Сефора Маринопулос България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сефора Маринопулос България ЕООД

3 точки от 1 мнение

Никой в този магазин не знае какво се случва. Ако попиташ така наречените консултантки за някой продукт през повечето време не знаят изобщо за какво ги питаш, трябва да обясняваш по сто пъти, накрая когато с триста зора ти го намерят нямат идея какви свойства има въпросният продукт, не могат да ти обяснят как се използва или какво прави точно, а ако могат, го правят по изключително надменен начин. Гримират се с тестерите пред клиентите и въобще не ги смущава, че ги чакаш да приключат, за да ги попиташ нещо. Повечето от тях нямат никаква техника и умения, намазали са си няколко килограма грим и се мислят за много красиви, ходят на работа да хубавеят, не да се занимават с клиентите, както вече стана ясно. Надутостта и надменността им отблъсква безумно. Да не говорим, че и охраната ходи плътно зад гърба на всеки, осмелил се да разгледа нещо. Не знам какви обороти се реализират на ден при това положение, предполагам близки до нула, но каквото и да успява да се продаде е чудо. Цените също са безумни, защото нещо, което в сайта на магазина за САЩ струва 12 долара тук се продава за 55 лева, което е пълен абсурд и безобразие. Освен това асортиментът е много малък в сравнение с другите обекти на веригата в Европа, а и всичката нова стока стига много бавно до нашия пазар, срамно е чак. Когато разбрах, че гръцка фирма представлява Сефора в България всичко ми стана ясно. Гърците досега фалират всяка международна компания, която представляват у нас. Моят апел е да не пускате смешни въпросници в jobs.bg, а да правите адекватен подбор на кадрите и да не слагате надценки по 50-100%. Чудя се как не сте фалирали още, но вероятно много скоро ще се случи.