365 Careers LTD /img/frontend/nomap.png"

Фирмата е пълна с млади, амбициозни и позитивно настроени хора, както от страна на екипа, така и в ръководството. Удоволствие е да се работи с тях.

Много съм доволна от компанията. Екипа се състои от млади, амбициозни и позитивни хора, което прави средата и процеса на работа много приятни. Труда се цени високо. Радвам се, че съм част от този екип!

Чувствам се много добре в тази фирма. Пълно е с млади и амбициозни хора, които искат да направят образованието достъпно за всички. Има и сериозни възможности за растеж. Препоръчвам сърдечно!

Динамична атмосфера, много приятен екип от млади хора, които успяват да променят стереотипите за образование не само в България, а на световен мащаб. Горда съм, че съм част от тази компания. :)

Супер open-minded колеги и шефове, има възможности за растеж. Здравословна професионална среда и безкомпромисно качество на продуктите, които издава на пазара. Happy, proud & humble to be part of this wonderful team!!!

Ilona

Отношението на фирмата към служителите е повече от задоволително. Не съм имал проблеми както с прекия си ръководител, така и със собственика на фирмата.

Много съм доволен от абсолютно всичко. Още откогато дойдох, всички бяха невероятно дружелюбни с мен и ми помогнаха да започна.

Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.