БИОНАТ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,гр. Пловдив 4003, ул. "Рогошко шосе" 15&markers=Пловдив,гр. Пловдив 4003, ул. "Рогошко шосе" 15

БИОНАТ ЕООД

Имах честта да се запозная с т.нар. мениджмънт на компанията, макар и в рамките на един разговор. Е, няма толкова зле подготвени "лидери". Само с един разговор се разбира, че тези хора въобще не са наясно с фарма пазара и изграждане на отношения с лекари. Дори и в информацията за продуктите им се вижда, че въобще не са презентирали успешно продукти пред гилдията. Направи ми впечатление, че "топ мениджвънта" даже не е позиционирал правилно добавките, които внасят.

Вероятно на такива работодатели все персонала им е крив за несгодите по пазара.

Имитират отношение към робите(служители)!Дом на интриги,всеки със знания и самочувствие бива натирен!
Лицемерието е в култ!

Аз съм бивш служител на тази фирма и искам да изкажа мнение понеже бях уволнен без причина и предупреждение след близо 2 години работа за тях. Фирмата не Ви предлага никакво развитие, макар да се твърди, че се работи по европейски стандарт. Парите се изплащат, но за вложения труд са крайно недостатъчни. Ако случайно поискате увеличение на заплатат ще бъдете отстранени, за да не всявате напрежение. Работят хора с роднински връзки, така че очаквайте да вършите неща, които официално не Ви влизат в задълженията и ще се налага да се харесвате на управителката, за да не ви наклевети пред половинката си (управителя) и да изхвърчите от днес за утре по най-долния начин.