Sirius Beach Hotel / Хотелски комплекс SIRIUS BEACH /img/frontend/nomap.png"

Sirius Beach Hotel / Хотелски комплекс SIRIUS BEACH

Много съм доволна от работата си в хотела миналото лято и искам да се върна пак! Колегите са страхотни - повечето от тях работят от няколко години, малко са фирмите, които стимулират допълнително младите и отговорни хора. Ремонтите течат, а лятото със сигурност ще е супер!
Е, мързеливите и безотговорните няма как да са доволни, но където и да отидат едва ли ще ги носят на ръце!

Абсолютно некорекетни работодатели особено към сезонния си персонал... Все още не са ми изплатени всички пари, а от 10 септември 2013 до сега минаха доста месеци ... Да не говорим  за извънредния труд  , който накрая ни казаха че "не може да бъде заплатен , могат само да глобяват ако отсъстваш".... Това е във финансово отношение, ако все пак нямате друг избор и се наложи да работите там имайте едно на ум , че последния месец може да им работите гратис... Иначе всички служители в хотела с които работих този сезон бяха чудесни и може би единственото хубаво нещо от това лято е ,че успях да се запозная с тези прекрасни хора  :)  Пожелавам успех на всички и здрави нерви(ще са им нужни ) особено на тези които ще им е за първи сезон там, а на тези които ще им е пореден - сигурно има причина да се върнете , дано си заслужава и ви стискам палци да е така.  Да не забравя , за тези които ще ходят за първи път там да са наясно , че хотелът е 4 звезди само на хартия :D  ако не се намираше на 1-ва линия и не беше гледката едвали щеше да има дори 2 звезди... може да прочетете коментари от гости в хотела по сайтовете примерно:  http://www.visit.bg/  Казвам ви го като човек чиято работа е била да комуникира с туристите и знае че доста са се почувствали излъгани особено тези, които знаят какво е да си в истински 4 звезден хотел . Като започнем с мухала появил се от течовете и влагата,наличието на хлебарки в стаите(пръскаха срещу тях ама проблема си остана до преди да си тръгна) , минем през нискокачествената храна , проблема с топлата вода която недостига последния етаж , басейна замалко да жабяса Юли понеже помпата често се поврежда, фитнеса представлява един"гладиатор"(който се нуждае от смяна на ремъците) и едно римско столче ... Общо взето на хотела му е време най-малкото за голям ремонт (едно пребоядисване няма да оправи нещата) Искрено се надявам , но и силно се съмнявам да се е променило нещо за новия сезон ........

Тези,които са недоволни от работата си в хотел Сириус Бийч са или много мързеливи или не са си разбирали от работата.Аз работя в хотела и мога да твърдя,че както управленския състав,така и собственикът на хотела предоставят една приятна и предразполагаща работна среда.Отнасят се със служителите с нужното уважение и коректност.Заплащането е редовно и не виждам причина за недоволство от страна ,на който и да е от служителите в този хотел.Аз лично се радвам,че съм част от екипа на хотел Сириус Бийч.Работя с желание и влагам огромно старание,защото знам,че трудът ми е оценен.

Аз съм доволен от работата си в този хотел. А тук по долу виждам коментари от хора които не само не си вършеха работата ами винаги недоволстваха. Не казвам че нямаше проблеми но то каде в БГ няма проблеми. Но като искаш пари без да работиш май навсякаде ще имаш проблеми. Не съм забогатял от работата ми там но научих много неща. Сега сам вече сервитьор на кораб - елате да видите тука как се бачка - това в Сириус ще ви се види като ваканция.

Всички,които смятат,че е  е лошо и положението, и отношението в този хотел МНОГО ГРЕШАТ!!!.ХОТЕЛЪТ Е СТРАХОТЕН, А ОТНОШЕНИЕТО И НА УПРАВИТЕЛЯ И НА СОБСТВЕНИКА Е ПОВЕЧЕ ОТ КОРЕКТНО И СТИМУЛИРАЩО.КАКТО УПРАВЛЕНЧЕСКИЯ,ТАКА И ОСНОВНИЯ ПЕРСОНАЛ Е НАПЪЛНО ОБНОВЕН.А отношението на собственика е напълно коректно спрямо всеки  един служител във фирмата.СЪВЕТЪТ МИ Е .,АКО ИМАТЕ АМБИЦИИ ЗА РАЗВИТИЕ В СФЕРАТА НА ТУРИЗМА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В "СИРИУС БИЙЧ"!!!!!!!!!!!

Не виждам срещу какво роптаете. Работих 5 години в Сириус - сега съм в чужбина и съм благодарен, че работих на това място. Чак пък толкова да са се променили нещата не вярвам. Имаше добър колектив - пари се даваха редовно. Собственика малко повече викаше, но от него друго лошо не съм видял. То и в тоя сайт малко са фирмите, които не са оплюти...

Ако уважавате поне малко собствената си личност НЕ започвайте работа в този хотел. Заплатите са мизерни и не се плащат на време - възможно е да вземете заплатата си за септември през април следващата година или изобщо да не я получите, ако сте от щастливците, които работят без никакъв договор. Много от служителите нямат договори, други се осигуряват на четири часа, въпреки, че дават 12 - часови смени. Не се зачитат елементарни разпоредби от кодекса на труда - нощна смяна ще яде, ако си плати, униформи няма, хората се освобождават от работа от днес за утре, осигуровки на минималното или най-добре без, заплатите се намалят с 2 месеца назад - т. е. разбираш, че са ти намалили заплатата, чак, когато дойде време да си я вземеш и редица други нарушения. Но това далеч не е най-лошото - персоналът винаги не достига - хората се претоварват, в хотела винаги има някакъв проблем предизвикан от "икономиите" и служителите отнасят негативното отношение на недоволните туристи. И точно, когато си мислиш, че те е срам от това, че работиш в 4* хотел, се появява и собственикът на хотела, който без никакъв свян ще те унижи с някоя обида пред хората, с намеци за сексуалния ти живот или външния ти вид, ще те изпрати да работиш на магистралата и ред други прекрасни неща. Там вече е дъното, където достойнството ти бива стъпкано за шепа стотинки. За да не се налага да търпите това просто не ходете на интервю. Ще си спестете много нерви и купища негативни емоции.

нямам думи с които да опиша разочарованието си от управата на хотела... пари за заплати редовно липсват  за месец август се  изплащат с 2 месеца закъснение....за септември сигурно след нова година...ниско  заплащане...тези които си разбират от работата първи ги съкращават  иначе колеги -злато....само дето не знаеш кой ще ти забие нож в гърба от дългогодишните работници....иначе сезонните са бижу.... не правете грешка да кандидатствате в тази фирма!!!!!

работих доста години в тази фирма,и това което мога да кажа е че положението е трагично,поради причината,че много хора,които си разбираха от работата бяха изгонени,или напуснали по своя воля.разбираха си от работата и направиха много за този хотел.страшно отговорни хора.до преди 5години мисля че всичко беше перфектно,нямаше никакви оплаквания,гостите бяха мн доволни,персонала беше организиран.проблема е че на висока длъжност застават хора,които никога нито са учили за това,нито са го работили.аз бях една от тях,поради причината,че съм работила доста време в хотела.не мисля че съм се спражяла както трябва,колкото и да съм се старала.ако за управители се назначат хора,които си разбират от работата и могат да организират работата,смятам че фирмата ще се оправи.мисля,че от една страна е добрече има строго отношение на шефа,не че е правилно тои да ни обижда,но да всява респект в хората,защото когато тои е в комплекса всички веднага почват да работят усърдно.иначе е пулна свободия.като цяло персонала е чудесен.верно е това че всеки прави всичко:мием чинии,управителите сервират и отсервират,като шефа казва че това им влиза в задълженията,сервитйорите мият терасите с водоструйка,техниците са общи работници,дори сме чистили плайа от камъчетата.а заплатите са 350/400лв.

Аз две години съм работил там и съм много доволен. Вярно е че на повечето не им харесваше там, но да си признаят че бяха много мързеливи, адски непрофесионалисти и с много слаби нерви... дето се вика бъркаха си в носа и не знаеха какво да правят на работното си място. При това положение е нормално да се оплакват от управителите и собствениците... ама сами са си виновни. Заплащането верно се бави, но винаги си го вземаш макар и късно. И запалатите не са големи, ама имаше 2-3 като мен дето работехме и ги късахме бакшишите, а другите си бъркаха в носа и сега хленчат от всичко и от всеки. Чувам някои ги били псували... мен за две години що никои не ме е псувал, що никои не ме е обидил... даже баш шефа ми вика що заминаваш... ами щото не може цял живот само по хотелите да се работи ;)