ПИЕЛ ЕМДИ /img/frontend/nomap.png"

ПИЕЛ ЕМДИ

Spored men kompnaiqta se razviva dobre i ima mnogo perspektiva za mladite hora. Dobri zaplati i bonusi davat i rabotnoto vreme e normalno, za mladi hora e super rabota.

Работих във фирмата няколко години, но напуснах поради факта, че започнах да си работя по специалноста, която учих и завърших. През цялото време учех висше и работих като успях да ги съвместя успешно и двете без да се карам нито с колеги, нито с Управителя. Влязох да напиша коментар във връзка с настоящата фирма , в която работя, но като видях ,че и ПИЕЛ ЕМДИ има профил реших да споделя моето мнение. Аз съм изключително доволен за периода , в който работих във фирмата - заплащане, осигуровки, отпуски, кариерно развитие и др.! С повечето колеги от фирмата си останахме приятели , даже все още ме канят и на Коледните партита на фирмата, което показва, че за тях не съм бил просто един служител.

Много съм доволна от отношението и коректноста на момичетата с които работих .Работодателката е много разбрана,никога не съм имала проблем с нея.Страхотно отношение и висококачествена стока. По стечение на обстоятелствата се разделихме, но останахме в прекрасни отношения !

Здравейте на всички,
тъй като чета доста и разнообразни коментари, бих искал да ви разясня из основи, за какво става дума и много моля некомпетентни хора да не коментират!

1. Фирмата е хубава и много коректна, като изключим отделни некадърни индивиди в нея!
2. Заплащането е много добро и винаги се получава на датата или преди нея, ако се пада почивен ден!
3. Работното време се спазва, извънредни часове ако има се връщат или заплащат!
4. Работното облекло което се дава са фирмени кецове,панталон,сако и са много сносни.
5. Отношението на хората по високите нива е ок,но някои продавачки са решили,че са много велики и трябва да им се покаже вратата !
6. Има глоби ако не отвориш навреме!
7. Има много стимули и шанс за развитие,но има много изисквания!
8. Има натоварване,защото магазините са много работещи,таргетите се хващат почти всеки месец,съответно винаги се взима бонус,защото бонусната им система е направена така,че да стимулира.
9. Лоялни, коректни, уважават хората, които работят за тях!
10.Има много административна работа!

Относно работно време и обектите за работа, тъй като имам опит във почти всички магазини мога да дам мнение!Ако имате конкретни въпроси за бранда питайте, с имена ще ви ги назова :)
Не разглеждайте фирмата, като едно цяло и еднакви условия!

Обобщение: добра фирма с добро заплащане, но с някои кофти служители! Както знаете във всяко стадо има мърша!
Дано съм бил полезен

Щом има толкова много клиенти и запитвания от тях означава, че има работа. Явно се правят неща, които си струват.Искам да кажа също и това, че заплатите се изплащат както е редно.Заплата получаваш точно на датата първи или дори преди нея .До колкото знам новите хора започват на по ниски заплати и после им ги увеличават.Аз така бях,но дори и първата заплата ми беше много добра.Сега имам и допълнителни стимули но ми е забранено да коментирам заплащането.
Ползваш годишният си платен отпуск и когато ми се е налагало не съм била спряна да изляза или да отсъствам,но трябва предварително да предупредиш.Не може да се казва, че искаш да отсъстват от утре за една седмица, въпреки че дори и в тези ситуации са се правили компромиси,но заради колегите и тяхните ангажименти,не може да им съобщаваш в последният момент,че трябва да те сменят. Всяка постигната цел, било то индивидуална или групова се поощрява по подходящ начин и мога да гарантирам, че няма много такива частни фирми, които да награждават по този начин служителите си. Екипът е млад и готин. Основното е да имаш мерак. Другото е въпрос на научаване. Възможностите са доста.В началото бях малко несигурна, защото не се бях занимавала с такава дейност ,но като цяло персонала и управителката ми помагаха за всичко и бързо се адаптирах .
Всички в тази фирма са разбрани и добронамерени хора !
Стремим се да отговорим на всякакви въпроси свързани с асортимента които предлагаме и клиентите да си тръгнат доволни :)

Фирмата е прекрасна за всеки млад и отговорен човек.
Работя тук повече от 5 години и смело мога да заявя, че това е фирмата, в която всеки би се гордял да работи и да се развива. Всички мои приятели ми казват: „Искам да дойда работя при вас, не може ли да ме вземете?“
Ръководството са млади, свежи хора, които не спират да дерзаят, да развиват фирмата, за да се предоставят възможно най-качествените услуги и продукти за клиентите.
За целта се разчита именно на сплотения колектив, на задружната работа и приятелски отношения с всеки служител. Винаги мотивират, насърчават и поощряват хората от екипа за изпълнените задачи.Има много мотивиращи неща и условията са изключително добри. Колегите са винаги готови с помощ на колега в нужда. Винаги биха направили всичко, за да може вски от екипа да е усмихнат и щастлив.
Много са примерите за хора които са се развили и са скочили на следващо стъпало в други фирми,заради ценните знания придобити тук и заради опита който са натрупали.
Непрекъснато се организират различни събирания , а фирмата покрива всички разходи,пътува се в чужбина и се виждат нови неща.Фирмите с които работим са много интересни и се научават изключително полезни неща.В Милано се докосваме до последните колекции и до света на модата.
Всички служители във фирмата притежават нужните умения, професионални квалификации и опит и въпреки това продължават да се провеждат обучения и да се придобиват нови компетенции.
Работата е изключително разнообразна, тъй като фирмата постоянно се развива и взима нови марки . По този начин постоянно научаваш нещо ново и няма шанс да ти омръзне.
Офисът е невероятен,магазините също са доста луксозни и изпипани.Дрехите които получаваме са скъпи и красиви и ги носим с удоволствие,защото не всеки работодател предоставя за униформа кецове за по 600 лв и рокли и костюми за по 1000 лв.Освен това получваме по два аутфита за сезон,което е напълно достатъчно.При смяна на времето получваме и нови модели.
Това е място за сериозни и отговорени хора, които се забавляват и повечето сме приятели!

От условията в фирмата бях доволен, не защото бяха перфектни, а защото покриваха очакванията ми. Което не е малко. Колегите бяха готини, до един! Е, има и хард персони, с лудите чалъми и на моменти почти невъзможни изисквания, но това го има навсякъде. За мен беше важно ,че шуробаджанащина няма.
Заплатата обаче е нещото, което прави ПИЕЛ така желан работодател. Условията им се подобряват често, правят се регулярни срещи с работниците и в крайна сметка качеството и количеството работа се подобряват същественно с времето. Имаше много обучения и много добро развитие за всички.Гледат се положените услия и се оценяват,ако човек работи,се развива и продължава напред на по-висока позиция,ако не работи,системата го изхвърля.Клиентите са много отбрани,качеството на стоките,високо!
Нивото на работа,високо! Италианците също контролират работата и имаше всекидневен контакт с тях,също често идваха и провеждаха обучения.Държи се много на обслужването и на доброто възпитание.
Не се толерират нахални и груби хора или лошо възпитани.
Работното време е приемливо,спазват се часовете и не се работи извънредно,ако останеш допълнително,можеш да си избереш,да ти заплатят извънредните часове или да ти ги върнат.Всичко е доста сносно и прилично.
Отношението с мениджърите е отлично,те се държат много добре и
не съм имал проблеми.
Има доста административна работа което на мен не ми допада,но затова пък заплащането и пакета придобивки към заплатата е много добър.
Сега в банка взимам по-малко пари и работя три пъти повече,но е по престижно за мен да съм в банка.Там беше доста по-високо заплащането и всички бонуси бяха много добри ,но исках да работя каквото съм завършил и не съжалявам.

Аз съм настоящ служител във фирмата и това е една от най-големите фирми в бранша и страната, която е отговорна, стабилна и има голям потенциал за бъдещо развитие и в световен мащаб. Зад всичко това стоят много ресурси, голям набор от персонал и заложени правила и изисквания,но без всичко това не може да се говори за успех и да се постигнат високи резултати. Всеки решил да започне работа трябва да знае, че ако е отговорен, добросъвестен и лоялен в изпълнението на задълженията си и колегите си ще бъде оценен от всички и ще има възможност за израстване и реализация, но ако е решил да идва на работа с идеята просто да "избута" няколко часа в приказки, зяпане пред телефона или лафче с колегите и обмяна на клюки за всеки и всичко ,няма как да му се получи. Като умели търговци, за каквито ни обучават ние сме отговорни за резултатите на магазините и съответно това се отразява като принос във финансово отношение и за нас самите, така че ако има на кого сърдим, както се казва трябва да се замислим дали сме дали максимума от себе си или просто сме стояли пасивни и сме чакали друг да ни свърши работата. Понякога има по натоварени моменти било то с работа с клиенти или в магазина като цяло, но все пак не трябва да се забравя, че затова ти се плаща и това са задълженията ти. Предимство за доста хора според мен е възможността за придобиване на голям опит,като и финансовите стимули, но това за съжаление не винаги се оценява и понякога дори се злоупотребява. Управителите и ръководството винаги са отворени към възможност за разговор лично с всеки, ако има някакъв проблем или нещо го притеснява. Напълно открито и честно се поставят всички условия на работа още в самото начало на интервюто за работа и при подписване на всички документи при назначаване, което лична за мен е много важно и от голямо значение, а не както в други фирми на по късен етап да се разбира, че не всичко е така, както е обещано в началото примерно. По младите служители не винаги се замислят за това и не обръщат достатъчно внимание, но доста често се е случвало дори напуснали служители повторно да се връщат на работа във фирмата, защото са осъзнали привилегиите, които се предлагат и им допада отношението. Дългогодишните служители забелязваме със сигурност подобренията и се радваме на придобивките и опита който сме натрупали през годините и се стремим да го предадем и на новите ни колеги. Бъдете себе си, покажете уменията си и се старайте да бъдете добри служители и търговци това е моят съвет към всички настоящи и бъдещи колеги.

Аз съм настоящ служител във фирмата и работя от 5 години. Това е една от най-големите фирми в бранша и страната, която е отговорна, стабилна и има голям потенциал за бъдещо развитие и в световен мащаб,заплатите се плащат навреме,високи са,има бонуси,има дрехи ,условията са много добри. Зад организацията във фирмата стоят много ресурси, голям набор от персонал и заложени правила и изисквания,но без всичко това не може да се говори за успех и да се постигнат високи резултати. Всеки решил да започне работа трябва да знае, че ако е отговорен, добросъвестен и лоялен в изпълнението на задълженията си и колегите си ще бъде оценен от всички и ще има възможност за израстване и реализация, но ако е решил да идва на работа с идеята просто да "избута" няколко часа в приказки, зяпане пред телефона или лафче с колегите и обмяна на клюки за всеки и всичко няма как да иска добро отношение е висока заплата. Като умели търговци, за каквито ни обучават ние сме отговорни за резултатите на магазините и съответно това се отразява като принос във финансово отношение и за нас самите, така че ако има на кого сърдим, както се казва трябва да се замислим дали сме дали максимума от себе си или просто сме стояли пасивни и сме чакали друг да ни свърши работата. Понякога има по натоварени моменти било то с работа с клиенти или в магазина като цяло, но все пак не трябва да се забравя, че затова ти се плаща и това са задълженията ти. Предимство за доста хора според мен е възможността за гъвкав график, по този начин могат служителите да разпределят свободното си време за образование, курсове или други занимания, но това за съжаление не винаги се оценява и понякога дори се злоупотребява. Управителите и ръководството винаги са отворени към възможност за разговор лично с всеки, ако има някакъв проблем или нещо го притеснява. Напълно открито и честно се поставят всички условия на работа още в самото начало на интервюто за работя и при подписване на всички документи при назначаване, което личнo за мен е много важно и от голямо значение, а не както в други фирми на по късен етап да се разбира, че не всичко е така, както е обещано в началото примерно. По младите служители не винаги се замислят за това и не обръщат достатъчно внимание, но доста често се е случвало дори напуснали служители повторно да се връщат на работа във фирмата, защото са осъзнали привилегиите, които се предлагат. Винаги ще има какво да се надгради и подобри, но успешното развитие е именно в това, да се стремим винаги да се развиваме и искаме повече, но не само от останалите,а най- вече от себе си. Дългогодишните служители забелязваме със сигурност това и се стремим да го предадем и на новите ни колеги. Така, че съвета ми е всеки да прецени какъв служител иска да бъде . Бъдете себе си, покажете уменията си и се старайте да бъдете добри служители и търговци това е моят съвет към всички настоящи и бъдещи колеги.