ВИДАХИМ АД /img/frontend/nomap.png"

ВИДАХИМ АД

abe vie ne razbrahte li che vidahim sa go kupili da izkarvat pari ot el energiqta na teca-za drugotoo ne gi e grija-za6to vsi4ko narqzaha za skrab ot drugite cehove-samo suzdavat imitaciq za rabota ,a tazi slujitelka koqto za6titava vidahim v na4aloto ne e it vidin za6toto nie ne kazvame stiga sti plyuli a kazvame -stiga ste plyuli -izpolzvame - `ste`` kato sri4ka a ne ``sti``-a za informaciq neka napravqt prou4vane za 6efa im koito sasipa nqkakva firma vuv svi6tov-i vmesto da vkara pari za investicii toi stroi katoli4eska curva pred vidahim.

За работната среда и психоклимата в ЗПГ е необходимо повече старание от страна на работодателя. Има много не лоялни колеги и работници ,които се подмазват само когато им е угодно. Завода може да работи и по-добре ако не се прикриват някои недостатъци като амортизирана техника и човешки ресурс ( пенсионери), които с помощта на Сийка( кума лиса) си кротуват и тя представя нещата пред ръководството като положителни а в много случаи не са такива!

Малко пари, малко работа и много клюки.

Аз съм бивш служител!!! Отношението на началниците Русев и Гергов е под -5 те и двамата са на много високо самочувствие, а като погледнеш че и от двамата нищо не става!!! От Минева немога да се оплача тя е страхотна и добре че е тя че двамата господа немогат с извнение и в гъза да си бръкнат! От Димитрова и така и така но и тя толкова много ги защитава че няма на къде а аз да я попитам толкова ли няма млад мениджър за нейната фирма че държи Гергов пенсия от всякъде е нали е бил бивш кмет на село и друго неможе да прави освен да клюкарства и да обижда, а да щях да забравя и да лиже задниците на началниците си без ИЗВИНЕНИЕ!!!
с ЕДНА ДУМА ТАМ ТРЯБВА ДА СИ ЛУД ЗА ДА РАБОТИШ!!!

там работят само чичови и вуичови , едни работят и се скращват по12 часа а други си отспиват и накрая взимаме по равно ;пример,КОТЕЛЕН-ТУРБИНЕН

Ako karaxme jigulki produkciata na kombinata e mnogo dobra

Сега има нова /стара/ шефка. Има дисциплина и ред. Съпругът ми работи там от 3 месеца, не е доволен много от колегите и мръсотията в цеха, но най-важното, че си получава заплатата, купони за храна и кисело мляко. Ако сте от региона мисля, че там е най-добре в момента.

даааа! не е много лощо. РАБОТИЛ СЪМ ТАМ БЕШЕ ЗА МАЛКО. МА МОЖЕ ПАК. БИВШИ КОЛЕГИ ВИДЯХ ДОВОЛНИ СА. ПЪК зя тоз умрял град - това е положението! мисля че бях обективен.

е, стига де вие сте просто злобни! аз сега работя там, не съм на висок ръководен пост, но вие пък въобще сте много изостанали с инфото за фирмата! поне питайте и после пишете! яд ви е - за мен е това! нищо от това което прочетох в настоящия момент не е вярно! нито за заплатите, нито за пенсионерите, нито за пройзводството! фирмата има потенциал и сега върви много добре!и стига сти плюли собствениците, които го създадоха от нищото!

Имитират, че има производство но те е на два месеца три дни. и какво качество е отделен въпрос. С всичките старци там, начело с Маркетинга в лицето на Милчо Гергов който винаги си търси комисйонна, но така е при положение че издържа синчетата си.