Мого България /img/frontend/nomap.png"

Мого България

Имам съгласие с написаното преди мен. Ниско заплащане и работа за студенти или завършили току що, без потенциал за развитие в така или иначе структура от шуробаджанащината по високите постове с несигурност в бъдеще за всички заради цялостното управление от мениджърите. Работи се безсмислено и през уикендите с взимане на компенсация през седмицата. Колегите са ОК, но не се познаваме лично. В провинцията да се получава заплата повече от 900 лв. и в София от 1200 лв. е мираж.

Фирмата е без бъдеще с тези невероятни лихви, които отказват клиентите веднага щом ги чуят. Отношението на шефовете е трагично към служителите. Заплащането е неадекватно за динамиката и натовареността на която са подложени всички. Бонусната схема така е направена, че няма как да вземеш нещо от нея и работиш само за основната. За съжаление отново един балон, който скоро ще се спука и няма да го има на картата в България. Който желае може да се включи в екипа и да научи нещо и след това да напусне обогатен с малко смислени неща и с много безсмислени простотии.