HORIZONS BULGARIA Ltd. /img/frontend/nomap.png"

HORIZONS BULGARIA Ltd.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

мегапропаднала агенция.

Кандидатстваш за тяхна позиция. На интервюто се представят за ТОП компания в предлагането на HR услуги, обещават обратна връзка .. обаждат ти се с предложение и накрая изчезват ... Не отговарят на запитвания, обаждания ... Един дол дренки с HRS, Manpower и всички други производни ...

Отлични впечатления от взаимоотношенията с компанията! Добри професионалисти и ми намериха работа.

Познавам компанията и като клиент, и като техен външен консултант и мога да потвърдя, че са изключително коректни и точни. Имат страхотен и компетентен екип (поне консултантите, с които съм работил) и по отношение на предишните коментари мога да кажа, че не познавам хора с такива имена да са работили там.
Възможно е да са имали такъв служител, но явно наистина не е било за дълго и вероятно не се е справял, за да го освободят.
Като клиент впечатленията ми са, че условията им са доста изискващи, но винаги са били на високо ниво!

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Здравейте, какво мислите за фирмата?