Ейвън Козметикс България/Avon Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Ейвън Козметикс България/Avon Bulgaria

здравейте,
аз съм потресена от вашето отношение.
моя позната е била ваш консутант, а сега аз получавам разни заплашителни, писма, с които ме уведомяват, че имам задължение от 124,83 лв.
няма да изпадам в подробности, само ви напомням, че писах на кредитекспрес по повод моя случай, а отговор още не съм получила.
давам ви номера на писмото, за да проверите и да се убедите, че не аз а друг има задължение кум вас.
не мислите ли ,че използването на чужди данни във ваша полза, може сериозно да навреди на името ви?
п.с.писмо с номер 1103293
очаквам да се свържете с мен

Не мога да разбера, защо толкова сериозна и при това международна компания, която би следвало да има утвърдени стандарти, да се отнася толкова смехотворно при набиране на кадри. Би ли било възможно уважаващ себе си и професионалист да участва в този маскарад. Не е сериозно да се провеждат групови интервюта за отговорна ръководна позиция или може би може, ако... ами позицията се окаже не толкова висока... отговорна и платена... и т.н. Не мога да разбера защо губят времето на хора, видимо неподходящи за тази длъжност? Било то харя без квалификация и опит или хора, чиито критерии не могат да покрият?

Здравейте. Обадиха ми се за стаж за мениджър. Присъствах на презентацията, но така и не обясниха в подробно каква работа ще вършим, на базата на какво ще има заплащане и тн. Казаха ни, че повече щяло да се обясни на всеки поотделно. Искам да ви попитам как седят нещата с тия стажове и изобщо каква ще е точно работата. Има ли смисъл да ходя на въпросните 7 обучения, които ще ни имаме или изобщо да не се захващам? Пред нас изкараха фирмата едва ли, че е перфектна, защото нямаме ограничения в нищо и тн. Но струва ли си реално или всичко е за заблуда?

Скъпи читатели аз имам проблема на Рени с тази компания.
Преди няколко дни ми връчиха писмо в което пише че съм техен представител и дължа пари ,но аз никога не съм била  представител на тази компания. Това е безобразие не може някой да ти сключва договор и да прави поръчки от твое име и след това ти да платиш. Никакъв контрол на лични данни.
Направо съм потресена от тази компания.

Днес получих писмо от Credit Express, че като бивш оредставител на Ейвън им дължа над 200лв. по сключен договор между мен и Ейвън Козметикс България ЕООД. Работата е там, че никога не съм била представител на Ейвън, не съм поръчвала нищо от тях. Как така изведнъж трябва да им давам пари, след като не съм се занимавала с дистрибуция, не съм подписвала никакъв договор и как са се добрали до личните ми данни?! Или това е някаква измама, за да внеса парите, или има някаква голяяяяма грешка в работата на Ейвън! Пък на всичкото отгоре събота и неделя няма как да се свържеш нито с Ейвън, нито с въпросните Credit Express! :(

Здравейте!
Попаднах на обява за свободна позиция "Collection Supervisor Southeastenr Europe ". Мисля да кандидатствам.
Какво според запознатите представлява позицията, колко "високо в йерархията" е и приблизително какво заплащане може да се очаква ?

Здравейте, първо искам да кажа че съм работил в централата на фирмата в София. Мнението ми ,че със сигурност не е най-лошото място за работа ,напротив мястото е приятно има доста придобивки ,който по други фирми ги няма (без да изпадам в подробности). Проблемът на фирмата е може би  мениджърския състав ,има и читави демек свестни хора ,който са успели и са се доказали във времето,но болшинството са утрепки,некомпетентни и с много комплекси (НО С ВРЪЗКИ !!! роднински,приятелски и т.н.).Там може да бъде прекрасно място за работа ,като не преувеличавам,но за целта трябва да се подменя мениджърския екип по често ,за да могат да се прекъснат връзките в "ПАРТИЯТА така да се каже :)" .Там се прилага метода разделяй и владей доста успешно ,но има много хора който доста добре слугуват и подмазват и смея да кажа просперират- все пак над тях са комплесари ,колкото повече му казваш ,че е готин този над теб и не противоречиш и нямаш собствено мнение си ок и това е твоето място за работа.
Успех на всички искащи или имащи шанса да работят там.
Не очаквайте добра комуникация и добри мениджъри. Всички се интересуват само от личните си интереси ,да не загубят всичките си придобивки ,гледат да мачкат подчинените си,не ги интересува друго, Демек не са професионалисти .Най - обикновени използвачи са само дето са едно ниво над вас :)).
Типично по български !
Няма да навлизам в повече подробности по отдели в офиса ,че HR-те като ,четат после ще им стане гадно.
"Не е луд този който яде от баницата ,а тоя дето му я дава"

здр. Не съм съгласен със мнението на останалите. Ейвън е една добра козметична компаня, която се грижи за служителите си, стига те да работят!!! Без работа, няма и пари :). Така е навсякаде.

Като четох мненията се замислих, че нещата които са написани важат за почти всяко работно място. Има ли много жени събрани на едно място, почти задължително е да е змиарник. Подмазвачите ги има навсякъде и те винаги са били по-добре.

Заставам зад мнението на работил. никакво уважение, ако си вършиш работата качествено - не си удобен. За да си там трябва да се мазниш, да правиш интриги. На никой от горе стоящите не му пука за служителите. Обидно и нагло отношение към хората. Постоянни заплахи за това кака следващият си ти, ако не си траеш и не си в схемата. Никога не отивайте на работа там. Всичко е лъжа и измама. Качествените хора или ги принуждават да напуснат или намират начин да ги разкарат.