ЛЕОНИ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,Индустриална зона, ул.Гривишко шосе 1&markers=Плевен,Индустриална зона, ул.Гривишко шосе 1

ЛЕОНИ България

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

С две магистратури и техническа специалност ,работя от около два месеца на най-ниската позиция в завода.Заплатите са около средните за Плевен 400-800 лева чисто.Най-голям проблем е именно прехвалената им кадрова политика и състава на човешки ресурси.Не само висшата администрация ,а и средните оперативни ръководители се назначават "по особен"способ".т.е.можеш с две висши да имаш дълго време пряк ръководител и началник смяна не само със средно,а и основно образование.И да не забравяме,че реалността е отражение на нас самите-всичко е резултат от това,което правим или не правим.

Здравейте, не разбирам защо дават такива малки заплати а същевременно търсят специалисти или добри работници? Какви са тези 450-480 лв нето заплата на месец? ТОВА ВЯРНО ЛИ Е? За тоалетната, че се ходи само с пропуск ми дойде в повече. И това с подсвиркванията хайде стига, къде се намират тези, в ВСВ ли в някой лагер ли??? Какво е това отношение, дори и само РОМИ да са там, както прочетох в един коментар. ХОРА за Бога не давайте на тези АЛЧНИ отрепки да ви тероризират, имайте достойнство.

Атмосферата е близка до работата на робите на галерите. Липсва само барабана който дава синхрон на гребците. За сметка на това има свирки. Свиркат, излизаш за 15 мин. Свиркат почваш. До тоалетна се ходи с пропуск. И да имаш зор трябва да изчакаш предния да е върнал пропуска.
Фирмата е германска но управлението е българско под вещия надзор на араби. Те са по мърлячи и от нас но са тук да ни учат на работа.
Характерно е всичко лошо което е в българските предприятия. Наши - ваши и шуробаджанащина. Подливане на вода и ритане по кокалчетата ако се изявиш и застрашиш някое място нагоре.
Това са лоши неща но ги има навсякъде в страната ни. Така че ако сте много закъсали и отчаяни може да поработите докато намерите нещо по добро.
Най-доброто е че всичко със заплатата е наред. Малка но идва на време и получаваш фиш. Лошо е че не е желателно да се разболяваш или да искаш неплатена заради децата си.

Кандидатствах при тях за работа. На интервюто едно момиче ми каза, че брутната заплата е 580лв. Казах и че една шивачка или гладачка взимат 2 пъти повече. След това просто си тръгнах. Един приятел работи там и каза, че е пълно с цигани, които скачат и се радват на тази заплата. Явно си имат точните работници. Други няма и да имат! Как ще наберат 2500 човека до 2023г не знам...

Работата е разнообразна и интересна.Колегите са готини и бързо навлизаш в материала.За възмаграждението си зависи за каква длъжност кандидатстваш и колко опит имаш.

Интересува ме работната атмосфера, трудовите условия във фирмата и в какви граници варира заплащането?