Национални Дистрибутори ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Национални Дистрибутори ЕООД

@Бивш служител 21.12.2014;
@popore 19.05.2010
Много сте ми интересни - едната искала да прави кола маска с "ив рУше", другия никой не го посещавал в гаража му и бълва змии и гущери за малкото останали по това време кадърни хора, крепящи фирмата..
Ама продължавайте, дано сте се намерили двамцата конкретно да си правите кола маска с Уригинална козметкиа в срок на годност!

Бях на интервю в Красна Поляна при тях. Първо - отказват да обяснят за каква заплата и работно време става на въпрос, а те те питат какъв е твоя минимум!? Не уважавам подобен тип провеждане на интервю! Редно е, провеждащите интервю да обяснят за каква заплата И съответно работно става дума. В края на краищата интервюиращият иска да знае информация за кандидата, и кандидата иска да знае за какво аджеба се наема и си губи времето. Трябва да им е ясно, че хората(или поне аз) не сме на повикване и не сме им на разположение, както те си искат. Подобна тъпа тактика се прави с цел, подбор на хора, които са готови да работят за най-малко пари и с най- голямо часово натоварване. Е сори, ама аз не съм като тях. Нека наемат някоя Димитричка от Сусурлево за 600лв и всички диви и щастливи. Кой каквото предлага. Хубавото е, че все още има хора, които са точни и на интервюто си казват условията, изискванията и заплащането. Бързо и без шикалкавене и бавене. Можеш да вземе решение дали е за теб или не. Подобни като Национални дистрибутори търсят крайно изпаднали и нуждаещи се да им работят за никакви пари. Затова затъват. Плюс, козметиката им не струва. Пълен боклук. Сроковете им изтичат по рафтовете в лилито.

Здравейте, търся си работа на непълно работно време и попднах на обява от Национални дистрибутори ЕООД за продавач-консултант в магазин Ив Роше. Ако някой има опит в конкретната верига в София, много бих била благодарна да сподели какви са условията на работа, атмосфера и т.н.

КОШМАР! Там работят некомпетентни хора с мазни усмивки и комплекси,назначени незнайно защо,но в никакъв случай професионалисти.Експлоатира се труда на хората,цедят те максимално за мижави пари.Всички колеги споделили мнение тук са напълно прави.Обещанията им си остават само такива.Дори вече и престижни не са. Всички нормални служители се махат.

Искам да споделя мнението си за тази фирма и да апелирам към всички кандидати за работа да си спестят много нерви и да не започват работа в тази фирма .
Бях назначена на длъжност козметик в новата им търговска верига Бонжур както в ив руше така и там има козметична кабина.Подлъгах се да започна там работа защото предлагаха сигурни осигоровки и минимална заплата плюс процент.До тук добре ,но вместо да работя с продукти на ив руше се оказа, че професионална козметика  от години нямат и за това ползват други продукти на доктор бел както дори и кола маската не е на ив роше,а на друга фирма и така излиза че хората си плащат за терапия с ив руше а всъщтност им се прави процедура с други продукти,малкото продукти който има на ив руше са с изтекъл срок на годност още през 2012г от мен се изискваше да лепя нов срок на годност върху стария пълен абсурд.Освен това да не кажем,че не предлагат нищо особенно като терапия с която да привлека клиенти.Освен това от мен се изискваше да бъда всичко друго, но не и козметик да раздавам по улиците рекламни листовки да бъда продавач -консултант ,но не и козметик, но най страшното е че предлагаш на хората терапий чийто продукти са с изтекъл срок.Отношението към работещите там е ужасно .Заплащането мизерно.

много коректен работодател фирмата може да не от най напредващите но към служителите си се отнася с уважение и коректнос .Работи се когато работят всички нормални хора и се почива пак така .осигуровките и заплатите се плащат навреме и коректно според това което е договорено за 2 год във фирмата лошо не съм видял ....

Каква е ситуацията във фирмата през последните месеци? Преди година - две мяй бяха доста закъсали. Някой може ли да даде мнение за работата в маркетинговия отдел?

Какво е положението във фирмата?Заплати и т.н.Струва ли си да се започне работа?
Отдавна няма отзиви.

За съжаление или не магазини Бонжур се затварят.Много хора остават без работа благодарение на глупостта на един чужденец на име Рой Кембъл.Благодариме Ви Кембъл за всички простотии,които направихте и нямахте доблестта да излезнете пред хората и да кажете за какво става въпрос.Мъгляви писма и недомлъвки това остана от магазини Бонжур.Съсипия до безкрай.От утре бивш 10 годишен служител на Бонжур.

Какви ти национални дистрибутори,каква паплач остана във фирмата.Кадърни слжители няма - или напуснаха овреме или ги съкратиха.Там е царството на протежетата и слагачите.вече два месеца никой не ме е посетил и за кредита и за заявка.та може ли това са служители в уважаваща себе си фирма.Бившата търговска трябва да ме насочва съм телефони и хора,които нямат интерес да ме посетят.Бабичката, която остана супервайзор на дистрибуторите и тя вече не е за тази работа.Я да си остане вкъщи да си гледа старините, а не да се оправдава по телефона с глупости. От над десет години работя с фирмата, но сигурно това ще е и последната.Преди бях ангажиран и от стоките и от редовните посещения на обекта ми. Сега просто се чудя заслужава ли въобще да се продават стоките на стамбули.Дистрибутори много, далеч по коректни от старицата и нейният екип.Само вие губите от липсата на клиенти, вие и тенденциозно си го правите.така че,какви ти национални дистрибутори- шофьорчета, които се правят на търговски и нямат елементарно възпитание и държание и хола, които дори не си познават стоката. и това ми било национални,няма нищо общо.