ЛЕОНИ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,Индустриална зона, ул.Гривишко шосе 1&markers=Плевен,Индустриална зона, ул.Гривишко шосе 1

ЛЕОНИ България

Атмосферата е близка до работата на робите на галерите. Липсва само барабана който дава синхрон на гребците. За сметка на това има свирки. Свиркат, излизаш за 15 мин. Свиркат почваш. До тоалетна се ходи с пропуск. И да имаш зор трябва да изчакаш предния да е върнал пропуска.
Фирмата е германска но управлението е българско под вещия надзор на араби. Те са по мърлячи и от нас но са тук да ни учат на работа.
Характерно е всичко лошо което е в българските предприятия. Наши - ваши и шуробаджанащина. Подливане на вода и ритане по кокалчетата ако се изявиш и застрашиш някое място нагоре.
Това са лоши неща но ги има навсякъде в страната ни. Така че ако сте много закъсали и отчаяни може да поработите докато намерите нещо по добро.
Най-доброто е че всичко със заплатата е наред. Малка но идва на време и получаваш фиш. Лошо е че не е желателно да се разболяваш или да искаш неплатена заради децата си.

Кандидатствах при тях за работа. На интервюто едно момиче ми каза, че брутната заплата е 580лв. Казах и че една шивачка или гладачка взимат 2 пъти повече. След това просто си тръгнах. Един приятел работи там и каза, че е пълно с цигани, които скачат и се радват на тази заплата. Явно си имат точните работници. Други няма и да имат! Как ще наберат 2500 човека до 2023г не знам...

Работата е разнообразна и интересна.Колегите са готини и бързо навлизаш в материала.За възмаграждението си зависи за каква длъжност кандидатстваш и колко опит имаш.

Интересува ме работната атмосфера, трудовите условия във фирмата и в какви граници варира заплащането?