Ейвън Козметикс България/Avon Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Ейвън Козметикс България/Avon Bulgaria

да стана дистибрутор на максимално запла4ане на ден 15 лв

здр. ако решите да кандидатствате за някоя свободна позиция в тази компания, бъдете готови да се изправите пред редица препятствия от рода на: постоянни интриги от страна на колегите и извличане на максимум информация Вие на кого сте човек и т.н., което после да се използва срещу вас в подходящ момент. Уважение от мениджърите-никакво, те са заети с постоянни командировки/със семействата си/ до екзотични дестинации за сметка на фирмата, както и с преразпределяне на баницата. Заплащането е мизерно на фона на техните 5 цифрени заплати, които горките представители им изкарват. Постоянни злоупотреби с изтекли продукти и набутване на хора, които отдавна не работят с фирмата, но добросъвестни координатори пускат поръчки от тяхно име, за да изпълнят плана. А дали ръководството е наясно, че всяко използване на личните даннни без изричното съгласие на даден човек е нарушение на закона и подлежи на санкции! Привилегиите са обещан годишен бонус, който зависи от обема продажби, т.е.не зависи изцяло от служителя, както и фиксиран % отстъпка при покупка на техни продукти, а за Коледа допреди години ни даваха продукти, които са върнати и са за изгаряне /клиентът ги е върнал вследствие на алергична реакция или изтекъл срок на годност/. Потенциала за развитие зависи доколко се подмазваш на шефа си и му снасяш клюки, а не на лични качества. Да не говорим, че половината са със средно образование и незнаят и една дума на английски /основната комуникация с отдели от други държави/. Некоректно отношение към клиентите, какво остава за самите служители, грешките на Маркетинг и Продажби ги отнася Работа с клиенти, без никакво основание и като няма кой да се застъпи зад хората, нормално е да са недоволни и масово да напускат. Отношението между самите отдели е отчаян опит за избиване на комплекси на повечето жени там, които са от самото основаване на компанията в Бг и си мислят, че висенето с часове в стаята за пушене е работа и обикаляне на магазини за поредните евтини парцалки. Ако мога да обобщя това е гнездо на змии и оси, които всеки момент могат да те ухапят и злепоставят, ако не споделяш мнението им, което налагат като еталон на всички новопостъпили.

Заплащане - за 5 години - никаква промяна. Уважение - ............. и.............. се държат все едно фирмата е тяхна. Фирмен сигурност - може да Ви набият дори. Съотношение работа/свободно време - не се заплаща овъртайм. Местоположение - на края на София, няма къде да се паркира. Колеги - вечно уплашени. Работна среда - отвратителна

Добро място за работа. Има обучения за персонала. Възможностите за развитие са малки.