Арт-54 - Иван Митев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново, ул. Поп Харитон, 16&markers=Велико Търново, ул. Поп Харитон, 16

Арт-54 - Иван Митев ЕТ

И да добавя г-н Панайотов си прибираше пари даваха му се редовно по 1000 лв зарплата(мисля че някои каза че е мако заплащането)та г-н Панайотов като остана сам да раководи заведението оборота на ден падна с по 600 700 лв ,изведнъж като дойде време за зарплата оборота се покачва докато зарплатите се раздадът и след това оборота пак пада също така като го уволниха и като се направи ревизия излезе че примерно трябва да имаме 500кг картофи и 300 кг моркови и много други (а на нас такива количества на едно зареждане не са ни нужни и не разполагаме с толкова "материал" каде мислиш са отишли тез пари)така че ако за теб той е добър то и ти си същия като него лъжец измамник.А за кухнята в ресторанта в Канево мога да кажа че всеки ден се сервира току що приготвено ястие за всяко от храненията(сутрин,обед,вечер),както и зеленчуците и другите продукти с които се приготвя храната се доставят всяка сутрин всякакви доставчициа за след отбед се даваха закуски които са закупени същата сутрин,но ти това нещо не го знаеш защото дори и да си бил служител там най-вероятно си скатавал за работа,така че недей да даваш на хората акъл без да знаеш нищо защото има хора от самото начало които са там на работа и са доволни.Само незнам ти защо си се комплексирал токова че си губиш времето да пишеш небивалици

Явно сме били луди да работим за тия хора като гледам коментарите по долу, но минало заминало дано няма други опарили се,дано вие които четете се замислите ,защото именно ние сме били свидетели и потърпевши от всичко това. Колкото и нескромно да звучи бяхме много сплотен персонал-просто едно цяло,едно семейство,което даваше всичко от себе си всеки клиент да остане доволен и да се върне отново, но точно това никой не оцени-нито със заплащане и най-вече с отношение. Вече никой от този колектив не работи там,естествено тръгнал си без да си получи последните една-две заплати... Но едно нещо немогат да ни отнемат и това е прекрасните спомени и прекрасните моменти,които сме имали целия персонал начело със управителят ни г-н Панайотов който също измамиха,но всичко се връща на този свят...

Скъпи колеги, ако си търсите работа и сте попаднали на обява от ресторант „Руски клуб” в гр.Велико Търново, преди да кандидатствате моля помислете над написаното по долу... Собствениците Иван и Тамара са хора,който не уважават и не ценят труда на работниците си, а на всичкото отгоре се държат с тях като с животни-крещят,псуват,изпадат в истерии за няма нищо.Освен това дават малки заплати,който не изплащат редовно и когато се забатачи всичко или те изритват или сам си тръгваш и не ти изплащат дължимите пари. Ако се съмнявате във всичко това се замислете защо все търсят персонал и защо по морето никой не иска да работи за тях... Това е с което мога да ви помогна за да не се опарите и вие.От тук нататък избора си е ваш. Благодаря за отделеното време...
От бившия персонал

ужас

Оценките се отнасят относно хотелите в к. к. Кранево:
Заплащане: Като за курорта е над средното, но в сравнения със съседните курорти е ниско.
Работана среда: Материалната база е в ужасно състояние. Ремонти на са правени очевидно от 20 години, поради което се чупиха по 1-2 стъкла на прозорци всеки ден, заради което най нагло туристи бяха глобявани с по 50 лв.
Хигиената в ресторанта е под всякава критика.
Не само че не се осигурява работно облекло, но и липсват изисквания за него.
Осигурява се храна- развалени кифли на закуска почти всеки божи ден, а на останалите ядения те гледат на криво.
Осигурява се квартирата - мазета за по 5 човека, намират се под банята ( една за 20 души), поради което миришат на тоалетна и понякога се наводняват
Колоеги:Некомпетентни(напр. готвач , незнаещ че в супата може да се сложи ориз вместо фиде), глупави, ИНТРИГАНТИ и КЛЮКАРИ,и дори луди( в буквалния смисъл. Сервютерите бяха почнали работа без дори да се бяха уговорили за заплата.
Работно време: 12-16 часа на ден , всеки ден. Не ти разрешават да излезеш от базата за дълго време дори и след края на работния ден.
Отношени отстрана на работодателя: Като към животно-викане, крещене още от първия ден.