365 Careers LTD /img/frontend/nomap.png"

Как може така да заблуждавате хората. Никога няма да си намерите сериозни служители по този начин. Никаква възможност за развитие нямате. Как да иска човек да дойде на интервю за работа?!

Не мога да повярвам колко лошо се отнесоха с мен още на първия ден! Интервюращия се държаше надменно и ясно личеше,че има гголеми дразги между колегите му и него. Атмосферата беше напрегната. Не мисля,че някога пак ще се върна там.

Напълно съм съгласен с вас. Хубаво е ,че повече хора са разбрали колко измамни и некомпетентни са в тази фирма. Нека всички такива фирми да бъдат разкрити!Собственикът няма елементарно възпитание!

Некоректен работодател!! Скоро ще ви погнат и вас... ще бъдат разкрити тайните ви схеми. Само се подигрвате със служителите си .... Това е крайно неприемливо! Пълен потрес!

Напълно съгласен съм с това момиче. Отказах се от това да се обвържа с тях поради безумиците тук. Съветвам всички кандидатстващи да се възползват от тази платформа и да направят най-правилния избор. Радвам сем че изразявате мнението си. Късмет на всички!

Виждам,че вече доста хора са разбрали колко много измами и престъпления извършиха в тази фирма... Трябва да бъдат наказани. Невинните хора не заслужават да бъдат излъгани и дори ограбени .. Работих усърдно за фирмата и когато ми се наложи на напусна, не ми платиха последната заплата. Що за хора са това !?

Не харесах начина на работа във фирмата. Така и не успях да си намеря мястото, подтисната обстановка и никакви позитивно настроени хора за развитие, за каквито се представяха. Крайно разочарована съм, че загубих 3 месеца с тази фирма …

Методите на работа в тази фирма са доста старомодни, интервюиращите са неподготвени и не могат да ми обяснят какво точно ще се изисква от мен, ако започна работа при тях. С две думи - пълна трагедия.

Ужасни обноски … Отидох позитивно настроен на интервю, а на среща ми се появи ядоса мъж, който не спираше да повтаря как всички за нищо не ставали... оказа се, че това е работодателя … как да иска човек да започне работа там ?!

Изключително некоректен работодател!! Бягайте далеч и не се занимавайте с тази компания!1 Само излишни нерви и конфликти... Всеки се чуди какво да измъкне от теб!