Национални Дистрибутори ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Национални Дистрибутори ЕООД

Здравейте, търся си работа на непълно работно време и попднах на обява от Национални дистрибутори ЕООД за продавач-консултант в магазин Ив Роше. Ако някой има опит в конкретната верига в София, много бих била благодарна да сподели какви са условията на работа, атмосфера и т.н.

КОШМАР! Там работят некомпетентни хора с мазни усмивки и комплекси,назначени незнайно защо,но в никакъв случай професионалисти.Експлоатира се труда на хората,цедят те максимално за мижави пари.Всички колеги споделили мнение тук са напълно прави.Обещанията им си остават само такива.Дори вече и престижни не са. Всички нормални служители се махат.

Искам да споделя мнението си за тази фирма и да апелирам към всички кандидати за работа да си спестят много нерви и да не започват работа в тази фирма .
Бях назначена на длъжност козметик в новата им търговска верига Бонжур както в ив руше така и там има козметична кабина.Подлъгах се да започна там работа защото предлагаха сигурни осигоровки и минимална заплата плюс процент.До тук добре ,но вместо да работя с продукти на ив руше се оказа, че професионална козметика  от години нямат и за това ползват други продукти на доктор бел както дори и кола маската не е на ив роше,а на друга фирма и така излиза че хората си плащат за терапия с ив руше а всъщтност им се прави процедура с други продукти,малкото продукти който има на ив руше са с изтекъл срок на годност още през 2012г от мен се изискваше да лепя нов срок на годност върху стария пълен абсурд.Освен това да не кажем,че не предлагат нищо особенно като терапия с която да привлека клиенти.Освен това от мен се изискваше да бъда всичко друго, но не и козметик да раздавам по улиците рекламни листовки да бъда продавач -консултант ,но не и козметик, но най страшното е че предлагаш на хората терапий чийто продукти са с изтекъл срок.Отношението към работещите там е ужасно .Заплащането мизерно.

много коректен работодател фирмата може да не от най напредващите но към служителите си се отнася с уважение и коректнос .Работи се когато работят всички нормални хора и се почива пак така .осигуровките и заплатите се плащат навреме и коректно според това което е договорено за 2 год във фирмата лошо не съм видял ....

Каква е ситуацията във фирмата през последните месеци? Преди година - две мяй бяха доста закъсали. Някой може ли да даде мнение за работата в маркетинговия отдел?

Какво е положението във фирмата?Заплати и т.н.Струва ли си да се започне работа?
Отдавна няма отзиви.

За съжаление или не магазини Бонжур се затварят.Много хора остават без работа благодарение на глупостта на един чужденец на име Рой Кембъл.Благодариме Ви Кембъл за всички простотии,които направихте и нямахте доблестта да излезнете пред хората и да кажете за какво става въпрос.Мъгляви писма и недомлъвки това остана от магазини Бонжур.Съсипия до безкрай.От утре бивш 10 годишен служител на Бонжур.

Какви ти национални дистрибутори,каква паплач остана във фирмата.Кадърни слжители няма - или напуснаха овреме или ги съкратиха.Там е царството на протежетата и слагачите.вече два месеца никой не ме е посетил и за кредита и за заявка.та може ли това са служители в уважаваща себе си фирма.Бившата търговска трябва да ме насочва съм телефони и хора,които нямат интерес да ме посетят.Бабичката, която остана супервайзор на дистрибуторите и тя вече не е за тази работа.Я да си остане вкъщи да си гледа старините, а не да се оправдава по телефона с глупости. От над десет години работя с фирмата, но сигурно това ще е и последната.Преди бях ангажиран и от стоките и от редовните посещения на обекта ми. Сега просто се чудя заслужава ли въобще да се продават стоките на стамбули.Дистрибутори много, далеч по коректни от старицата и нейният екип.Само вие губите от липсата на клиенти, вие и тенденциозно си го правите.така че,какви ти национални дистрибутори- шофьорчета, които се правят на търговски и нямат елементарно възпитание и държание и хола, които дори не си познават стоката. и това ми било национални,няма нищо общо.

Фирмата е пред фалит. Заплатите са символични, отрязаха ни бонусите, изобщо пълна трагедия. Зареждането е под всякаква критика. Задълженията на фирмата към доставчиците са огромни.
Рой Кембъл води политика на упадък, а турчина, който освободи преди Нова година донесе само злини на фирмата с непрофесионализма си.

В момента в който станах част от екипа на "Национални Дистрибутори",разбрах ,че тази на пръв поглед голяма фирма ,водеща началото си от проспериращата в близкото минало Стамбули е разграден двор .Пълна е с абсолютно НЕкъдърни люде,абсолютно НЕорганизирани люде,напълно лишени от фирмена култура и комуникативни умения,на всички нива в структурата на фирмата.Постове и отговорни , кардинални решения се възлагат и се очаква да се взимат от хора,който са били я дистрибутори,я компютърни оператори и тем подобни длъжности далче от маркетинга,мениджмънта...и т.н...и т.н ...хауса е пълен и на лице .Никой в тази фирма не знае какво прави ,всички знаят само че сутрин ставайки отиват на работа ...и нищо повече .На Никола Мушанов си взимат големите заплати ,хората в склада им работят за по 400лв.Зимата се работи при кучешки студ ,лятото е топло и задушно,мръсно и прашно.И тук е мястото да се запитаме ...след като в тази фирма се правят така наречените ОДИТИ по ISO ....наред с всички други изисквания на ,които трябва да отговаря за да се сертифицира фирмата..като : температурен режим на храни,на бланките да фигурира логото на фирмата..,срокове на годност на продуктите ,който внася фирмата ..и т.н....Тези мили дами и господа ..защо не проверят и температурата при която се работи през зимата в този склад....???...и че начина по който се работи граничи с експлататорство....Нямам думи ...преди да стана част от тази фирма ,работих за доста по-голяма организация ...и там..представете си...всичко беше изрядно,синхронизирано ...и хората ходеха на работа и разбираха от нея .Не мога да си обясня как тази фирма се крепи на "Търговски отедел",който е всичко друго ,но не и такъв и на шепа така наречени "Бранд Мениджъри",който хал хабер си нямат от стоките и марките за,които са нагърбени да отговарят...и като се започне от тях ...заразата пълзи като тахтаб ..по веригата надолу.Нещата рефлектират в/у всички..и стига до този който най-малко трябва КЛИЕНТЪТ...Няма клиент на "Национални Диструбутори",който да не му е дошло до гуша ..от липсата на организация,липса на стока .която най-редовно се обявява по брошури в магазини...а фирмата я намя,защото "Бранда" е спял и без да иска е попропуснал да си заяви стока ,която на всичко отгора е в промоция .Това обаче се преживява ако е единичен случай,но уви не ...това е ежедневие в "Национални Дистрибутори"...някой да не е разбрал,някой да не е чул и вместо да оправи това което липсата на ум,разум и т.н е причинило,се оглежда за да лепне неуспеха на колега...,който е също толкова невеж колкото и него ...
THE END