Мого България /img/frontend/nomap.png"

Мого България

Влакчето на ужасите делейрира. Да "благодарим" на возещата ни в него и приятелския й кръг провинциални аматьори.

Ако искате да ви говорят безпардонно лъжи в лицето и да ви карат да изпълнявате сънища, елате. Всичко това е съпроводено с истеричен смях и много интриги. Социални придобивки няма-не знам защо го пишат в обявите. Поемане на отговорност от т.нар.мениджмънт няма, правила също.

Въпросната текуща некадърна управителка: https://m.facebook.com/profile.php?id=100000000104954&ref=content_filter

По стечение на обстоятелствата имах партньорство с компанията от самото начало на създаването и.От ценият мениджмънт, минал през годините имаше един единствен представител, който знаеше как да преговаря и да се държи професионално. Отговаряше 5 месеца за повторната реализация на активите, но явно не издържа на цялата простотия. След среща с г-жа Георгиева, на която се държа махленски-надменно спрях да си сътруднича с тях.Все пак при преговори между две страни трябва да има различни реплики от "искам".

Последната година е тотална трагедия. Липва всякаква стратегия и визия за развитието от страна на топ Мениджмънта. Не си губете времето да кандидатствате!!!

От една година фирма се управлява от Г-жа Георгиева, която със своите неадекватни действия и разбирания за управление на екип успя да превърне компанията в един ад, където хората не могат да работят дори и да искат. Уволни 50% от къдърните и назначи приближени на нея хора, които да може да й служат за пионки, но след време и те не издържат и напускат. Сиренето си е за пари все пак. Уверявам ви не си губете времето да работите и един ден в тази компания освен ако не искате да ви изстискат като лимон и един хубав ден да ви накарат да си подадете молбата за напускане. Няма социални придобивки, дори
едно фирмено събиране през годината няма.
Работната среда кара бившите ми колеги да съжаляват всяка сутрин, че все още работят за тази фирма в лицето на гореспоменатата Управителка. Но ще дойде и нейното време, тогава всички ние бивши служители ще се съберем и ще се напием в нейна чест, че са я махнали от там, защото тя съсипа професионалното развитие на хора, които са работили много преди нея в тази компания и са дали достатъчно от себе си за благото на фирмата.

Имам съгласие с написаното преди мен. Ниско заплащане и работа за студенти или завършили току що, без потенциал за развитие в така или иначе структура от шуробаджанащината по високите постове с несигурност в бъдеще за всички заради цялостното управление от мениджърите. Работи се безсмислено и през уикендите с взимане на компенсация през седмицата. Колегите са ОК, но не се познаваме лично. В провинцията да се получава заплата повече от 900 лв. и в София от 1200 лв. е мираж.

Фирмата е без бъдеще с тези невероятни лихви, които отказват клиентите веднага щом ги чуят. Отношението на шефовете е трагично към служителите. Заплащането е неадекватно за динамиката и натовареността на която са подложени всички. Бонусната схема така е направена, че няма как да вземеш нещо от нея и работиш само за основната. За съжаление отново един балон, който скоро ще се спука и няма да го има на картата в България. Който желае може да се включи в екипа и да научи нещо и след това да напусне обогатен с малко смислени неща и с много безсмислени простотии.