София лоджистикс анд форуърдинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Бизнес парк&markers=Варна,Бизнес парк

София лоджистикс анд форуърдинг ООД

1 точка от 5 мнения

Ако търсите стабилна работа, това определено не е мястото. Не плащат осигуровки, наемат много служители за няколко месеца, после ги освобождават, без дори да им платят. Има да си чакате заплатите...

Създава фирма, наема много хора за силния сезон, натрупва задължения, не плаща осигуровки, прехвърля съответната фирма на някого друг, отваря нова и всички работници подписват нови договори. В края на силния сезон решава, че не са му нужни всички тези хора и ги освобождава без да му мигне окото. Нагъл, некоректен и противен измамник!

Некоректен работодател - много фирми и схеми. Видите ли фирма на Даниел Бланш, бягайте надалеч!
Накрая ще ви освободи неправомерно и няма да ви плати. Не си струва.

Работих във фирмата около година и искам да кажа на всички, които се канят да направят същото - НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ!

София Лоджистикс, European Moving, App A Van - зад всички тези фирми стои лицето Daniel Blanche.

В началото всичко изглежда нормално - заплатата е ок, колегите приятни. Но дотам!!!

След няколко месеца разбрах, че не са ми плащани никакви осигуровки. Скоро след това НАП запорира фирмената сметка и се чудеха как да ни превеждат заплати. Плащаха на седмица, а ние постоянно се чудехме дали изобщо ще получим нещо по сметките си. Няма такава несигурност!

Накрая ни освободиха без предизвестие - от днес за утре. Дължат ми заплата за март, неизползван платен отпуск и обезщетение за април - Daniel Blance категорично отказва да плати. А в моето положение са още 10 човека. Това е любимата му схема - отваря фирма, задлъжнява с осигуровки, накрая освобождава хората и ги оставя без дължимото им.

Сега го прави пак, затова искам да ви предупредя - не се занимавайте! Нито заплатата ви е сигурна, нито работата! Накрая ще се озовете без пари и без работа, а той ще си направи нова фирма, защото законът явно няма нищо против..

Даниел Бланш собственик на https://europeanmoving.co.uk/ е от няколко години в България. Основният му офис е в Англия. Не плаща осигуровките на работниците и след като натрупа задължения към НАП просто прехвърля персонала в друга фирма. Изключително некоректен работодател, който уволни повечето си служители след като започна пандемията и не ни изплати последните заплати. Даниел е изключително своенравен и не се вслушва в мнението на работниците си. Изисква работата да се върши по негови неясни и неточни правила ,които нямат нищо общо с реалността.