Нет Инфо.БГ АД

Може ли да ми дадете някаква информация относно стажовете - какво е заплащането и най-вече какво е полето за развитие?

Наеха ме бързо след първоначалното интервю преди няколко месеца и смятам, че вече имам база за оценка. Мястото е приятно, отношенията не са толкова официални, а по-скоро клонят към приятелски. В целия екип няма нито един надут индивид, който да се има за голямата работа (попадал съм на такива на други места). Често се правят мероприятия за сплотяване на екипа. Често има разни благинки за хората, които работят тук. Заплащането клони над средното за бранша. Лично за себе си смятам, че бързо се развивам, дават ми се повече отговорности (като преди това ме питат дали съм ок с това), ако имаш идея те изслушват и дават обратна връзка. Трудът се цени доста. Много съм доволен.

Нет инфо БЕШЕ добра компания, сега е свърталище на разни незавършили синове и дъщери, калинки и търтеи, арабски кадъни и безхаберници!!! Скапаха бранда тотално...!!!

Нетинфо е, и ще остане още дълго най-добрата дигитална компания в България, на светлинни години пред останалите.
Компанията е супер, и ако човек иска да се развива в дигиталната индустрия и да научи възможно най-много - това е мястото.
Най-голямият капитал в Нетинфо са хората и това личи от отнението на бранша към техните служители. Те винаги са търсени и предпочитани на пазара на труда.
Ако получите предложение за работа - не го отказвайте. Обстановката и отношенията са неформални и само бихте спечелили.
Успех на всички в Нетинфо!

Страхотни служители, кофти управление.Малко пари, никаква признателност.Интриги, шуробаджанащина, лъжи.Това е Нет Инфо.БГ АДАко искате да научите нещо ново, средата определено го позволява.Ако искате да ги научите на нещо ново, ще съжалявате.

Аре стига мрънкали, бе! Тоя недоволен, оня недоволен. аз също работих там и компанията бе супер школа. не взимах хиляди левове, но благодерение на опита си, сега съм на много висока позиция. Както във всяко стадо и там си има мърша, ама какво да се прави. Важното е, че готините хора са повече. аз все още си поддържам приятелски отношения с колегите. Пак ви казвам компанията е супер школа, там може да се научи много, на който не му изнася това, че там се бачка много, да не ходи там.

Откакто ги купиха нещата тръгнаха надолу. Дано цялата ви компания фалира. Това заслужавате!!!! Гледате само реклами, рекламни отдели и т.н. Служителите, които им пука за сайтовете да го д*хат. Парите обикновено са недостатъчни. Наемат се само прохождащи програмисти, без опит.Трагедията е пълна.

Почти съм убеден, че положителните мнения тук до едно Виктор сам си ги е писал. Иначе, аз работих там доста време. Направих много, получих малко и си тръгнах огорчен. Отношението към хората, които не са в рекламния отдел е като към някакви слуги, на които им е направена едва ли не услуга, че са ги взели на работа за мизерни пари, с които никой от мениджърите не би изкарал и седмица. Аз за щастие не бях от тези хора, но това отношение беше обидно и за мен, макар и в ролята на обикновен свидетел. Ако сте талантливи, млади и наивни, поработете там известно време и много бързо ще се разделите с наивността и вярата в обещания, тези които шефчетата там дават, не се сбъдват много, много... Има много кадърни хора въпреки всичко, но за съжаление нито един от тях не заема ръководен пост:(

Работата е скучна, Стимула е отрицателен. Колегите варират от лицемерни кокошчици до мълчаливи пичове и гении. Общо взето - добро място за загуба на време и средна заплата.

Мястото е готино - офиса също. В екипите преобладават лицемерието и високомерието. Относно несправедливото заплащане и разпределение на задачите - нямам коментар. CEO е доста свестен, но това не стига. Поредното доказателство че големите фирми не са добра среда за спокойна и истинска работа в екип.