Уингам https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Дружба &markers=София,Дружба

Wingam, Cooltecho, The Skill School, Expanent и Plutus. Всичките под едно ръководство “Мария”. Дали наистина е така. Бивши и настоящи служители знаят какъв е статута на “компанията”. Представя се за българска, но не е. В момента в който служител започне, се изяднява цялата ситуация. Мария е “мениджър” на видока позиция, без никакви познания за служител. Всичко се случва с лека ръка, особено освобождаването. Разтеж има, ако си близък до Мария. А и огромното, смешно текучество на общо 100 служители в 5 компании, е непрестанно. Не бих препоръчал нито една от компаниите. Всеки решава дали да започне, но това което се случва там, граничи с диктатура от малоумен, необразован и спуснат мениджмънт. Освен Мария, не препоръчвам и Христо и Диян (подлогите на Мария). Амбиции-огромни, резултат-нулев. На интервю, спокойно разпитайте какво общо имат Амит и Гершунд с тези компании ;)

Не правете грешката да започвате работа там. Това са измамници. Няма служител, който да работи там от година, всички са на 2-3 месеца и текучеството е постоянно.

Здравейте заблудени.
Тъй като започнах преди 2 месеца и малко да работя за Уингам мошениците.
1 вия месец имах колега който минава 2 месеца работа и го пускат по взаимно съгласие.
2 рия ми месец става същото с моя колежка която излиза от залата с следните думи.
Успех колеги с тази фирма. "Смях"
Е скоро и аз бях така след 3 де а болничен и операция на окото връщайки се ми заявяват да си ходя.
Това е фирма за търгуване на Btc и лъжене на клиентите.
Разбира се аз се обаждам на клиент от България а ако ме питат съм в Естония.
Големи лъжи и големи измами.
Не стига че крадат данни и се замислих как така ще си отида,е как не отиди работи за 2 месеца и Всеки стъпил татамам след 2 месеца е чао.