ГенСофт ООД / GenSoft Ltd. /img/frontend/nomap.png"

ГенСофт ООД / GenSoft Ltd.

От половин година сме партньори с ГенСофт.
Отношенията ни са точни, каквото обещаят го правят.
Новият им офис лесно се намира,на една пресечка на Ботевградско.
Впечатленията ми са за добра работна среда.Момичетата са много любезни.

Това е една от най-лошо организираните фирми- лошо заплащане, лоша работна атмосфера, никакво развитие. Една фирма предимно изчертана на семейни отношения- всеки там е мъж, жена или дете на някого.
Хора, не ходете да работите там! Няма да получите нужното уважение и най-много след няколко месеца да ви посочат с пръст вратата.

Хора... фирмата е изключително зле- като организация, заплащане, персонал и какво ли още не. Не правете този избор- грешен е !

Какво е заплащането, осигуряват ли на пълната заплата и има ли увеличение на заплатата с времето?

Здравейте, аз съм бивш служител на фирма, която ползва продукта Ви от поне 8-9 години, работих с него 7 и половина години. Проблеми никакви, отзивчевостта от Ваша страна е добра и никога не сме оставали без отговор. С удоволствие бих работила във фирма, която ползва продукта Ви, защото го познавам в детайли и мога да работя с него със затворени очи! :-))) Успех!

Продукта е страхотен, НО заради г-н Тодоров не търся поддръжка от офиса във Варна. Този служител има нужда да се научи на поведение спрямо клиентите. Преди няколко месеца ми се наложи по-спешност да потърся помощ по-телефона бях обслужен от друг служител на фирмата от варненският офис. Вярвайте ми накара ме наистина да се почуствам ваш клиент.

Здравейте на всички - клиенти, бивши служители, настоящи, надявам се и бъдещи!
Аз работя почти 3 години във фирма ГенСофт. В началото наистина беше трудно -организацията на работата на колегите, намирането на нови клиенти (търсенето на презентации както го наричат бившите колежки от офиса от Варна), но всичко с времето си.
Изобщо не съм съгласна с това, че заплатите не се дават редовно, че ние служителите вадим от джоба си за да покрием транспортните си разходи и че организация във фирмата няма.
Жоро (Георги Пехливанов-колега), доста неща са промениха във фирмата, много съжелявам, че това се случи след като напусна. Наистина цареша малко хаос, но сега нещата са доста по-спокойни и организирани!
А относно колегите в София, някой спонема, ч е били селяндури и не си вършили работата..... абе хора мислете малко като пишете - хората се държат възможно най - културно с ВАС, опитват се да ви угодят по всякакъв начин а вие как им благодарите. Целия фирмен колектив, без изключение, са мили и добронамерени - благодаря им за което! Работната среда наистина е спокойна както се изрази Bass-a Пламен Иринчев и няма интриги между колегите.
Като цяло съм доволна от работата си във фирма ГенСофт - никой не е съвършен и винаги има какво да се желае....Успех

Добър ден
Казвам се Иван Грънчев и работя във фирма ЕКОЕЛ БГ ООД Бургас
Ползвам програмата от 8 години за склад и производство.
Вече съм закупил за 4 компютъра.
Сега ще закупя за Счетоводство и ще затворя целия цикъл.
1.Много съм доволен от продукта.
2.Винаги когато се обадя за помощ от служители -ПРЕКРАСНИ отношения.
Най-лесно е да обвиниш дугия за собствените си грешки.Всеки греши ,но първо е добре да се обърнеш към себе си.
Приятен ден

Клапауциус
Толкова плюеш и говориш глупости . С заплата в "Мерцедес ще си купиш 3г. кола Мерцедес само ако си мениджър който е получил годишна комисионна по добра сделка ( освен колата знаеш ли колко струва подръжка на такава ? )
В Майкрософт не вярвам да можеш да си купиш Win+office+antivirus с 1 заплата. ( 120$+380$+50$ + 20% ДДС ~660$ ) Друг е въпросът че едва ли някой ще ти иска пари за да даде програма на служител! Ето по това се разбира че "MMM" както и каза господина по долу освен че лъже , е някоя сърдита служителка която в яда си че е неквалифицирана си избива комплексите на гъррба на добър партньор.
Спри да говориш глупости ида заблуждаваш хората само и само да си отгоре.
Фирмата е добра и аз съм доволен от нея и като облсужване и като отношение.
За персонала - знам само че текучество е имало на място където служителките са били много некомпетентни ( и идея си нямали как да се търсят клиенти ) или са били с минимална компютърна грамотност.
Това съм го проверил и който не го вярва да ми го докаже.
Занапред ще трябва който пише да може да докаже тезата си, а не като малко дете само да обижда някой , дори и сам да знае че не е така

Предишния "Наблюдател"
Да ,в майкрософт може да си купиш няколко копия от софтуера който разработва фирмата със заплатата която взимаш.
В Щутгарт може да си закупиш мерцедес на 3 години или нов от фирмата на преферциални цени-разбира се някой по базов модел...но и зависи на каква длъжност си.
В мерцедес на длъжноста и респективно доходите които донасяш на фирмата,според зависи колко печалба има фирмата от теб-би могъл да се сдобиеш с нов мерцедес....в генсофт обаче може единствено да се сдобиеш с развален автомобил (с когото обикаляш клиентите и дори и горивото не могат да си позволят да ти заплатят),но разбира се това не се отнася за собствениците на въпросната фирма които си джъткат с нови автомобили,а служителите им (нещастниците дето работят там) се третират като акционери,тоест служителите поемат само негативите и разходите,все едно са акционери,а двамата хитретци само боносите,абе Българска действителност