365 Careers LTD /img/frontend/nomap.png"

Във фирмата съм от почти 3 години и екипът е страхотен! Възможностите за развитие определено нямат "таван". Моето преживяване конкретно започна от blog writer във фирмата (когато още бяхме съвсем малки), премина през инструктор, маркетинг специалист, маркетинг lead, до product adviser. Колегите са весели, мотивирани и талантливи млади хора - експерти (или бъдещи експерти) в сферата си. Мениджмънт екипът окуражава новите идеи и независимата работа, а екипите са в чудесни отношения. Като цяло, фирмата е страхотно място за работа -- пожелавам ни само хубави моменти и устремно развитие занапред! :)

Фирмата е пълна с млади, амбициозни и позитивно настроени хора, както от страна на екипа, така и в ръководството. Удоволствие е да се работи с тях.

Много съм доволна от компанията. Екипа се състои от млади, амбициозни и позитивни хора, което прави средата и процеса на работа много приятни. Труда се цени високо. Радвам се, че съм част от този екип!

Чувствам се много добре в тази фирма. Пълно е с млади и амбициозни хора, които искат да направят образованието достъпно за всички. Има и сериозни възможности за растеж. Препоръчвам сърдечно!

Динамична атмосфера, много приятен екип от млади хора, които успяват да променят стереотипите за образование не само в България, а на световен мащаб. Горда съм, че съм част от тази компания. :)

Супер open-minded колеги и шефове, има възможности за растеж. Здравословна професионална среда и безкомпромисно качество на продуктите, които издава на пазара. Happy, proud & humble to be part of this wonderful team!!!

Ilona

Отношението на фирмата към служителите е повече от задоволително. Не съм имал проблеми както с прекия си ръководител, така и със собственика на фирмата.

Много съм доволен от абсолютно всичко. Още откогато дойдох, всички бяха невероятно дружелюбни с мен и ми помогнаха да започна.

Здравейте!
Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.