С.Б. Роял Хотелс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

С.Б. Роял Хотелс ЕООД

Като бивш служител на фирмата, мога да се съглася и с двете мнения, които са написани- не се доближавайте до тези хора.
Работи се от рано сутрин до късно вечер,а заплатата се плаща- когато шефовете решат- тогава!
Освен всичко останало, винаги са малко хора на смяна, винаги се работи извънредно и никога извънредните часове не се броят! Абсолютни робовладелци.
За осигуровки и бонусни системи не се говори-осигуровките са на абсолютния минимум, а извънреден труд не се плаща.
Каквото и да ви обещаят, когато започнете- не се изпълнява!
Единственото хубаво нещо, което може да ви се случи, са малкото хубави моменти с колегите и тук-там някоя комична ситуация с гостите.
ИЗБЯГВАЙТЕ!!!

1 точка

След проведени няколко разговора със Сашо Стоилов за определена позиция(няма да я назовавам, че да не му навличам проблеми) + огромна заплата (+2500лв), първо беше за Синя Перла, после искаше да ме прехвърли в Палас, после пак в Синя Перла, после Палас... С огромна некомпетентност от негова страна и НЕзнание, никакъв професионализъм реших да спра да комуникацията с тоя индивид. Ангажиментите които ми възложи се изпълниха от негова страна(обещание) не! Той е един лъжец и НЕкомпентеността с някаква Х жена в Синя Перла която се оказа или оказва фронт офис ли, комериерка ли е една твърде груба и некултурна жена, прекратих комуникацията с нея! Силно НЕ пропърчвам да работите със Сашо Стоилов и Синя Перла!!!

Свързах се наскоро с една жена която е Управителка на Империал Палас, оказа се доста дружелюбна и компетентна в това което си говорихме, условията за работа и всичко!!! Но просто като знам, че е една фирма Империал Палас и Синя Перла и Сашо е управител на фирмата, отказах да работя и с Империал Палас!!!!!! Не знам как държат такъв лъжец и измамник като Стоилов...

Фирмата е собственост на братя Маргини. Притежава и управлява 3 хотела в Слънчев Бряг включително бившия хотел Виктория палас - сега Империал Палас.

Управител на фирмата е Александър Стоилов.

Освен него в управлението се въртят и още няколко души с компетенции по изпълняваните от тях длъжности колкото на коте, но очевидно повече или по-малко близки до сърцето на собствениците.

При възникване на КОВИД-19 проблемите, на 1 април принудиха персонала да си подпише заявления за неплатен отпуск с дата 1 март, и да се откаже доброволно от изработената едномесечна заплата. След това оставиха поддръжка и камериерки на минимален надник плащан на ръка без осигуровки. Самите те се изпокриха като мишки.

Не се хващайте. Вероятността да не ви бъде платено е голяма.