НПО”Самаряни” /img/frontend/nomap.png"

НПО”Самаряни”

Признателен съм за оценката на клиентката на “Самаряни” и потвърждавам че и моето мнение се припокрива с по-горе написаното.Работих 3 години там и очаквах че ако имат някакви забележки относно работата ми, социалната сътрудничка Людмила Трифонова, ще събере доблест да ми ги каже лично и директно.Но това не се случи.Без никакъв знак от нейна страна че има пропуски в работата ми, бях освободен от гражданският си договор.След 3 години работа,очаквах по-нормално отношение и очаквах че държат повече на служителите си.Смея да твърдя че се ползвах с уважението на всички други колеги и клиенти с изключение на г-ца Трифонова , която наистина е студена и трудна за комуникация а също и подвластна на лични симпатии и настроения.

НПО “Самаряни” в гр.Стара Загора ,помага на жени жертва на домашно насилие.Персонала е много отзивчив с изключение на старшата социална сътрудничка Людмила -Люси.Въпреки старанието си е студена и трудна за комуникация жена, подвластна на настроенията си от моите наблюдения.Бях свидетел, как скрои шапката на един от най-всеотдайните служители като вместо да говори с въпросният за грешките които допуска, тя изчака да се съберат няколко такива и го оклевети пред управителите с което предизвика напускането му от организацията.