Автошкола Василеви https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Люлин 10, бул. "Луи Пастьор" 22&markers=София,кв. Люлин 10, бул. "Луи Пастьор" 22

Автошкола Василеви

1 точка от 5 мнения

Искам да изкажа своето мнение за Автошкола Василеви като настоящ служител!
Фирмата е абсолютно коректна към служителите си, както и към всички свои курсисти. Отношението към служителите и курсистите е повече от отлично! Предоставяме възможно най-качественото обучение, без компромиси с техника, иновация и квалификация. Автошкола Василеви е първата фирма в бранша, която получи сертификат ISO 9001:2008 “Система за управление на Качеството”, съобразена с всички изисквания, породени от корпоративната визия на Организация, нормативните документи, касаещи дейността и изискванията на международен стандарт. Нападките, които получаваме в последните седмици са в резултат от нашата позиция, свързана с подкрепата на измененията в нормативната уредба в страната за по-високо качество на услугите, повече контрол на дейността и премахване на сивия сектор и корупцията при обучението на бъдещи водачи на МПС.
Фирмата ни е обучила повече от 20000 курсисти и продължаваме да обучаваме със същото темпо! Невярна информация за Автошкола Василеви залива интернет пространството, по-важното е че, доволните и научени курсисти са в пъти повече!

Внимавайте хора че тази Авто Школа по цял ден стоят на Телефоните и Компютрите и трият коментарите на излъгани курсисти на страницата на Гугъл:))) Тук това обаче няма как да стане.Затова коментирайте обективно за тези мошеници …..

Курса е на нормална цена при тези експлататори на човешки Труд Василеви, но при тях е следната схема:)Взимат инструктори масово от провинцията:)Защото така се гаврят с тях на ниски заплати,но курсистите плащат здраво на този боклук Владко Василев:((((Този боклук мръсен, си храни мършавото семейство, от гърба на хората:((((Курса който е обявил сега 800 лв ще ви стане минимум 1300 лв със схемите на вътрешни изпити:))))

Много ниско заплащане за тази работа като учител,колектива е на много ниско ниво за жалост:)Натоварването е ужасно много за тези мизерни пари.