Казино Роботс /img/frontend/nomap.png"

Казино Роботс

4 точки от 1 мнение

Ще кандидатствам за работа в тази фирма като копирайтър. Интересува ме дали някой знае нещо повече за хората, които работят там. Доколкото ми стана ясно от обявата за работа те са български стартъп, който се занимава със спортни залози, казино игри и хазарт, но не са казино или букмейкър. Просто правят анализи и оценяват най-големите лицензирани букмейкъри и казина в България. Казаха ми, че няма нужда да имам познания в сферата на хазарта, защото те анализират по специални критерии нещата, а от мен се изисква само да ги опиша. Говорих с една дама по телефона и ми звучеше много позитивно, а и доколкото разбирам екипа се състой само от млади хора. Възнаграждението не сме го коментирали, но доколкото разбрах не е твърдо, а е свързано с обема на работата, която мога извърша.
Ако някои има някакви преки наблюдения от тях ще се радвам да ги сподели. Като размер на възнаграждение, работна атмосфера, напрежение, стрес и т.н.
Благодаря Ви предварително за отделеното време!