365 Careers LTD /img/frontend/nomap.png"

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Не ми трябваше да се занимавам с тези хора. Самочувствието им е до небето, но уви без покритие!

Възмутена съм от отношението във фирмата. Според мен лично комуникацията работодател - служител изобщо я няма … А и заплащането не е нещо кой знае какво.

Мразя лъжите! Съгласна съм я вас. Нищо хубаво не съм чула за работата там. Бързо се отказах да кандидатствам на това място.

Изключително некоректен работодател!! Бягайте далеч и не се занимавайте с тази компания! Само излишни нерви и конфликти... Всеки се чуди какво да измъкне от теб!

Всеки си знае , но и на мен не ми харесаха условията в тази фирма. Не е моято място. Заплщането изобщо не ме устройва.Всеки си знае , но и на мен не ми харесаха условията в тази фирма. Не е моято място. Заплщането изобщо не ме устройва.

Подли работодатели. Наистина искат да ви излъжат и да ви вземат парите . Подиграват се с труда на хората. Чувам само негативни мнения за фирмата. Как може да съществува подобна фирма ...

Нищо хубаво не мога да кажа за тази фирма. Лъжат, мамят и крадат накратко казано!!