ABC GLOBAL EOOD /img/frontend/nomap.png"

ИЗМАМНИЦИ! КРАЙНО НЕКОРЕКТНИ! НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА

Имате ли информация дали фирмата функционира отново в столицата и ако да под какво име е?

И кво? Официално совободиха всички и работят сега незаконно. Как си позволяват така хората да бъдат тъпкани и да се подиграват с тях? а Инспекцията по труда що дреме?

Най - добрата фирма, в която съм работила до сега!

Като човек с опит който работи в сферата на финансите вече няколко десетки години съм потресен от отношението което имат към ПОТЕНЦИАЛНИТЕ си служители, не ми се мисли за сегашните. Това е най-иновативната пирамида от всички. Нямат никаква представа от инвестиции, финанси и управление на капитал. За да съм максимално обективен ще добавя и че нямат представа как се управлява бизнес. Успех и берекет им пожелавам и най-вече късмет определено ще им трябва. Не бих се изненадал ако не плащат заплатите навреме и тн. Не бих работил там и не ви го препоръчвам.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ!

Останах с прекрасни впечатления за времето,в което бях част от фирмата. Наложи ми се да приключа взаимоотношения по лични причини и мениджмънта не ми създаде никакви проблеми,не ми поискаха предизвестие,въпреки че дължах такова по договор. Бившите колеги оправиха документите ми светкавично,въпреки пандемията и затрудненията от нея! Благодаря на тийм лидера за помощта,която ми оказа,научих много,въпреки че съм работила на подобна позиция и преди и отидох уж с опит.. Когато имам възможност,с радост бих кандидатствала отново там.
Заплащането е повече от задоволително и всички екипи са прекрасни,млади,усмихнати и разбрани хора!

Не кандидатствайте в тази фирма!Не получавате обратна връзка, дори след като няколко пъти са повторили, че такава ще има. Аз получих оферта за работа, която приех, след което ми казаха, че трябва да се запозная с екипа на една неформална среща. След тази среща спряха да си вдигат телефоните, не отговаряха на имейлите ми. Една седмица след това ми се обадиха и ми съобщиха, че мениджърите мислят, че заплатата която съм договорил е много висока и затова намалят офертата с 500лв!!! Моят съвет е не си правете труда да кандидатствате изобщо за каквито и да било позиции там.

Относно фирмата ще ви кажа, ако искате да мамите хора по телефона и да печелите адски много пари - това е вашето място.

Здравейте, и аз да изкажа мнението си за въпросната фирмица- първото интервю ми беше по скайп, пълен абсурд !- Беше с някаква госпожа шефка там се водеше ,питаше ме едни и същи неша по 2пъти - сякаш хич не я интересуваха отговорите ми.Както и да е-това все тая - личеше си, че интервюта правят само така- явно за статистика пред т.н мендиджмънт там...Каза ми че до седмица ще ми се обади да уточним 2ро интервю на което да се запознаят с компетенциите ми и опита ми което щяло да бъде в офиса им...След 3 дни получих е-мейл на английски, че поради по подходящи кандидати са се спряли на други хора за слевдващ етап. Но как така ?!...като въобще не сме стигали до второто интервю?!Явно е поредната измислена фирмица в България която се ГАВРИ С хората търсещи си работа.Просто не се подлъгвайте да кандидатствате там - пълна загуба на време и огромно високомерие и субективизъм срещнах Аз.Факт е и че си пускат едни и същи обяви всяка седмица ей така за Спорта явно.