Ален мак АД /img/frontend/nomap.png"

Ален мак АД

За мен Ален Мак е фирмата, която ме научи на много неща. И въпреки че много бивши служители /пенсионери и злобари/ пишат какво ли не /защото навремето са си клатили краката и са получавали заплати, а не са си мръднали д-то да работят/, на мен ми харесва и с удоволствие ще създаваме нови продукти на пук на всички !!!!

бях там за две години - за мен това е изгубено време, единственото, за което не съжалявам са някои колеги, с които съм работил, но те отдавна вече не са част от фирмата.
Отношението е отвратително, заплатите много ниски, собственикът както по-горе беше споменато е "червен зет" и със сигурност в това е основният проблем.

Честно казано, идея си нямам, как хората се навиват да започнат работа там. Заплащане- унизително смешно, като те осигуряват на минималния праг. Останалата часта от заплатата- я ти я дадат, я не. Коли- Господ дал, но само да верните кучета и кучки. Останали социални придобивко- просто НЯМА.
Следенето е безпардонно и нагло.
Дано червения зет така и не успее да си пробута кочината.
Който го купи- яко ще се мине.
Със здраве.

Напълно подкрепям мнението на mi6a.
За да бъдем напълно ориентирани за състоянието и перспективите на развитие на "Ален Мак"АД, само поразсъждавайте над факта, че за шест години след приватизацията на фирмата, в момента тя се ръководи от СЕДМИ изпълнителен директор.
Коментарите са излишни.

no comment

заплащанато вече е на минималните осигурителни прагове, останалото на ръка за някои; "уважение" само за подмазвачите или поне те си мислят, че ръководството ги уважава; привилегии - има нещо, но неясно по какви критерии; фирмена сигурност - по всяко време си следен и подслушван, проверява ти се пощата, компютъра; потенциал за развитие имат само тези които са роднини и тези които правилно си поставят краката; колегите - вече почти всички напуснаха или ги изтгониха; работна среда - няколко луксозни офиса и персонални автомобилаза богопомазаните, но старо вече оборудване - е те затова го продават.
В общи линии фирмата напълно е западнала и не е ясно да кога ще работи въобще.
Който е още вътре да бяга!!