Тик42 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Александър Малинов 31, сграда CampusX&markers=София,Александър Малинов 31, сграда CampusX

Никакво уважение, нито шанс за издигане и смисъл да се работи. Ако си ок за пари да ти викат шефовете и да се чувстваш зле, това е фирмата за теб!Аутсорсинг, неясни таскове, неясни процеси и шефовете се карат ,че не си разбрал, а то как да разбереш?Няма комуникация между хората, общо взето си сам, хвърлят те в проекта и да се оправяш ако се удавиш,сори за теб,следва овикване от шефовете и уволнение и никаква фирмена сигурност.Ако имате малко самоуважение не ходете там!

Аутсоурс с един клиент, банка, ако нещо стане край. Иначе не са зле, ма имат проблеми с идентификацията си - примерно се правят на стартъп и са при смешните фирми в Кампус Екс дето немат един лев, ма реално са на 100 години и 150 човека.

Не е зле, по-добре от средното, но малко патоса на един два от тия дето баш шефа ги е прецакал да му работят за по 5% ми идва много.

Като цяло става, по-добре от Телерик (Прогрес), Скейлфокус и подобните, ма по зле от Пейсейф и VMware.

Който е в бранша ше ме разбере.

Фирма с потенциал, но прекалено бързо се разрастна. Липсват всякакви читави процеси. Флат структура, но в последно време се създават всякакви безмислени отдели. Сейлс и маркетинг гълтат бюджета и бонусите на девовете вече 2 години, без особен резултат, от хората които си съдират задниците по и без друго тегави аутсорсинг проекти. промоутват хора само и само да не напускат. Въпреки че се чува обратното мнение на служителите, няма никаква промяна. Глас в пустиня.