Автошкола "Росен - 85 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София жк. Хаджи Димитър ул. Въстаник 5&markers=София,София жк. Хаджи Димитър ул. Въстаник 5

Автошкола "Росен - 85

Страшен боклук е Краси Георгиев.Назначава инструктори само от Провинцията и заплаща мизерни заплати на хората.Да не говорим каква обява върви за хотела който държи този боклук в кв Хаджи Димитър .Търся Камериерка заплата 620 лв,гледайте в Град София, какви заплати дава този боклук.Обявата е пусната на дата в Джобс.БГ 30.09.20

 Камериер/ка в апарт хотел

София; Заплата от 610 до 620 BGN (Бруто)

Хора внимавайте с този боклук алчен управител Краси Георгиев който ходи от телевизия на телевизия да се прави на важен.Същото време работниците му работят за жълти стотинки на този мошеник.Много жалби има срещу този боклук но от Дай го пазят и Мвр.Назначава бивши Полицай нарочно за Автоинструктори, да може да го пазят.