Ай Би Си Студентски обмен ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, бул. Васил Левски 60, партер&markers=София, бул. Васил Левски 60, партер

Ай Би Си Студентски обмен ООД

3 точки от 1 мнение

мисля, че е време да се добави и тази фирма, тъй като отзиви за нея се пишат на друга.
Гледам, че работят с Staffline във Великобритания и предлагат работа за складови работници.
Преди аз бях във Wolverhampton и излежда ХОПС е на същите собственици.

Във Wolverhampton условията на настаняването бяха ужасни. Става въпрос за стари и мръсни къщи. В някои има дървеници. Амортизирано обзавеждане и счупени легла.
Най-често съквартирантите са двама в стая като останалите са от Румъния и Молдова.

До склада се пътува с някакви техни си бусчета където се набутват работниците, като пътят в едната посока е между час и половина, два.( Аз бях настанен в Wolverhampton и толкова беше пътя до склада на Ocado в Tamworth. ) Плащат се 6 паунда на ден за това пътуване. Доколто чух са им конфискували някои от бусчетата.
Заплащането е минималното за страната. Не останах много време, но ме посъветваха да остана да взема т.нар. NIN. (National insurance number, който би ми потрябвал ако пак си търся работа във Великобритания)

Не препоръчвам.