкаш по цял ден в някакъв софтуер. Да, има напрежение от време на време, ама къде няма?

Иначе глоби няма вече и даже смениха работното време на доста по-гъвкаво. Ще видим докога, разбира се, но засега изглежда да работи.

За да си струва да работите там и за да ви остава смислена сума след ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ глоби, трябва да искате минимум 3000 лв. НЕТО заплата. Иначе оставате с нищо!

Ако за ваш лош късмет се окажете на интервю за работа в тази фирма, започнете вие и задайте няколко бързи въпроса - какво е обяснението за такова голямо текучество, защо напускат цели отдели и наистина ли за последните няколко месеца са си тръгнали повече от половината служители?

Това е най-смотания работодател, бягайте далече изобщо не си губете времето.

Здравей те няма кво говоря зимат работници от затворите да им работят за без пари условия под всякаква критика наи евтините материали за работа кенефите се заключват мизерия мизерия и пак мизерия не си губете времето и здравето в тая кочина глоби за щяло и нещяло на Коледа имах глоба 50 лева защото е празник иначе по 30 но за двойна надник няма бил съм на смени и съм задължен боклуци пустиняци и гъзолисци да ви се върне двойно