Орхидеи България ООД /img/frontend/nomap.png"

Орхидеи България ООД

3 точки от 1 мнение

Въпросната фирма се занимава с търговия на цветя, аксесоари за цветя и продукти за грижа, за цветята, главно - орхидеи.

Кандидатствах за работа при тях, защото обичам цветя и разбирам от грижа за цветята, но на интервюто, ме интервюира една от собственичките, която ми направи много лошо впечатление.

Влезе клиент и тя се държа доста дръпнато с него, а познанията ѝ за собствения ѝ асортимент, бяха под критика. Допреди минути ми обясняваше как има изисквания за вежливо отношение и компетентно обслужване, а самата тя няма тези умения.
Друго, което ми направи лошо впечатление е, че ”оплю” една от настоящите си служителки, като я описа, като: философ, досада и неприятна.

На последно място, нямаше как да не забележа, че нямат етикети с цени и етикети на български език върху артикулите си, които бяха за грижа, за цветята.

Останах с впечатлението, че са малка фирма, с двама собственици, едната, от които - неприятна жена като това е субективно мнение, разбира се, но не се доверявам на хора, които говорят едно, а вършат друго, а и говорят лошо за настоящите си служители пред кандидатите за работа, сякаш сме приятелки на кафе.