Оууъркърс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,р-н Централен, Цар Асен, 30, ет. 5&markers=Пловдив,р-н Централен, Цар Асен, 30, ет. 5

Оууъркърс ЕООД

Бих искал да си споделя за моят горчив опит с компанията ,,ОУУЪРКЪРС" и това, как те проявиха изключителен непрофесионализъм и толерантност към непристойно поведение и дискриминация от мои колеги работещи там. Всичко започна, когато през месец Януари кандидатствах за работна позиция при тях, бях одобрен, получих оферта за работа и всичко беше наред, докато 2 дни преди датата обявена, като начална за цялата нова група, HR не писаха имейл в който ни уведомяват, че в крайна сметка нова група няма да се състои. Аз започнах работа на друго място и няколко месеца след това отново получих покана да започна работа там със стартова дата 01.06.2023. Приех покана и започнах работа. Кратко след започването ми на работа имах проблем свързан със непрофесионалното поведение от страна на мои колеги изразяващо се във силно слушане на музика по време на работа, викане и трпане при което изразих недоволството си към преките си ръководители: Иван Бояджиев, Златомира Вътева, Нели Рангелова, Веселин Георгиев и Христиан Янев. От тяхна страна бе проявено съгласие за случилото се и казаха, че ще предприемат мерки да бъдат съставени забележки към колегите проявили непрофесионално поведение. Веднага след това започна масово заговорничене срещу мен от моите колеги, включително епитети на основа на различна сексуална ориентация. С оглед на това, че колективът се ,,съюзи" срещу мен работодателят ми реши да използва правото си да прекрати нашите трудови правоотношения на база на това, че съм в изпитателен срок въпреки, че причината далеч не е невъзможност от свършване на работните ми задачи по идеален начин. В никакъв случай не смятам, че причината е трудова, а именно проява на акт на дискриминация към мен с цел запазването на безпроблемната работа на екипа, поради факта, че след моето оплакване породих пепрязъм от тяхна страна към себе си.

Искам да ви попитам:
Смятате ли че в една офис/ корпоративна среда е нормално храненето върху бюрата с техниката отгоре, качването на краката отгоре на бюрата, слушане на попфолк музика увеличена до степен, в която се чува в тоалетната на затворени няколко врати. Смятате ли, че когато има подобен тип проблем в един колектив е нормално да се отстрани човека, който е отправил забележка или хората, които стоят в основата на тези проблеми?

Ако не сте селска пръчка и не се подмазвате забравете, интригата и злобата тук са водещи.Шефовете са нереализирани, но за сметка на това изживяващи се на шефчета, с огромни амбиции без покритие и огромна наглост и злоба към подчинените си.Ще бъдете подритвани като изтривалка, без никаква перспектива за развитие.Накратко поредната побългарена и опростачена семейна фирмичка (собственика от Франция си няма и на идея какво става), където за една заплатка трябва да търпиш унижения, ако имате себеуважение просто бягайте на друго място.

Пълна пародия. Международна фирма оставена в ръцете на подрастващи новодошли селяни, поради отсъствието на собственика в България. Неадекватни аматьори които нямат базови познания за бизнес и управление на фирма, хората ги плюят те мислят, че дъжд вали. Фирма ръководена от хора без НИКАКЪВ опит като работници. Арогантност без мисъл за развитие. HR отдела тотално неориентиран, ако им зададеш въпрос извън заучените, ще те пратят в 9-та глуха, ако сам не си наясно с нещата те заблуждават УМИШЛЕНО. Във всяка удобна ситуация се подхожда в ущърб на работника. Не се подвеждайте, много приказки на интервюто, след това те прехвърлят по проектите и се държат все едно си им длъжен. Ако собственика знаеше в чии ръце си е оставил фирмата, ще умре от срам.

Работя за тях от 2020 година, за това време доста неща се промениха вътрешно за по-добро. Вече има изградена структура на тийма, знае се кой с какво се занимава и всеки си върши неговата работа. Има доста възможности за развитие, стига да ви се бачка. Предлагат и преместване от проект в проект, стига човек да има уменията за нещо по-сложно. Общо взето съм доволен, колегите са млади и готини, оправата са адекватни, положението е ОК.

Тоя Янев е голямо lajno! Пълен шитняк е, 'дет се вика!
Дано някой го отърве от мъките му!

Не знам за фирмата, но след кратък разговор и молба за пренасрочване на интро разговора за друг ден, личното ми мнение е, че HR отделът е пълен с непрофесионалисти! Не отговориха на обажданията ми в предварително уговорения ден и час (а и на следващия ден), нито ми върнаха обаждане обратно... да не говорим, че дори не си направиха труда да напишат поне един имейл... ВЪЗМУТИТЕЛНО!

Като чета коментарите, само подмазвачи са писали.
Май е поредното гадно място, щях да кандидатствам в къстъмър сървис, но се разубедих. Радвам се, че има обективни платформи като тази, за да не си създавам дискомфорт да се занимавам.

Към момента фирмата продължава да си бъде същата среда за подлизурковци, които не могат да си намерят истинска работа. Радвам се, че най-после се махам от това място. Някакъв самозванец се изживява като млад меринджей, но сам не знае какво говорят зад гърба му. Много подло човече. Доста гадна фирма с ниско заплащане.
Бягайте!

Как стоят нещата с тази фирма в момента?

"dobre 4e" не са се съгласили да те наемат :Д