Врата до врата https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Околчица &markers=Варна,ул. Околчица

Врата до врата

Работих във фирмата повече от 5 години.

Харесваше ми, че сам си правя графика - отбелязвах кога бях зает с униевеситета или с мои ангажименти и прямо това ми се задаваше работа, а не обратното - да ми казват кога трябва да съм на работа и да си съобразявам университета с това.

Заплащането беше доста добро - особено когато започнах и да шофирам бусовете.

Колегите са само млади момчета и това е може би най-хубавото - работата върви по-бързо и е голям смях през повечето време.

Иначе самата работа на моменти е тегава - носят се отпадъци, които са мръсни и тежки, но не беше нещо свръх неприятно. Все пак е работа, в която се очаква да можеш да носиш.

Повечето беше да пренасяме мебели на хора от апартаментите и от офиси на фирми. Има и разнос на кашони със стока за магазини. Разнообразна работа е - харесваше ми, че бях в движение през цялото време.

Имаше и обучения, които са изненадващо приятни, очаквах да са тегави като лекциите в университета, но бяха готини. Организират се и тиймбилдинги - въобще, готино беше.

Управителят е разбран. Взискателен е, но пък и проявява гъвкавост, когато имаш нужда.

Като цяло е добра работа за студенти или ако работиш нещо друго на смени и си търсиш втора работа.

Фирмата предлага много добри възможности за развитие и възнаграждава допълнителния труд и инициатива на работниците. Идеална е за студенти и като втора работа, защото работното време се определя от вас. Заплащането е добро и има куп бонуси, които биват предлагани. Средата е приветлива, новите идеи биват чути и обратната връзка се цени. Екипът е млад и забавлението е част от работата. Винаги при наличие на проблем фирмата помага и се отзовава.

Перфектна работа за ангажиран човек/ студент. Сам си определяш кога си свободен, сам си попълваш графика.

Неща, които ме спечелиха:

1)Младият екип.
Момчета на 23-25г., с които намерих взаимен език на комуникация както за работа така и за забавление.

2)Всичко се върши интелигентно и се учиш с малко усилия да свършиш добра работа

3) Винаги има кой да ти помогне, ако не можеш да се справиш сам. Случи ми се доста пъти, особено в началото, но никога не бях оставан сам да върша неща.

4)Разбира се работното време. В предишни работи ми се е случвало да оставам извън работно време без да се заплаща.
Тук всичко извън предвиденото работно време се заплаща.

Гордея се, че бях част от екипа и че се научих на важни за мен неща!

Радвам се, че си оставям вратата отворена, защото нищо не се знае. Утре може отново да работя с тях.

Изключително приятен колектив от млади и разбиращи от работата си хора. Работата е подходяща за студенти, както и за хора които търсят допълнителен доход(както в моя случай). Както в предния коментар е казано има възможност за развитие във фирмата, следователно и за по-високи доходи. Управата и HR-та на фирмата са млади, интелигентни и изключително отзивчиви хора. Работния график се прави така, че най-важното е на служителя да му е удобно, съобразен с университета или основната работа. Веднъж месечно се събират всички служители на оперативка за разбор на изминалия работен месец, която оперативка е много полезна за всички служители( а и минава в смях и забава). Управителя организира и допълнителни обучения за длъжността , които се провеждат по интересен и иновативен начин. Искам сърдечно да благодаря на всички служители във фирмата, да им пожелая само най-доброто и УСПЕХ ВРАТАРИ!

Перфектното място за работа, особено за студенти. Работих близо 3 години в фирмата. Започнах когато бях 2 курс съвсем случайно. Имах нужда от пари и свободно време, за да успея да си завърша образованието.
Това и получих. Всеки служител сам си прави работният график , звучи невероятно но е факт!!!
Никой не те притеснява когато си в университета, дори и да имаш личен ангажимент , управителя подхожда с разбиране. Може да се разчита на него без значение за какво се отнася. Фирмените партита са задължителни. Имахме време за шеги и сериозна работа.На оперативките е много забвавно хапвахме пица и пиехме бира :D. Колегите са най - добрите , които съм срещал. И до ден днешен поддържаме връзка , макар и рядко.
Заплащането със сигурност е най - доброто. Има различни нива. Аз достигнах до най-високото и съответно разполагах с много.Дори и стартово ниво 1 - можех да си позволя самостоятелно да плащам квартира , да излизам да се забавлявам с приятели, да купувма подаръци на приятелката ми и на себе си.
Има и различни бонуси. Доведох колега от университета и получих бонус.
Ако не се бях качил на кораб 100% щях да остана да работя още. Поздрави от мен Николай.
Беше ми много приятно да работим заедно. !!!