Нет Инфо.БГ АД /img/frontend/nomap.png"

Нет Инфо.БГ АД

Искам всички директори да публикуват свои голи снимки , за да ги виждаме колко пари струват . И да не забравят , че за да ги има на този свят , някой е ебал майка им . И трябва да признаят , че и те са голи под парцалите , които наричат свои дрехи .

След придобиването от НОВА, наистина микроклимата на компанията се промени.
Стресът, напрежението и пресата за постигане на KPI's се усещат значително.
Процесите се забавиха много и бюрокрацията нарасна. Броят на мениджърите се увеличи, а оперативните постове не...толкова. В резултат на това се реализират множество срещи с малко полезни действия след себе си.
Иначе по отношение на фирмата като ниво на заплащане, фирмени придобивки, условия - не е лошо място за работа. Ако искате обаче да ходите на работа, да вършите задачките си, да си чакате заплатката, приключвайки в 17:30 ч. - Нет Инфо не е такова място.
Освен, ако не работите в 7 talents.

Тотално смачкване след интергрирането с Нова ТВ. Вече няма Нетинфо. Няма ценности, няма идеи. Гледат се само кликовете с цената на всичко. Сайтовете станаха Биг брадър на онлайна.

Може ли да ми дадете някаква информация относно стажовете - какво е заплащането и най-вече какво е полето за развитие?

Наеха ме бързо след първоначалното интервю преди няколко месеца и смятам, че вече имам база за оценка. Мястото е приятно, отношенията не са толкова официални, а по-скоро клонят към приятелски. В целия екип няма нито един надут индивид, който да се има за голямата работа (попадал съм на такива на други места). Често се правят мероприятия за сплотяване на екипа. Често има разни благинки за хората, които работят тук. Заплащането клони над средното за бранша. Лично за себе си смятам, че бързо се развивам, дават ми се повече отговорности (като преди това ме питат дали съм ок с това), ако имаш идея те изслушват и дават обратна връзка. Трудът се цени доста. Много съм доволен.

Нет инфо БЕШЕ добра компания, сега е свърталище на разни незавършили синове и дъщери, калинки и търтеи, арабски кадъни и безхаберници!!! Скапаха бранда тотално...!!!

Нетинфо е, и ще остане още дълго най-добрата дигитална компания в България, на светлинни години пред останалите.
Компанията е супер, и ако човек иска да се развива в дигиталната индустрия и да научи възможно най-много - това е мястото.
Най-голямият капитал в Нетинфо са хората и това личи от отнението на бранша към техните служители. Те винаги са търсени и предпочитани на пазара на труда.
Ако получите предложение за работа - не го отказвайте. Обстановката и отношенията са неформални и само бихте спечелили.
Успех на всички в Нетинфо!

Страхотни служители, кофти управление.Малко пари, никаква признателност.Интриги, шуробаджанащина, лъжи.Това е Нет Инфо.БГ АДАко искате да научите нещо ново, средата определено го позволява.Ако искате да ги научите на нещо ново, ще съжалявате.

Аре стига мрънкали, бе! Тоя недоволен, оня недоволен. аз също работих там и компанията бе супер школа. не взимах хиляди левове, но благодерение на опита си, сега съм на много висока позиция. Както във всяко стадо и там си има мърша, ама какво да се прави. Важното е, че готините хора са повече. аз все още си поддържам приятелски отношения с колегите. Пак ви казвам компанията е супер школа, там може да се научи много, на който не му изнася това, че там се бачка много, да не ходи там.

Откакто ги купиха нещата тръгнаха надолу. Дано цялата ви компания фалира. Това заслужавате!!!! Гледате само реклами, рекламни отдели и т.н. Служителите, които им пука за сайтовете да го д*хат. Парите обикновено са недостатъчни. Наемат се само прохождащи програмисти, без опит.Трагедията е пълна.