Фармаконс АД /img/frontend/nomap.png"

Фармаконс АД

3 точки от 1 мнение

Искам да изкажа отвращението си от това подобие на фармацевтична фирма - Фармаконс. Не се лъжете да започвате работа там. Наемат хора за медицински представители, лъжат ги, не им плащат осигуравките, не им дават коли, лъжат, че са ексклузивен представител на Accord Healthcare, а всъщност Акорд ги съдят, прекратили са договора с Фармаконс и сега Фьоникс ги дистрибутира. Постоянно имат обяви за всички градове, защото, ако някой се излъже, ги напуска много бързо. Лъжат лекарите как ще ги пратят в топлите страни... пълни лъжи. Така наречената управителка е една жена с хлабави нерви,която създава интриги между служителите. Лекарствата им са индийски, цените са високи и аптеките отказват да ги зареждат. Заплащане - ниско. Собственик на фирмата са хора на Долорес Арсенова, т.е. тя. Не си губете времето.